Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari.

#1
Si iata ca s-a intors topicul cu intrebari.
Sa va vad oameni buni. Ati avut aproape ...mult timp sa va pregatiti.
Puneti cele mai grele intrebari, existentiale sau nu, puerile nu conteaza eu va raspund.

P.S. Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Eu, aka tot eu, nu sunt responsabil ca voi va suparati din cauza raspunsurilor.
P.S.S. It's darn cold in here. Light something on fire. The couch is perfect.
“Mankind is a futile embarrassment to the heavens, Captain Raithen. An imperfect vessel imperfectly made. We play at being omnipotent, knowing the potential perhaps lies within us yet will always be denied to us.”(Diablo)
[Imagine: chibi_2926.gif]
Dracorex and Thor


OH NO WHY IS ANIMALS ON MY FACE?
„Violenţa este ultimul refugiu al celor incompetenţi."-Salvor Hardin(Fundatia)
We live in a world that is not perfect nor painless but we live and that is all that counts.(eu,Kriptykk15)

#2
Să ai ce răspunde. 71
Unde, cum trăia D-zeu dacă Universul nu exista înainte ca El să-l creeze?
Vreau răspuns care să mă lămurească, atotştiutorule. 15
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#3
Daca Dumnezeu a creat tot ceea ce noi ne inchipui si vedem, atunci cine l-a creat pe tatal lui Dumnezeu care l-a creat pe Dumnezeu?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Frate da ce-i aici grupul ateistilor se intruneste pe postul meu?21
(note to self: pune exceptii in post)
Ok. Nu o sa intru intr-o discutie metafizica cu voi da o sa va dau logica lui SteveSmile
If let's say there was this monkey. And it was magic. And it existed forever. Then one day it created an angry old man(God daca vreti voi) who said: I was not created by a monkey and he created us.
Raspunsul e: The magic monkeySmile
Believe in the monkey.
Nu va mai bateti capul cu ntrebari de astea. Stiu ca e cool sa fii ateu sa nu crezi si toate cele.
Dar lasati astea deoparte si bucurati-va de tinerete. Spoon( si nu ma refer la lingura21)
Lasati teologia si filozofia ca sunt plictisitoare.
BINE! Nu stiu! Sunteti fericiti? Don't look at me.
Ignore all above.
Have a nice day!
Spoon ppl.
“Mankind is a futile embarrassment to the heavens, Captain Raithen. An imperfect vessel imperfectly made. We play at being omnipotent, knowing the potential perhaps lies within us yet will always be denied to us.”(Diablo)
[Imagine: chibi_2926.gif]
Dracorex and Thor


OH NO WHY IS ANIMALS ON MY FACE?
„Violenţa este ultimul refugiu al celor incompetenţi."-Salvor Hardin(Fundatia)
We live in a world that is not perfect nor painless but we live and that is all that counts.(eu,Kriptykk15)

#5
Cine a inventat şcoala 15 ? [ asta e puţin mai reală decât restul ~ 21 ~ adică e mai uşor să dai un răspuns ^.^, cred ] 65
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#6
Asa am vazut topicul si mi s-a parut interesant .As avea o intrebare care pe mine ma macina de ceva timp.So, here it is: De ce sunt inconjurata la scoala de idioti?
[Imagine: j5atg3.png]


#7
Ma da repede va miscati.
Scoala este o institutie veche si respectabila inventata pentru a modela mitile tinere si necoapte.(sigur)
Ea teoretic ar ajuta copii sa se formeze si sa fie pregatiti pentru viata(spun teoretic pentru ca in Romania scoala e acolo doar ca ne invete sa memoram chestii nu sa gandim)
Scoala a aparut cred ca prima data undeva in Grecia antica si se chema gymnasium dar acolos e facea exercitii fizice mai mult) In romania scoala a aparut in timpul domniei lui Al. I. Cuza care a dat o lege ce facea invatamantul gratuit.
Don't hate school. Scoala e cea mai tare chesti care ti se poate intampla. Poti face cam orice iti trece prin cap daca stii cum. Pentru mine scoala a fost super de liceu nici nu mai vorbim.
Man I kinda lost it. I'm not funny anymore.
I'm old*sob* so old and unfunny*sob*.
Ah si apropo daca vrei sa fii tare la scoala imprieteneste-te cu cat mai multe fete si in fiecare pauza stai cu cel putin 3-4 pe langa tine. Merge 100%
Play safe
Ah si sa nu uit: Belive in the monkey[posturi unite]
Meh esti la scoala. Toata lumea e idioata intr-un fel sau altul. Nimeni nu intelege pe nimeni si nimic nu o sa se schimbe. Adica unii o sa ramana idioti tot restul vietii si o sa fie fericiti si unii o sa se duca la facultate si o sa fie nefericiti ca o sa dea de alti idioti(ideea nu e sa nu te duci la facultate21 ci ideea e ca peste tot sunt idioti) O fi ceva in aer21
Eu dau vina pe Cernobal.
Belive in the Monkey.
Everything will be alright. Daca ai noroc vine o catastrofa si dispar toti idiotii(survival of the fittest)
“Mankind is a futile embarrassment to the heavens, Captain Raithen. An imperfect vessel imperfectly made. We play at being omnipotent, knowing the potential perhaps lies within us yet will always be denied to us.”(Diablo)
[Imagine: chibi_2926.gif]
Dracorex and Thor


OH NO WHY IS ANIMALS ON MY FACE?
„Violenţa este ultimul refugiu al celor incompetenţi."-Salvor Hardin(Fundatia)
We live in a world that is not perfect nor painless but we live and that is all that counts.(eu,Kriptykk15)

#8
Mai e activ topicul?21 Am venit cu o intrebare: CIne a fost primul? Manga sau anime?
Pueriil. Tananana21.
oH, am gasit. Alta: Cine a invetat anime? SI care a fost primul anime yaoi aparut?
[mda, pun intrebari cu anime ca sa fiu cul1524]. damn.Not.
Cea mai reuşită semnătură.

#9
(28-04-2011, 08:41 PM)Ichigo. A scris: Mai e activ topicul?21 Am venit cu o intrebare: CIne a fost primul? Manga sau anime?
Pueriil. Tananana21.

Intrebarea asta e de mintea maimutei...magice.
Whatsoever, nu avea si Kashmir un topic de genul? :\ Nu sunt sigura ca aici.


Have fun kids, e kinda fun topicul, replici destul de simpatice. 10
Do not speak unless you can improve the silence.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari fara raspuns Lye 68 32.255 23-04-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Danb


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)