Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

K-Flashmob & Dance Battle 2011

#1
[Imagine: oie_22211427cltb8l0q.jpg?w=300&h=244]

Citat:Vrem sa ne unim toti prin pasi de dans,sa aratam ca si in Romania se poate! sa strigam cat putem de tare ` Iubim kpop-ul` ca ii vrem pe idolii nostrii aici si luptam pentru a ne indeplinim dorinta ♥ sa aratam ca kpop-ul ne uneste ! Te asteptam la un Flashmob care cu greu va fi uitat (sa speram) iar dupa sa ne bucuram impreuna de un Dance Battle.
Tot atunci vom da startul si la Kpop Promotion Event !
Show`ul va fi deschis de trupa `Endless` Girl Group Dancers;
~ Ce zici, vei fi acolo ? – daca da, da `I`m attending > AICI<
Locatia: Parcul Herastrau ~ Bucuresti ~ 27 august
Am dat startul inscrierilor la Dance Battle, pentru regulament si fisa de inscriere intra aici ! -> AICI<-


Iep . Aţi citit bine . KPop România a iniţiat proiectul K-Flash Mob and Dance Battle . Numai cu gândul de a susţine şi promova KPop-ul în România .
Proiectul urmăreşte de asemenea să aibă câte un sediu în fiecare oraş din România ce are fani KPop .
Primul eveniment din cadrul proiectului are loc pe 27 august , Bucureşti ( după cum bine aţi citit şi mai sus ) . Dar ne surâde ideea că vor apărea şi în alte câteva oraşe . Lista acestora v-a apărea în curând pe KPop România ^__^ .
__
P.S . Nu mă omorâţi că am deschis acest topic ._. Nu ştiu dacă mi-e permis sau nu xD !
[center][Imagine: ssssh.png]
♥
Credits to Me xD
[Imagine: taemin10.png]
Just Call Me Dae :]

[/center]

#2
OMFG OMFG! Esti tare! Normal ca ai dreptul. Orice membru Zup are dreptul de a deschide un topic, atat timp cat este in locul potrivit si continutul potrivit.
WOW! Sper sa-i hipnotizez pe ai mei sa ma duca si pe mine acolo, ca nici nu stiu unde e. E chiar cu 4 zile inainte zilei de nastere a mamei mele, deci, ii cer sa ma duca acolo ca si cadou de ziua ei 2124 *sniff*
Nu cred ca o sa particip...nu prea cunosc pe nimeni, dar daca ne strangem mai multi de pe zup, poate. So cum ziceam, daca nu ma duc sa vizionez only 2124
Multumim ca ne-ai anuntat!
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)