Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

#61
Nu sunt fana a serialelor coreene si nici a j-popului. Si m-am uitat acum cateva zile la 3 episoade dintr-un anime, deci ma incadrez doar la minora si petrecerea timpului vizionand seriale. 21

^ You seem cool, esti geniala la GFX, adica eu una ador setul pe care mi l-ai facut siii iti ador sarcasmul, btw, plus ca esti fana a genului fantastic din cate am vazut, me too, ca sa nu mai zic ca esti adorabila. < 3 Si respect ceea ce faci pentru forum, tu si inca cateva persoane.

< Eu sunt in stand by pana la toamna, peace.

v urasti yaoi-ul, urasti vara, ai multe animale de plus si te scarbeste politica de la noi.

Edit: Postul asta parea mai lung in timp ce-l scriam.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#62
~Nu ma incurca yaoi-ul cu nimic, dar nu ma dau in vant. Hetero fan here. ~Nu urasc vara, chiar deloc, m-am nascut vara, ma simt in largul meu, ma simt incarcata cu energie. Sunt un specimen care merge pe baterii solare. ~Nu am foarte multe animale de plus, am dat destul de multe pana acum si incerc sa-mi pastrez doar un minim de jucarii, cat pentru decor. ~Nu imi incarc existenta cu asta, am inteles de mult timp ca teoria-i teorie iar practica ne omoara. Nu putem functiona doar teoretic. Nimeni si nimic nu poate. Asa ca da, intr-o democratie (cu accent pe demo -demos-) statul e ,,condus'' de popor... deocamdata, in cazul nostru e condus doar de 1-2% din el.

^ Imi pari jucausa, energica, glumeata, poate uneori chiar impulsiva, which is a two-ways trait. Daca nu ma insel, iti place sa fii directa cand afirmi ceva. Iti place sa desenezi atat pe calculator cat si pe hartie. (?) Si esti un bebelus de 5 luni si 23 de zile. (haha, m-am legat un pic de ceea ce scria la DoB in profilul tau, trebuia s-o fac si pe asta). Si... ca o ultima chestie, maybe some trivia, iti plac pasarile. And no, none of this was random.

< Multumita. Atasata. Sunt intr-o faza de expansiune emotionala. And yes, I should practice my economy more than I actually did, god dammit. Lazy ass here.

V Nu esti o fire foarte modesta, ti-ar placea sa te afirmi cat poti tu de mult, incerci sa fii prietenos/oasa dar nu iti iese mereu, iubesti sau iti place in secret de cineva siii... *now that's random* esti fecioara. 21

Edit: 1. intuitie feminina. 2. asa micuta par? Am facut 18 ani de ceva vreme. *blushes*
[Imagine: ls.jpg]

#63
Nici nu vreau sa-mi iasa, nu sunt prietenoasa cu tot ce respira.

^ Observ ca ai un simt al ghicitului total . (da, sunt fecioara) Dac as spune ca sunt modesta ar insemna ca n-as fi chiar asa modesta deci nu stiu (si nici nu ma incriminez singura). Presupun ca-ti place Lina si pari destul de comica. Nu sunt sigura de data ta de nastere dar cred ca esti minora. Pari directa si cand ai ceva de spus nimic nu te poate opri. Nu ti-am citit posturile/ nu am vorbit niciodata dar pari de gașcă.

< Super tired, trezita de copii de la etajul trei care tipa de la ora 6 si nu se mai opresc pana nu omori unul dintre ei. Putin trista, se termina vara, no more funny summer stuff. (nu-mi place vara, personal prefer toamna) Incep sa cred ca planeta asata se duce pe apa sambetei din ce in ce mai mult, nimeni salvand-o si da, mananc ciocolata.

v Minor/a, o persoana amuzanta dar si dura, cu o critica care ar putea sa te bage in pamant pana te inecii, putin copilaroasa si cu un simt dezvoltat al intrebarilor si bla bla bla.
Iti place ciocolata (o adori).
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#64
^ Sa vedem... Minora sunt, ca si tine, daca n-ai mintit la profil. Amuzanta mi se mai spune din cand in cand ca as fi, dar depinde de stare. Dura incerc sa cred ca nu sunt, critica nu e chiar domeniul meu, poate doar prin faptul ca fac parte din categoria Grammar Nazi. Putin mai mult copilaroasa. Nu prea am idee ce vrei sa zici prin "simt dezvoltat al intrebarilor". Asa... Despre tine... Se pare ca te pricepi la desen, esti fata si ai o chestie intr-o limba necunoscuta la semnatura.
Edit: Da, imi place ciocolata. N-am vazut si partea aia.

< Ma gandesc la prostii deci exist.

v Nu stiu cine esti. Probabil esti om, nu traiesti in padure, ai nevoie de aer, apa, mancare si altele pentru supravietuire. Te-ai nascut acum un numar de ani, esti fata, baiat sau neutru. Esti straight, gay, bi sau forever alone. Cam atat.
[Imagine: tumblr_lv3rziB5Jg1qcnuye.gif]

#65
Ce mai nimerit 21

^ Pai nu te stiu dar, * imi frec capul ca o ghicitoare* iti plac portocalele 21 si o faci uneori pe serioasa :3
< Eu traiesc un ultima vreme o viata de pisici mancare+4 ore somn+pc+iar somn
v Urmatorul este un fan innebunit de fotografie *_* 24
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#66
Da, sunt fana innebunita a fotografiei si nu e ceva de ras. In curand o sa am la dispozitie un DSLR si o vacanta geniala si o sa-mi inund computerul cu mii de fotografii, ceva bun o iesi de acolo.

