Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Je este aici.

#1
Deeeci, je a decis sa se prezinte. So, sa incepem mai bine, nu-i asa? Nu as vrea sa va plictisesc cu introduceri lungi si plictisitoare. Ma numesc Anna, dar imi puteti spune si in alte feluri, ca Kitsu, Blue, Ana [ imi puteti zice cu 2 de "n" sau unul singur, chiar nu conteaza.]. Urasc sa mi se spuna Anamaria, cum de altfel este numele meu adevarat. [ cei care imi spun asa vor avea parte de surprize neplacute, asa ca va sugerez sa nu-mi spuneti asa. Nu vreau sa ajung sa incalc regulamentul. ] Am aproape 17 ani [ ii fac in 2 luni si vreo 19 zile, yaay!]. Localitatea unde stau chiar nu prea conteaza, din moment ce oricum ma mut in L.A. cand termin liceul. Ascult diverse genuri de muzica, de la rock si pop, la dubstep, rap, clasica si J-pop ;3. Sunt fana anime de cand eram un ghemotoc de par cu doi ochi, un nas, o gura [ pe care o folosesc des si cand nu trebuie] , un creieras, doua maini si doua picioare. Pe atunci cred ca era in loc de animax canalul A+ . Printre cele pe care le-am vizionat, se numara si Naruto/Naruto Shippuden, Fairy Tail, Bleach, Death Note, Inuyasha, Vampire Knight, Rosario Vampire, Sword Art Online, Jigoku Shoujo, Sukitte Ii na yo, Tonari no Kaibutsu-kun, Angel Beats, DN Angel, Kaleido Star, Gakkou no kaidan, Date A Live, Infinite Stratos, Highschool DxD, Pokemon, Shaman King, Slayers etc. Raspund la orice fel de intrebari, asa ca nu ezitati sa ma intrebati daca aveti vreo nelamurire.
[Imagine: 66324c.jpg]


#2
Bine ai venit pe Animezup, PokeGirlx3!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit!

Sa inteleg ca deja totul e stabilit cu plecatul din Romania? (o intrebare destul de directa, dar care imi statea pe limba)
Ce profil esti?
Care e caracterul tau preferat? (anime)
Ai vreo trupa preferata?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Bienvenue, Pokemon fan!

Daca ai vreun fel de nelamurire in ceea ce priveste forumul te rog sa cauti un moderator sau administrator pentru a te ajuta. Apart from that, iti doresc sedere placuta si sa fii cat de activa poti.

Si totusi, de ce LA?

Seara buna!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
@yaoi maniac:
Banuiesc ca da. I mean, matusa mi-a zis ca are de gand sa ma tina de tot la ea. Acum ceva vreme imi spusese ca o sa termin liceul acolo, dar asa nu ma lasa tata. El a zis ca pot dupa ce termin aici liceul si dau bacul. Eu sper ca nu se va schimba nimic pana atunci, si oricum, chiar daca nu apuc cand termin liceul, o sa fac facultate de limbi straine si tot acolo o sa merg.
Sunt la filologie intensiv-engleza.
Caracterul meu preferat este Hinata din Naruto/ Naruto Shippuden.
Defapt, ar fi 4: Skillet, Evanescence, Papa Roach si Three Days Grace.

@Agrona:

De ce Los Angeles? Easy question. Sora mai mare a lui tata locuieste acolo si are de gand sa ma tina la ea. Stiu foarte bine engleza. Este unul din orasele mele preferate, si de cand eram mica visam sa merg acolo. Voi avea sanse mai mari de a-mi indeplini visul si scopul pentru care traiesc [ de asemenea si de a-mi tine promisiunea facuta mamei mele care nu mai e printre noi din pacate, promisiune pe care o voi tine pana va veni ingerul meu pazitor sa ma duca de aici. ]. Daca vrei, iti mai dau motive cate vrei. ;]
[Imagine: 66324c.jpg]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.193 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)