Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kasumi

#1
Sa incepem cu o lista de chestii clare.
1 Sunt un membru relativ nou. Am mai urmarit cum misca lucrurile pe aici dar nu m-am bagat.
2 Nu prea ma tin de forumuri. Cu asta o sa incerc
3 Vorbesc foarte mult...Nu va aventurati sa vorbiti cu mine decat daca aveti rabdarea necesara. 24
4 Glumesc foarte mult...
5 Imi place sa scriu

Citate preferate:

Hi no kage wa sato o terasu (Namikaze Minato)
Yuruse Sasuke... ...Kore de saigo da(Itachi Uchiha){Nu intrebati}
People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?(Itachi Uchiha)
Cartile mele sunt ca apa. Cartile marilor filozofi sunt ca vinul. Din fericire, toata lumea bea apa. (Mark Twain)
Iulius Caesar a murit de mult. Napoleon Bonaparte e mort si el si nici eu nu ma simt prea bine (Mark Twain)

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kasumi Senko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Kasumi!
Welcome here, I'm XoXo or Zuzu...
Deci... sper sa-ti placa aici si sa te distrezi, si eu sunt noua si chiar imi place.
Am observat ca iti place Naruto? ok, si mie! defapt ador anime-ul.
Am cateva intrebari daca nu te superi:] :
1). Care e numele tau real?
2). Care sunt culorile preferate?
3). Ce muzica asculti?
4). Iti place Tokio Hotel? Daca da, Bill sau Tom? {sunt obsedata}
5). Ce zodie esti?
6). Ce anime-uri iti mai plac?
7). Ne onorezi cu un fic?
Cam atat. Ar mai fi o multime de intrebari dar chiar nu vreau sa innoti printre cuvinte pe aici 21
En fin... Welcome again and have funhug
*HUGZ* & Zbyeh!
[Imagine: luv.jpg]
[Imagine: namehl.jpg]
Tokio Hotel <3

#4
Salut si bun venit pe zup:
1 ce preferi:romantic ,comedie ,actiune ,drama sau horror.
2 in ce clasa esti?
3 itiplace scoala? daca da ce ce?
4 care sunt materiile tale preferate?
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#5
Pentru Zuzu:
1) Smaranda
2) Oranj, Negru
3) Rock, Pop... mai bine zic trupe/cântăreţi:
Aerosmith, Whitesnake, Qween, Bon Jovi, Robbie Williams, Celine Dion, Alice Cooper, Whitney Houston si altele
4)Nu am auzit de ei.
5) Săgetător
6) Urmăresc doar Naruto
7) Deja am făcut-o.

Pentru Charlotte

1) Puţin din toate
2) a 6-a
3) Da ÅŸi nu. Motivele le constituie materiile ÅŸcolare.
4) Engleza, Istoria, Biologia, Educaţia plastică


MULŢUMESC amândurora. Care vrea ID de Messenger daţi pm

#6
Siiis....Da-mi o palma. Eu, care pretind a fi cea care te pisalogeste zilnic, nu am venit sa-ti urez "Bun Venit!" ? Rusine sa-mi fie...
Din fericire pentru mine stiam cam tot ce s-a intrebat pe aici.( Nu stiam ca-ti place istoria...ma rog4 Si nu stiam cativa cantareti...dublu-ma rog)
Asa, ca sa urmeze si moi traditia o sa-ti pun cateva intrebari:
1. Ai auzit de masina aia..Renault? (ca sa ma iau si eu dupa reclama 15)
2. Ce fel de pizza, popcorn preferi? Dar mancare? Dar dulciuri?
3. Ce carti ai citit mai nou? (Nu intreb ce carti ai citit pana acum ca mi-ai insira de la Harry Potter pana la stiu-eu-ce-carte) Ah da, ai citit carti scrise de romani? (uite ce intrebare..Dar chiar is curioasa 4)

Buun...cam asta a fost. De la neseriozitate la seriozitate, insa sper sa le tratezi la fel de superficial ca si mine ( Insa te rog sa tii cont de intrebarile 2 si 3, sunt super-curioasa 4 ) Deci daca tinem cont si de paranteza...trateaza cu superficialitate doar intrebarea 1.
Ja ne!
PS: Iar am reusit sa ma lungesc doi km. Zi-mi si mie cum am facut-o, ca n-am apucat sa ma dezmeticesc 21
Am revenit. Am avut o perioada in care nu am reusit sa stau pe niciun forum, respectiv animezup. Sper sa nu existe vreo problema 4
Nu stiu daca voi mai pleca brusc sau daca voi reveni dupa.

#7
Răspunsuri pentru sis:
Vreau să-ţi amintesc unde lucrează tata şi apoi să reconsiderăm întrebarea.
Nu mă omor cu niciunele (de ce, te pregăteşti pentru diseară? Stai calmă 24 )
Prea puţine.

Întrebări pentru sis:
Ja ne şi Onee sunt singurele lucruri în japoneză de care-ţi asminteşti? Las că vin să te învăţ eu 24

Enunţuri pentru sis: Vin cu Tara Duncan la pachet şi ţi-o las acolo, poate-ţi place.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)