Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kashim vă raspunde v 2.0

#1
Zeul revine! Zeul a renascut! Data viitoare ma renasc pisica. AM ZIS! Pentru cine are o problema cu asta il rog sa o spuna aici sau sa deschida un topic special pentru asta. O sa-i acord toata atentia mea si chiar mai mult de atat.
Regulile le stiti. Celor carora n-am apucat sa le raspund in precedentul imi cer scuze, a fost neintentionat.
Pentru cei care vor sa planga dupa cel vechi: nu o faceti! A fost sters din grseala.
Zeul Suprem etc etc bla bla bla va asteapta.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#2
nu erai banat?

#3
Dragă Kashim, cum e pentru tine acum când eşti ieşit de la închisoare şi gata te - ai întors printre noi ? Libertatea asta cum ţi se pare pentru tine mai nou acum că ai ieşti de la puşcărie ?
[ metaforic vorbind evident şi btw @Tan a fost eliberat pentru bună purtare :]] ]
-

#4
cum naiba iesi pe buna puratare dupa o zi dintr-un ban de 7 zile??

si cum de eu nu am iesit niciodata pe buna purtare TT_TT?

#5
Sincer nici eu nu stiu cum am ajuns fara ban. Mi-au distrus reputatia asa.

@Lynn: ma simt... murdar. E primul ban pe care nu-l ispasesc (se exclud cazurile in care mi-am facut clona ca sa il ocolesc). Si o sa ma enerveze haterii care vor zice ca asta am vorbit ieri cu Flaw si de aia nu mai am ban 21
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#6
si eu vorbisem acu o sapt cu marina sa o conving sa nu ma mai baneze 105

oricum, marete kashim, intrebare:

do you liek mudkipz?

#7
Ce urat e sa fiu ultima care afla ca numai suntem banati :eto:

Anywayz, almighty you, vrei sa faci cumva sa numai fie frig afara? :cold:
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#8
@Tan: e obligatoriu sa raspund cu "Da". Si apropo de asta:
1. In soviet Russia Mudkip Likes You!
2. http://www.youtube.com/watch?v=MKzqP4-0Z6M Rezisti pana la final? 15

@Triangle: Am auzit ca de joi eu o sa va dau caldura.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#9
@Triangle and kashim, eu v-am ridicat banurile, nu flaw, si wunderbar il are ridicat, asa ca toti pot sa zica ca vai doamne ai pile la admini, s-a zis de multe ori asta, pana la urma, eu v-am banat eu va debanez si am vrut sa va debanez pe 31, and sorry for deleting the thread T.T i didn`t mean it

#10
Citat:@Triangle and kashim, eu v-am ridicat banurile, nu flaw, si wunderbar il are ridicat, asa ca toti pot sa zica ca vai doamne ai pile la admini, s-a zis de multe ori asta, pana la urma, eu v-am banat eu va debanez si am vrut sa va debanez pe 31, and sorry for deleting the thread T.T i didn`t mean it

Um, ok. Nu am stat sa ma gandesc la cine mi-a scos banu', ci m-am bucurat ca mi-a fost scos. Si daca tot suntem aici, multumesc ca l-ai scos. Eu n-am avut nimic cu faptul ca mi-ai dat ban. M-a mirat de ce. Am aflat si am trait fericita. Asa ca hai sa trecem peste subiectul asta pana nu devine obositor si enervant.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)