Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kiss x Sis

#11
am inceput de curand sa citesc manga-ul, dar mi se pare absolut genial 24 sincera, mie una mi-e mila de saracutul Kenta. Cand ii e lumea mai draga apar surorile lui si0-i strica toate socotelile 21 Dar sa devenim seriosi acum.
pacat ca nu pot21 24
Ako si Rika sunt atat de indragostite de Kenta, incat mai am si eu putin si ma indragostesc de el. 105105 mie mi se pare ca fetele chiar exagereaza cu tota treaba cu el. Bine, bine, nu sunt frati de sange, dar totusi, e cam maltratat copilasul ala. Parerea mea! Daca voi credeti altceva, dati-mi in cap.
[Imagine: in7bfb.jpg]
:chuu: Ma vrei? Vin-o sa ma iei! :chuu:
Fiction Blog

#12
Deci eu cand aud de asta incep sa rad in hohote. Nu stiu ma amuza felul lui Ako Si Riko te-al ajuta pe Keita cu examele, original ce sa zic. Nu mi-ar strica si mie sa invat asa, dar cu ceva baieti. Poate mi-as mai imbunatati si eu notele la matematica! 24))
Oricum eu l-am vazut pe tot si OVA-urile si e chiar un ecchi foarte dragut. Unii spun ca e prea exagerat, cred ca nu stiu la ce se uita. Oricum mie mi-a placut in ciuda multor haters!
Si sincera sa fiu mai mult mi-ar fi placut sa-l vad pe Keita impreuna nu Ako, nu ma judecati! 21
[Imagine: tumblr_mr6iorgamH1r9w3pqo1_500.gif]

"Sounds like fun!"

#13
Oh, cand ma gandesc la animeul asta mi se zbarleste pielea. Personal mi-a placut grafica, putin povestea si nestrusnicele surori ale protagonistului - Keita. Cu toate acestea m-a cam bagat in ceata si nu prea m-a facut sa sar in sus. Eu una chiar nu ma dau in vant dupa astfel de animeuri. Fiindca mi se face mila de fete, fiindca toate se bat pe unul si ala parca mai mult se joaca cu ele... Oricum KissxSis, nu imi da impresia asta, dar nici nu imi lasa un gust prea dulce pe limba. ^^ Si asa este un anime simpatic, cu o poveste interesanta de fel.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)