Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire sub Semiluna

#11
Mda...IsabellaAlyssia are dreptate , ambele ficuri NU sunt ale domnisoarei KittyKat , ci ale prietenilor nostri de pe alt forum , problema nu este faptul ca a plgiat ficul ca sa zicem asa , ci faptul ca si-a asumat tot meritul , iar eu sunt martora la acest lucru , prietenele mele s-au chinuit mult sa faca aceste ficuri , pentru ce ? , pentru oamenii care nici macar nu au zis ba vedeti ca asta nu e ficu meu l-am plagiat sau ceva de genul ?hmmm , se duce lumea de rapa

Sper ca te simti rau domnisoara KittyKat , si ar trebui pentru ceea ce ai facut .

Atat am avut de spus , va rog sa inchideti amble ficuri .

Prietenele mele au muncit din greu sa le faca , si sunt sigura ca nici voi si nici altcineva nu s-ar simti bine daka vi s-ar plagia ficurile , fara macar sa menioneze ca sunt copiate .

O seara faina in continuare .

#12
Tehem fic închiiiis pentru plagiat şi evident o avertizare. Din câte am auzit ai 2 ficuri deci la a treia avertizare nu vei mai putea posta la fan fiction.
Totuşi fetelor aş dori să - mi trimiteţi şi mie linkul către ficurile autoarei respective pe care le-a plagiat printr - un mesaj privat sau un comentariu la profilul meu.

EDIT : Găsesc ficuri chiar şi în gaură de şarpe aşa că plagiatorii nu au o soartă prea bună.

http://sasu.fairtopic.com/t561-iubire-sub-semiluna
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)