Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kimiko(Naruto Fic)

#11
@ ruxytza96 - Ma, da tu chiar ai venit aici sa te certi cu toata lumea?? Da calmeaza-te fata ca noi aici nu suntem in jungla!!

Citat:auzi "ILikeYou" numi passa de ce zici u....in fn eu fac povestea asta cum vreau eu pt ca deaia e a mea....ji dak o pun pe intelesul vostru numi mai pot continua ficul...asha ca treci ji latra la postash

ma, deci serios, mai termina odata cu jignirile aste ca eu nu-mi amintesc ca ILikeYou sa te fi facut ***** si etc. [n-am numarat stelutele :D]

Ok, deci e ficul tau, OMG toata lumea stie asta! Il faci cum vrei tu, ok. Da daca crezi ca nu va comenta nimeni de rau, du-te draga si arata-l in fata oglinzii ca ea nu are de comentat! Intelege odata pentru totdeauna ca noi nu te jignim in legatura cu ficul, noi te ajutam sa vezi ce ai gresit, ca sa nu il faci mai rau.

@ Akatsuna-chan si ILikeYou - Nu-i mai postati la fic, poate asa o sa-i placa mai mult, sa-si tot vada ficu genial!!

P.S. - injura-ma prin PM...ca din ala iti dau back

Imi cer scuze fata de mozi si admini, dar trebuia sa zicem ceva. [sorry again]
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#12
Intr-adevar, povestea e a ta.
Si totusi, de ce atatia utilizatori trec pe-aici si-ti dau sfaturi sa-ti schimbi modul de a scrie ? Pentru ca scrii corect ? :))
Tu citesti ceva ce nu-ti place ? Eu una nu :))
And ... Daca as spune ca m-ai dat pe spate cu replica aia sa latru la postas, ei bine, te dezamagesc profund.
In primul rand, te anunt ca sunt un om. In al doilea rand, oamenii nu latra. In al treilea rand, cainele tasteaza ? O.o Da ma rog, la IQ-ul tau de ce ma mir? :-j :))
Nu ti-am raspuns ca sa ne certam, ci ca sa-ti dovedesc ca nu stii nici macar o replica logica sa dai. :))
Si daca ai scrie si tu putin mai gramatical poate as intelege si eu din prima: nu sa stau sa citesc de 3 ori ca sa inteleg.
" auzi "ILikeYou" nu-mi pasa de ce zici tu....in fine eu fac povestea asta cum vreau eu pentru ca deaia e a mea....si daca o pun pe intelesul vostru nu-mi mai pot continua ficul...asa ca treci si latra la postas "

Macar mi-ai scris nick-ul corect :))
Si acum la pariu ca o sa-mi zici ca e limbaj de Messenger. Limbaj sau nu de Messenger, exista gramatica. Macar daca foloseai ` sau ceva sa inlocuiasca acele cratime lipsa.
And, am vrut sa-ti dovedesc : ii sunt inferioara mustei, dar superioara tie :))
Oricum, cine crezi ca o sa-ti mai citeasca fic-ul daca nu-l imbunatatesti ? Fii serioasa :))
Ai grija la exprimare. La faza cu cainele m-ai dat gata. :))

But, poti sa ma injuri in mesaje private. Daca ai chef de cearta si ai nervi, imi dai add. E usor si foarte simplu - daca stii -.

M-am mai gandit putin la replica ta. Sa inteleg ca tu esti postasul si eu cainele? Original. Ce pot spune?
As vrea sa fiu un caine galben cu pete mari verzi si sa am nasul jumatate gri jumatate roz. Imi plac combinatiile astea.

Si ca sa vezi ca nu sunt atat de scorpie, iti urez un an nou fericit. :))

#13
yosh oameni buni calm calm:zuppy03:,scumpo apreciez ca ai inceput acest fic,dar nu vreau sa te supar,dar ar trebui sa asculti de niste sfaturi,incearca sa-i intelegi,vor sa te ajute nu sa te manance:D
Incearca sa dezvolti putin dialogurile,sau pe cele care sunt mai putin interesante sa le transformi in vorbire indirecta,nu uita ca descrierea e foarte importanta intr-un fic,deci daca nu ai descriere nu ai nimic.
cred ca ar trebui sa-ti ceri scuze d ela fete,mai ales d ela ILikeYou,pentru ca ai jicntit-o si paote c aai facut-o sa se simta prost,iar voi fetelor just calm down ca nu a ucis pe nimeni:zuppy04:
Deci sper ca ai inteles mesajul meu,incearca sa fii draguta cu ei chiar daca nu-ti face placere,daca nu-ti convine ce am zis trimite pm

#14
lume lasatio in pace... ea a pus ficul asta doar ca sa ne mai certam noi un pic.... nu o bagati in seama... e mica si nu stie cum se numeste... nu mai bagati nici un coment... lasatio sa aiba grija de fikul ei no.1....:zuppy02:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)