Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kill Your Darlings

#1
Here

Citat:Kill Your Darlings is a 2013 American biographical drama film directed by John Krokidas in his feature film directorial debut. The story is about the college days of some of the earliest members of the Beat Generation, their interactions, and a killing that took place.

Nu stiu cati dintre voi ati auzit de el sau l-ati vizionat, dar acest film m-a captivat din primul minut. Eu, ca si altii, am fost obisnuita cu Daniel Radcliffe in faimosul sau rol si acesta e prima data cand il vad in afara. De asemenea, pare ca reuseste sa isi mascheze accentul destul de bine.
Modul in care a jucat ma face sa realizez ca a trecut de etapa in care era doar Harry Potter si e un actor ce poate sa joace o gama larga si diversificata de personaje. Aici mai apare si Michael C. Hall, celebru pentru rolul sau din Dexter, o alta capodopera. In acest film el aduce la viata un suflet ce nu poate sa treaca peste faptul ca dragostea lui nu este impartasita. Asta crede el si asta cred si cei ce sunt in fata ecranului, cel putin pana catre sfarsit. Obsesia lui pentru tanarul pe care l-a salvat de la moarte se sfarseste ironic, veti vedea la ce ma refer daca il urmariti. Restul personajelor aduc operei o diversitate bine-venita si apreciata. Fiecare dintre ele are o viata privata, nelipsita de probleme. Il recomand pentru toata lumea si in special pentru cei ce doresc sa se relaxeze si nu au nici o problema cu lipsa cenzurii intr-o anumita masura.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)