Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Interzis persoanelor cardiace ...

#1
Sa vedem daca reusesc sa-mi fac fani 71 Kiddin' Smile.De fapt,desenele mele sunt pliine cu greseli..la tot pasu' vezi...dar deh! 106 asta e 71 Daca le retusez le stric si mai mult 71

Toshiro Hitsugaya--> Vai de capu' lui saracu' ...

Sasuke Uchiha--> Saracu'...e vai s-amar :-S

Un lupishor

Alt lupishor

Kiba din Wollf's Rain

Doar corpul lui Sailor Neptun 10

O caricatura de Sakura 71

Cam atat 4.Astept criticile 21

Have a nice day n_n

#2
n_n Ma bucur daca v-au placut n_n Dar nu-s geniale...dintre toate desenele imi place Kiba si primul lup 71 Restu-s mediocre rau de tot 71

Mai am doua desene n_n

1)E mai mult o schitza...dar e dragutzica...nu mult 71--> Sailor Mars

2)Cand am facut desenu' asta imi placea la nebunie,ziceam ca e capodopera mea 24acuma nu-mi mai place...e ceva ce nu-mi place la ea(fata4) Apropo,asta e primul si singurul desen facut din imaginatzia mea 71 --> O fatuha
Mai am doua desene 4 noi noutze 10

-->Voia sa fie o pasare Phoenix... dar pen' ca i-am schimbat culorile cred ca e mai degraba doar o pasare... "abstracta" 71


--> Un jocker sau ceva de genu' 4 pacat ca l-am f acut pe caietu' de romana( de altfel se si vede T_T )

#3
hey Setsuna ^_^ numi vine sa cred ca nam ajuns inca la desenele tale 4 dar ma ocup acum de asta...

pai potential ai, iar desenele sunt destul de reusite, dar sfatul meu e sa dai mai multa atentie detaliilor si sa dai mai mult din timpul tau la realizare...

nu mai desena pe foi de mate sau romana, doar pe coli A4. daca te duci la scoala iati niste coli intro folie pe care sa le ai la tine in caz ca iti vine inspiratia in ora... eu asha faceam in liceu, doar ca nu desenam atunci, doar mazgaleam foi 21

in fine... lucreaza mai mult la umbre... cu un 4 sau 6 B poti face asta foarte bine... observ de ex la ultimul desen ca ai apasat prea tare pe creion, dar daca ai face palaria cu un 8 sau 9 B nu ar mai trebui sa apesi asha tare, ptr ca el e mai inchis la culoare... si dale in mai multe directii... 4

oricum succes in continuare ^_^ sper sa vad noi desene...

P.S. ador Phoenixul ^_^ foarte reusit 4

#4
O.o Cam ciudata pozitia ... si bara aia XD mda ...
No face,no name,no number 24 O doamne! XD
Abstract Ciudat sau nu,mie imi place XD
O "cucoana" XD cu o frizura putin emo XD nu conteaza XD

Multzumesc pt commenturi 5 Enjoy n_n"

#5
[ O.o lol...de cate secole n-am mai dat pe aici -_- ...]
Trecand peste absenta mea xD ... am irosit alte coli albe pentru alte desene -_- ... [vai de steaua lor -_-]
[interzis persoanelor cardiace]

-->No comment ... -_-'
-->O versiune a lui Ichigo ... -_-''
-->Chibi - L [nu va speriati de 'petele' alea ... desenu' e facut pe spatele caietului de bio ... in fine,amanunte xD]
-->Rosiel -_-'
-->Continuarea mainii ... e pe banca xDDD

Imi cer scuze pentru calitatea ... proasta a pozelor ... sper ca data viitoare sa nu mai am astfel de probleme ... 'tehnice' 65

C'ya around!

#6
--> O dama ... ciudata O.o
-->Un baiat [plus,pe fundal,o cearta intre mine si o colega xDD]
-->O alta dama...si mai ciudata ...
-->Hitsugaya ...[vai de steaua lui,cate are de patimit saracu' ... l-am pocit de-a binelea xD]

Danke Anya!Mie una nu mi se pare ca sunt greseli doar "ici-colo" ...in fine!

C'ya! [posturi unite]
N-am mai aparut de ceva vreme pe aici[rusine sa-mi fie xD] dar daca tot am facut efortu' asta,sa las o "amintire" xD
[Am ceva desene noi...cam multe(le "trantesc" pe toate acu' xD) dar las' asa,n-a murit nimeni dintr-atat u_u]

[Nu le voi "comenta",nu de alta,da' n-am chef xD]

So ...

1)Trandafir
2)Hot guy 15 [cu dedicatie,pt Tox xD (de ziua taaaa 15) {am zis ca nu mai comenteeeeez ><"}]
3)Unfinished girl xD
4)Una bucata Chibi tembel
5)Una bucata pisica-n calduri xD
6)O tipa grasa xD
7)Scorpion >:]
8)O pasare jumulita xD[nu de alta,dar n-am terminat-o 4 de frica sa nu o stric xD]
9)Lup[pacat ca am apasat cam tare prima oara cand am gresit xD]
10)Lup II[cam stramb xD]
11)Erm...ceva xD
12)Un alt...ceva xD
13)Shhiiiiiiika(maru) :X:X

Punct. [xD] Enjoy :}
[post unit]
O-kaaay -_-' in ultima vreme n-am prea mai desenat anime-uri,daaar ... m-am intors la prima-mi iubire.Nu puteam sa stau prea departe ...

1.Lovely Complex (Topy,that's for u,young lady!)

2.Roxas x_x

Asta-i portia ... see ya soon -_-'




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)