Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Neatza!:D

#1
Hey ma numesc Diana!SmileImi pare bine sa va cunoscZuppy02
Cate ceva despre mine?
Ei bine,imi plac foarte mult anime-urile(ca majoritatea de pe site)in special Vampire Knight.Ascult muzica rock,desenez si uneori scriu ficuri.
That's all! bye3
Keep calm and drink bloodZuppy02Zuppy02

#2
Cea Diana si bine ai venit pe Zup! >:D< Sa te distrezi, sa postezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni.
Observ ca ca iti place sa dansezi: ce gen de dans faci?
Inafara de muzica rock, ce alte genuri asculti?
Vei posta lucrari scrise sau desene pe forum?
Iti place inghetata? Cu cioco/cu vanilie/cu capsuni/cu menta, etc? xD
Ai planuri pentru aceasta vacanta?
Ce gen de carti iti plac? Autori preferati?
Desenezi traditional/digital sau ambele?

Da, deci te-am asaltat cu tot felul de intrebari, nu vreau sa te intreb cati ani ai poate te deranjeaza oricum eu iti doresc distractie placuta si postari multe. *hugz & kissez*

#3
Heei! Bun venit pe zup! Sper sa-ti faci repede prieteni si toate cele. Voi trece direct la intrebari.

1. Cati anisori ai? N-ai mentionat asta..
2. Ce fel de fictiuni scri? Ai de gand sa le postezi si aici?
3. care-i personajul tau preferat din Vampire Knight?
4. Ce trupe rock asculti? Si care-i melodia ta preferata?

Atat momentan. Distractie placuta si, inca o data, bun venit! xD

#4
Bun venit pe 'Zup! Distreaza-te, citeste regulile, respecta-le, dar cel mai important distreaza-te! 21
1. Cateva formatii rock preferate?
2. Preferi heavy metal'ul sau rock "modern"?
3. Ce alte hobby'uri ai?
4. La partea cu desenul, vrei sa intri la un liceu de arta sau esti deja la unul?

Cam atat, nu am inspiratie pentru mai mult 39.
Have fun, again! pupic
[Imagine: YWk6O.jpg]

#5
Multumesc tuturor pentru aceste intrebari.Vad ca sunteti foarte curiosi sa aflati cate ceva despre mine.Stiu,descrierea mea nu a fost foarte ,,stufoasa".Ei bine,am 16 ani si din punct de vedere al muzicii imi place rock screamo,heavy metal si death metal.Formatii preferate: Black Veil Brides,Escape the fate,Blessthefall,Evanescence si Dimmu Borgir.Bine in repertoriu am mai multe formatii dar acestia sunt principalii.Personajul meu preferat din VK este Kaien Cross(tatal adoptiv al lui Yuuki),stiu stiu este foarte ciudat dar imi place personalitatea lui.La partea cu desenul...ei bine eu desenez din placere,anime si peisaje.Nu sunt la un liceu de arta,sunt la mate-infoSmile
Keep calm and drink bloodZuppy02Zuppy02

#6
(23-06-2012, 10:11 PM)DydManya A scris: Multumesc tuturor pentru aceste intrebari. Vad ca sunteti foarte curiosi sa aflati cate ceva despre mine. Stiu, descrierea mea nu a fost foarte ,,stufoasa".

Ei bine, am 16 ani si, din punct de vedere al muzicii, imi place rock screamo, heavy metal si death metal. Formatii preferate: Black Veil Brides, Escape the fate, Blessthefall, Evanescence si Dimmu Borgir. Bine, in repertoriu am mai multe formatii, dar acestea sunt principalele.

Personajul meu preferat din VK este Kaien Cross(tatal adoptiv al lui Yuuki.) Stiu, stiu, este foarte ciudat, dar imi place personalitatea lui. La partea cu desenul... Ei bine, eu desenez din placere, anime si peisaje. Nu sunt la un liceu de arta, sunt la Mate-Info. Smile

Welcome.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Neatza. Auburn. 12 5.581 21-10-2010, 10:14 PM
Ultimul răspuns: Auburn.
  neatza. Twisted 16 7.675 08-09-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Twisted
  neatza =^___^= Mel.C 6 3.232 24-04-2010, 10:01 AM
Ultimul răspuns: Mel.C
  Neatza lume!!! Didu` 12 5.193 29-03-2010, 03:51 PM
Ultimul răspuns: ~Ade~
  Neatza...Lexy is here Lumiere.Kitty 1 1.733 30-01-2010, 03:48 AM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Neatza cu Bonny XD Bonny 4 2.659 16-12-2009, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Bonny
  Neatza:D Verrine 5 3.151 01-08-2009, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  `Neatza! Physalis 5 3.603 28-03-2009, 01:39 AM
Ultimul răspuns: Teh
  NeAtZa La ToTzY vA sPuN ~angelino~ 4 2.911 16-12-2008, 09:18 PM
Ultimul răspuns: ~angelino~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)