Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Knock-knock! Cookie here^_^

#1
Ce faceti?Ma numesc Beatrice.Am 13 ani, sunt din Bucuresti,sunt o fana anime, in ultimul timp nu prea mare, pentru ca nu prea mai am timp de anime-uri...din pacate.....Pai ce sa mai zic......o mica descriere:

Hair: brown
Eyes: caprui
Size: 1.63
Hobbies : writting( my big pasion), volei, sometimes dancing
What i like: cookies,candies,chocolate,ice-cream,coke,dance,sommer,fire,clothes,boys, toys, travelling and..... Kiss
What i don't like: well....pink, ipocrizia, mincinosii, tradarea, banii...
Gen de anime-uri preferate:yaoi, hentai, yuri ^_~
Anime-uri preferate: Death Note,Paradisse Kiss, Inuyasha, Kaleido Star etc.
Gen de muzica: Rock, hip-hop, havy metal- in special ce e strain.
Formatii/artisti :
- straini: HIM, Gun's n Roses, Within Temptation, Scorpions, Rolling Stones, Metallica, Led Zeppelin, Cradle of Filth, Green Day, Queen, Alice Cooper, Marylin Manson, The Beatles, Panic! At the disco,Nightwish, Iron Maiden, Rammstein, Linkin Park, Apocalyptica.
- de la noi din tara: Vama Veche, Vita-de-vie ,Iris, Phoenix.
-si alte genuri: Justin Timberlake, Timbaland, 50 Cent(doar cateva mel), Avril Lavigne(e nascuta in aceeasi zi cu mine)and Britney Spears.
-de la noi: Simplu,Andreea Balan,etc.
Filme: Distrugatorii de nunti,Harry Potter,Piratii din Caraibe,Familia Smith etc.
Carti: Harry Potter.(TOATE)
Scriitori/Poeti: J.K.Rowling etc...defapt toti imi plac..inafara de Mihail Sadoveanu si Mihai Eminescu(sunt nebuni...)
Culori preferate: black&blue
Actori:Linsday Lohan, Brad Pitt, Angelina Jolie,Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley etc.
Wishes: to fly(with wings), to have the power of fire, and invisibility.
Who i'd like to meet: Daniel Radcliffe (alone10),Keira Knightley,Britney Spears..mai multi...
Materii: English,Romanian&German
Manga: just Death Note.
Echipa preferata: Rapid

Cam atat......if you have any questions....stiu regulamentul, nu veti avea probleme cu mine....pey...ne mai "vedem" pe forum 71 bye-bye Cool

#2
Welcome!
First of all :
Ai citit unul din topicurile "sticky"? Anime zup nu e agentie de matrimoniale ~.~' ,ce e prea mult e prea mult!
I like from your list: Nightwish,Apocalyptica,Metallica and Queen \m/
And what yaoi have you seen? :/..
Depp \m/

Enjoy the forum :p
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#3
Imi pare rau daca am scris prea mult...eu totusi am vrut sa stiti multe despre mine...
Imi pare rau inca o data..si daca e asa mare gresala mea,promit sa nu o mai fac!46

#4
Oh God...it isn't a big error ,just read the teh rules,don't open new threads for nothing!
We can see that you have long hair,brown eyes if you post a pic with yourself at "Pozele membrilor" ,don't you think?
Your welcome here ,sorry for my rudeness *ashamed onion*
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#5
Bun venit ingeras. Nu-i nicio problema daca ai dat multe detalii despre tine... daca te simti bine, este ok asa.

Distractie placuta pe AnimeZup!
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#6
Ok!
Multumesc pentru urari si sper sa ne intelegem cat se poate de bine!
Sper sa fim prieteni si sa colaboram!
Ja ne!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)