Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Je l’aime à mourir [+18] yaoi

#31
Am zis! Am zis ca nu las niciun reply la aceasta sectiune, ca nu citesc nimic, pana nu postezi tu. Pentru ca tu esti scriitoarea mea preferata si stiam ca vei posta aici. Tu esti motivul pentru care mi-am facut cont aici, pentru ca imi era asa de dor sa iti las un reply. Ma sfasia si dupa ce postez acest reply ma voi simti mult mai bine, dar dorul ramane, nu ma pot satura sa iti scriu, mai ales cand stiu ca nu pot, nu sunt capabila sa cuprind in cateva cuvinte tot ceea ce vreau sa iti spun.

Citind lucrarile tale trec prin toate starile posibile si imposibile, cu cateva cuvinte ma poti face sa plang, ceea ce ai si facut, atunci cand am citit Apus Impietrit. Si cat de tare m-a enervat Simon in Tentatii Ascunse, cat de vie imi era atunci furia.
Recunosc, uit uneori ce se intampla pe la unele ficuri, care este actiunea, dar la ceva scris de tine nu pot sa uit indiferent cat de mult timp trece pana pui o continuare. Tu ai ceva special.

Si acum am trecut prin niste stari uimitoare. Pot sa bag mana in foc ca am simtit exact ce a simtit Felix. Scrii atat de intens si de frumos ca nu pot sa nu ma indragostesc de cuvintele tale, nu pot sa nu spun ca esti scriitoarea mea preferata.

Nu conteaza cat de scurt sau cat de lung este un capitol, ca scrii un fic sau un simpu post pe un blog sau pe un forum, impactul e la fel de intens si am simtit asta din plin si nu ma satur. Sunt o nesatula si tu esti speciala.

Ai grija de tine si fa-te bine cat de curand. Ah, ce tot spun eu aici, desigur ca vei fii bine, sunt sigura de asta, pentru ca daca nu vei mai scrie, ar fi prea dureros pentru mine.
Stii cat de mult imi place ce scrii? Foarte mult. Exagerat de mult si stiu, nu sunt singura.

Poate suna cam ciudat acest post al meu, dar nu puteam sa scriu altceva sau altfel. Daca nu o fac acum voi avea mustrari de constiinta si inevitabil ma voi intoarce la acest topic pentru a-mi edita postul, am mai facut-o, iar tu ai un efect imposibil de descris.

Fa-te bine si scrie!
A lot of hugs and kisses! Wuv ya! :* :* :*
Si ma semnez cu nick-ul cu care ti-am lasat primul reply, nick-ul cu care m-am indragostit de cuvintele tale,
yaoi.addicted

Take care! >:D< :* :* :*
[Imagine: LCGbvGa.png]

#32
Draga scriitoareo... vreau sa iti spun...

Frate, greu mai e sa fi politicoas/a. -_-''

Revenind.
EvilManiac

Cand citesc un fic yaoi nu ma mai opresc, sper dezamagirea mea am citit jumate din primul capitolul din a doua pagina...

Avand atatea pagini ma gandesc ca sunt multe capitole... Eu nici pe alea din a doua pagina nu le-am citit.
Am scris acest comm ca sa nu imi ia cineva locul, ca poate nu mai apuc onoare de un comment.

Inca nu pot da critici daca nu am citit toate capitolele. Sper sa le citesc cat mai de curand...

Titlul m'a atras foarte mult, mai ales "+18".

Sper sa mai faci multe fic-uri, si orcant mai ai degand sa faci un fic/one-shot/shoen-ai yaoi si +15/+18 sa ma anunti la orce ora din zi si noapte. Nu mai vreau sa mai pierd asa o ocazie. Nici de cum...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#33
Yeee,inca un nou capitol care m-a facut aproape sa lesin de incordare si de versurile...galactice pe care le-ai evidentiat.Oftez de multumire si romantism,ganditoare,dar linistea imi este sfasiata de...raceala mea:))
Nu dau critici decat la Istoria Artei:))si noi nu studiem poeme T_T
Nu stiu cum sa-mi evidentiez admiratia si recunostinta ca ochii mei au citit ceva atat de divin,ur,dar si murdar:zuppy03:
Nu mai am nici un cuvant:))
Astept nextul si muulta inspiratie ^_^
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)