^ Incerci GFX-ul si nu prea iti iese, iar eu nu ma agit de nicio culoare sa iti dau sfaturi pentru ca ti-am facut un set, te-ai atins de el si nu l-ai purtat, deci am muncit degeaba. Pari un copil la vreo 13 ani, care nu prea are ce face si in loc sa gaseasca ceva constructiv de ocupat timpul, freaca menta aiurea irosind pretioasele clipe ale copilariei.

< Merg in vacanta, curand. Vin acasa in februarie. Sunt blonda naturala si am slabit si sunt mandra de asta. M-am lasat de fumat de o saptamana jumate.

v Esti membru nu chiar asa nou, cred ca fata si esti nascuta primavara. Nu ai terminat inca liceul si habar nu ai ce drum o sa apuci dupa. Iti plac serialele cu vampiri si oja rosie si nu ai peretii albastri fosforescent. Iti plac sosetele cu degete si martisoarele.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#67
Sunt membra din 2008, deci nu-s asa noua. Fata sunt - la ultima verificare, cel putin, asta am observat - nascuta iarna insa. Nu am terminat liceul inca, da, dar am o oarecare idee despre calea pe care vreau sa o apuc, am invatat totusi sa nu ma grabesc sa-mi fac planuri fiindca nu stiu ce ma asteapta. Imi plac doar vampirii lui Anne Rice, deci nici vorba de seriale cu vampiri ori altceva din categoria asta. Oja rosie mai putin, peretii chiar nu ii am albastri fosforescent. Ador sosetele cu degete de cand mi-a facut prietena mea Nanna cadou de Craciun 2 perechi, dar nu ma topesc dupa martisoare.

^ Tu es un lapin. Mon lapin. And my Snookums. Esti o tipa incredibila, o buna confidenta si partenera de discutii interminabile prin pm-uri si, de curand, prin mesajele de la profil. Esti un multi-talent - si gfx, si poezie... la ce nu te pricepi? 21 - si o persoana care iubeste adrenalina, asadar sporturile extreme. Si ai ochi albastri si sexi, mmmm 15.

< Am inceput sa ma uit la seriale coreene o.o. Eu, care consideram ca atat chineza cat si coreeana sunt cele mai tampite limbi asiatice. Vreau un pui de Husky Siberian caruia am sa-i spun Sir Roland Joseph de Bernadotte aka Koda, iar prietena mea Oana a spus ca la majorat o sa-mi cumpere o stea din constelatia Capricornului. Nu mai am facebook din ianuarie si ador sa dau nume lucrurilor la care tin si pe care le folosesc in mod constant, laptop-ul meu - Bloo, telefonul Marty 3.0 etc.

v Inca nu iti vine sa crezi ca s-a amanat cu o saptamana inceputul scolii si ca aceasta se va recupera la primavara. Te gandesti la ce cumparaturi mai trebuie sa faci si daca iti ajung banii. Iti place k-pop'ul si ai lasat-o mai moale cu anime-urile in ultimul timp. Cel mai probabil esti fata.

#68
Asa, mai nimerit la unele aspecte. Ma gandesc intr-adevar la ce cumaparaturi mai sunt necesare si banii pentru ele, imi place k-pop si am lasat-o mai rar k animeurile. Nu ma deranjeaza scoala pentru ca eu sunt la facultate si data nu a fost schimbata ^_^

^Pari o persoana energica si deschisa si chiar daca nu ne stim pot sa spun ca esti o fire sociabila. 4
< Am inceput iarasi si bag nasul in carti pentru lectura.Mi se pare buna ideea sa citesti o carte in parc pe o banca, e relaxant, chiar daca unii care nu stiu nici ce e aia carte, se uita deosebit
V Urmatorul user e o fire sociabila, uneori introvertit, pasionat de fan ficuri si desenat. Smile
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#69
Ba, chiar m-ai nimerit cu cele spuse. 21 Insa nu sunt introvertita.

^ te cunosc mai putin, defapt de loc, dar stiu ca ai un fic sasuita x sasunaru si esti si o persoana foarte draguta, sociabila. Cel putin asa cred dupa ce am vorbit pe acolo putin.
< Sunt o fire mult prea energica, mult prea optimista si imi place la nebunie sa-i fac pe restu din jur fericiti.
v urmatorul user e fericit ca mai e putin si incepe scoala, asta doar ca sa isi vada colegii.

#70
Citat:v Esti membru nu chiar asa nou, cred ca fata si esti nascuta primavara. Nu ai terminat inca liceul si habar nu ai ce drum o sa apuci dupa. Iti plac serialele cu vampiri si oja rosie si nu ai peretii albastri fosforescent. Iti plac sosetele cu degete si martisoarele.

[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcRvIeZ5gZP-4oNkzgkxQKk...4Ib4oOu4M8]

On10ersonal, chiar imi place scoala. In special profa de chimie si sarcasmul/ ironia/ cretinismul cu care mi-a aruncat castile pe geam (lucru pentru care n-am s-o uit whenever and ever). Colegi cred ca sunt lucrul pentru care nu vreau sa inceapa scoala.
^Imi place setul tau, imi place toamna, cred ca si tie iti place toamna, cred ca-ti plac yaoi-ul, fotografiatul si ciocolata. Ai o bicicleta cu care nu te-ai plimbat din toamna anului viitor, iti place Kuroshitsuji si nu tolerezi lactoza.
< Bored, tired, sick, and all those words that can describe a dead person. Why are all of those people full of bullshit?
v Mergi cu tranvaiul, ai prieteni imaginari foarte multi (sau ai avut). Ai un frate/sora insuportabil/a cu care te certi mereu sau nici macar nu va vorbiti, esti donator, de sange, nu tolerezi lactoza si (random) your blood type is A.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)