Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

#81
Mai imi place totul la el, doar ca nu suport ca a plecat din sat doar pentru putere 20

Ce iti place la Tsunade?

#82
Ca are rombu ala in frunte xD love purple 38 Si ca e puternica


Daca ai fi avut posibilitatea, in timpu luptei lui Sasuke cu Itachi, l'ai fi salvat pe Itachi?
[Imagine: EnvYQ.png]

#83
Da, Itachi e unul din personajele mele preferate, dar cu conditia ca Sasuke sa supravietuiasca

Ce ai schimba la Sasuke?

#84
Cred ca o intrebare mai simpla ar fi : Ce nu as schimba la el ...
Comportamentul l-as schimba in primul rand ... Sa fie mai deschis , mai sociabil ... cred ca i-as elimina atitudinea aia superioara pentru ca nu stiu cum e pentru voi dar cand incepe sa se creada mare si tare nu mai termina si-mi vine sa-mi iau campii !! Cred ca i-as deschide putin mintea si i-as largi orizontul ca sa poata gandii in perspectiva .
Si mai sunt multe lucruri care le-as schimba ... dar i-as lasa infatisarea-i angelica si misterul ce-l inconjoara si-l face atat de special :X

Gaara is the best :X
21 [ nu m-am putut abtine 21 ]

Next : Daca ai fi fost in locul Sakurei ai fi renuntat la prietenia cu Ino pentru Sasuke ? Sincer . De ce da si de ce nu ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#85
Nu. Nu as fi renuntat pentru ca nu merita. E cel mai idiot lucru sa renunti la o prietenie pentru un baiat. Ce Dumnezeu! Baieti sunt in toata lumea da prietenii adv rar se gasesc si sa renunti asa la ea e cel mai mare pacat. Sakura la faza asta a fost chiar idioata! Ma rog eu observ k inca se mai inteleg cat de cat desi uneori se ciondanesc klumea.

Daca ai fi in locul lui Naruto, ai renunta la promisiunea de a-l aduce pe Sasuke inapoi?
[Imagine: EnvYQ.png]

#86
LA cat il urasc eu pe Sasuke da ... Insa pentru Naruto Sasuke e foarte important . Nu o sa renunte la promisiunea lui . Eu as face-o pentru ca privesc in ansamblu si vad ca nu are rost insa daca as fi Naruto si as avea convingerile , trairile si viata lui probabil ca nu . Prieteni sunt foarte importanti pentru el . Pacat ca nu vede ca Sasuke nu-i mai e prieten 46


Next : Ce crezi ca inseamna Asuma pentru Shikamaru ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#87
Poi...nu stiu cum sa zici. Ca un al doilea tata sa zicem asa 21 Se vedea clar ca Shika tinea ft mult la el si invers. Pacat ca a murit. Si mai trebuia sa aiba si un bebe 2


Ce s-ar intampla daca Orochimaru ar trece de partea binelui? foarte greu de crezut 21
[Imagine: EnvYQ.png]

#88
Sfarsitul lumii 21 Ca sa vina ala de partea binelui ca nu are creier nici cat un purice ... si puricele gandeste mai mult decat el 21 Era destept pe cand era tanar da batranetea tampeste [ fara suparare 21 ]

Next : Ce crezi despre relatia dintre Jiraya si Tsunade ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#89
Pai nu multe, au fost coechipieri, ce sa mai cred

Ce zici depre Danzo, are un rol important in anime?

#90
Nu 14 Nu stiu de ce traieste 45 e un enervant. O.o

Cand crezi ca va fi sfarsitul animeului?
[Imagine: EnvYQ.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)