Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

#41
Habar n'am, cred ca l'as trata indiferent

Ce ai face daca ai fi Naruto si Guy ti-ar zice ca e gay si ca te iubeste?

#42
Iuhhhh i-as da doua palme sa se trezeasca ... Cred cu tarie ca Naruto e inca normal 21

Next : Daca mama ta l-ar aduce pe Konohamaru acasa si ti-ar zice sa ia grija de el , ai face-o ? Spune si cum detaliat 4

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#43
Nu. n'am chef sa-mi petrec timpul avand grija de un copil mic

Cf daca Naruto s'ar dezbraca in fata ta?

#44
Iuuuuuuuuu ce ihhh bleah 20 X_X oribil ... L-as indemna sa ii faca o vizita psihologului ca are ceva probleme apoi i-as da un pumn in plina figura ca sa ma tina minte si l-as ameninta ca daca mai face asta il castrez [ scz de expresie 22 ]

Next : Daca ar fi sa faci parte din una dintre echipele Konohai in care ai vrea sa fi ? Argumenteaza-ti raspunsul .

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#45
In Team 7 71 asta cand era si Sasuke cu ei 105 Pentru ca nu am mai vazut o echipa pe atat de puternica, pe atat de unita :X Au trecut prin multe impreuna si au scapat cu bine :X Deci fara alte adaugari in Team 7.

Sa zicem ca ai avea un virus pe nume....Gaara 21 L'ai sterge?
[Imagine: EnvYQ.png]

#46
Nici gand 21 Sau depinde de ce-mi va face calculatorului ... daca incearca sa imi stearga muzica il desfiintez dar daca face orice altceva l-as lasa acolo ... :X 21

Next : Daca ai fi in echipa lui Orocimaru si el te-ar trimite sa il omori pe Deidera , ce ai face ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#47
L'as omori pe Oro :X Ca tot nu il sufar eu :X


Sa zicem ca ar fi o ,,febra" [moda] cu Sasori si o gramada de fete ar fi obsedate de el si ar vorbi nuumai de el. Ai fi printre ele?
[Imagine: EnvYQ.png]

#48
Um nu ... da daca ar fi o moda cu Gaara as fi prima 4 Dar eu nu sunt genu sa fiu ca restul lumi so nu cred ca as fi printre ele ...

Next : Daca ai putea sa iti faci o trupa cu personajele din Naruto ... si toate se pricep la ce post vrei tuh sa ii pui , pe cine ai alege si pe ce post ? [ Sper ca se intelege 42 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#49
Sasuke la prima chitara si la voce 5 Ita-kun la cealalta chitara, Dei-kun cealalta voce, Naru la tobe 21 Iar Sakura...la chestiile alea cu clopotei 24 Si Sasori la orga 15


Daca ai avea posibilitatea sa intri in anime ptr un minut, ce i'ai zice lui Sasuke?
[Imagine: EnvYQ.png]

#50
Ce e un rasfatat , egocentrist , necugetat si un mare idiot ... Ca nu vede ca are totul si primeste orice vrea pe tava fara sa miste macar un deget , ca lumea isi vinde sufletul ca sa ii fie lui bine de parca ar fi buricul pamantului ... ca nu merita dragostea nimanui nici macar a Sakurei si ca merita tot ce a primit si va primi ! Cred ca nu voi apuca sa ii spun tot intr-un minut pentru ca probabil dupa primele trei adjective va incerca sa ma omoare dar oricum voi avea timp destul sa ii spun vre-o doua despre comportamentul lui ... 45 33

Next : Care sunt cele mai mari calitati si defecte ale lui Asuma ? [ vreau decat 3 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)