Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just a late "Hello!"

#11
(27-12-2010, 02:37 PM)Mykoto A scris: - Cum iti alegi titluri care sa atraga privirile cititorilor ?
- Cum reusesti sa scrii o poveste care sa fie interesanta ?????

-Pai nu stiu. Practic am avut noroc (,) ca am ales titluri bune pentru ca eu de obicei nu prea elg. Nu ma pricep, incerc sa aleg unul bun dar in acelasi timp care sa aibe legatura cu ceea ce sciu.
-Chiar reusesc? Mie nu prea mi se pare. Pur si simplu imi vine inspiratia. Incerc sa fiu originala insa cu povestile SasuSaku este destul de greu avand in vedere ca sunt foarte multe. Iar in legatura cu ficul cu Yuna, ei bine ma saturasem de aceleasi personaje din Naruto si m-am gandit sa-mi creez propriul personaj.

Nu ma cred o buna scriitoare. Eu incerc sa evoluez insa nu este chiar usor. Reusesc doar datorita celor care isi dau cu parerea si care incearca sa ma ajute.

#12
Tu ? Mă plictisesc. 2. Prietenul/ Prietena ta ? Vorbește cu mine la telefon. 3. Părul tău ? Proaspăt spălat. 4. Maică-ta ? Nu te-nterezează. 5. Taică-tu ? Ce-i cu el ? 6. Accesoriul tău preferat ? My new skateboard . 7. Visul de-azi-noapte ? Niște sânge. 8. Băutura preferată ? Pepsi. 9. Maşina pe care ţi-o doreşti ? Ferrari ( nu știu ce mode ) sau BMW 10. Camera în care te afli ? În dormitor. 11. Ex-ul tău ? Ă piți. 12. Frica ta ? Dunno. 13. Ce vrei să fii în 10 ani ? Mort ? No, scriitor. 14. Cu cine-ai ieşit aseară ? Cu niște amici/amice. 15. Ce nu eşti acum ? Obosit. 16. Brioşe ? Yeah... 17. Un obiect din lista ta de dorinţe ? Am tot ce vreau. 18. Ora ? A României : 12:38 . Miezul nopții, ce naiba. 19. Ultimul lucru pe care l-ai făcut ? Am închis telefonul. 20. În ce eşti îmbrăcat/ă ? Niște pantaloni de trenning gri. 21. Vremea ta preferată ? Aia posomorâtă sau când ninge/plouă. 22. Cartea ta preferată ? Momentan Evermore. 23. Ultimul lucru pe care l-ai mâncat ? Ăăăh.. Ciocolată. 24. Viaţa ta ? Genială. 25. Starea ta ? Bored, like i said. 26. Corpul tău ? Întins pe pat. 27. La ce te gândeşti acum ? La ce voi face după ce voi termina de scris. 28. Maşina ta ? N-am. 29. Ce faci în acest moment ? Scriu aici, ascult Wishmaster și sun o amică. 30. Vara ta ? Scurtă, dar genială. 31. Ce culoare are lenjeria ta ? Neagră. 32. Cum e vremea ? Nu mă uit pe geam + e întuneric. 33. Când e ultima dată când ai râs ? Acum câteva minute. 34. Ce este tv-ul tău ? Un obiect la care se difuzează emisiuni.Ce poate să fie ?[posturi unite]
Doar niste raspunsuri la niste intrebari inutile.. D:
[Imagine: cefataare2text2.png]
M. a fost pe aici.

D:








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)