Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intamplari neplacute

#11
Uii ÅŸi la mine au fost muulte.

În clasa a 5-a ma jucam cu o fostă colegă de-a Naruto şi ne "băteam" într-un fel. Şi la un moment dat m-am luat de ea şi mi-a ars un pumn în stomac de am căzut pe jos şi am scuipat şi sânge după.

Tot în clasa a 5-a eu şi băieţii ne jucam: ei trebuiau să bage fetele în baie la ei, şi fetele pe ei la noi. Şi iată mă aflam eu dusă de 3 foşti colegi şi abia puteam să mă ţin de ceva să nu mă bage acolo şi la un moment dat trecea diriga pe acolo şi unul din baieţi mă ţinea atunci chiar în pragul uşii de la baia lor şi ma ţinea şi în braţe şi cum eu ma zbăteam diriga a crezut căă...O___O" şi m-a luat repede de acolo. 24

Şi tot în a 5-a (am prea multe amintiri din vremurile alea) mă jucam de-a vaţe-ascunselea..iar clasa noastră cum să vă spun..era la capătul holului lângă geam. Şi mă rog, holul era foarte lung şi eu mă ascunsesem în capătul ălălalt de hol după clasa clasa a 10-a. Şi auzisem că se dăduseră mulţi de gol şi eu eram ultima. Şi am vrut să scuip turma şi am fugit repede si în timpul ăla mai mâncam şi un măr. Şi trecând ca fulgerul m-a izbit în plin o uşă de la clasa a 6-a parcă, care o deschisese o tipă. Eu am căzut jos, mărul mi-a sărit din mână şi mi-a spart şi buza. : /

În a 8-a sem.I era iarnă şi am ieşit şi eu afară în curte ca omu' să mă joc. Nici n-am ieşit bine că primisem 2 bulgări în faţă, un ţurţure în genunchi, încă vreo 4 blugări peste fund 24 şi apoi au tăbărât 3 foşti colegi pe mine: unul mă ţinea de picioare şi încerca să mă îngroape în yăpada de 1 m, dar nu prea reuşea că dădeam din picioare, un altul era suit pe mine să mă ţină ca să nu mă pot ridica şi celălalt era în faţa mea băgându-mi yăpadă în gură. Şi asta s-a întâmplat şi în faţa tipului care-mi plăcea T~T.

Acum căteva săptămâni am ieşit afară cu Snowy, Berry, Răzvan şi o prietenă de a mea. Şi la un moment dat în timp ce Snowy vorbea la telefon cu Suryko, Berry făcea caterincă şi Răzvan stătea şi se uita doar, eu şi Mirela (prietena aceea a mea) ne-am luat la "bătaie" şi eram fix lângă o maşina şi nu ştiu cum am călcat strâmb, mi-a alunecat piciorul sub maşină şi am căzut în fund şi cu mâinile în faţă. Toţi au început să râdă în afară de Snow' care a venit repede la mine să mă întrebe ce ferească sfântu' am făcut ? 24 Bineînţeles, am început şi eu să râd deşi îmi venea să plâng pentru că mă făcusem de răs. Mirela ştiu că m-a ajutat să mă ridic, dar râdea de mine ca proasto încontinuu' şi Răzvan de căte ori ma uitam la el începea să râdă şi ştiu că l-am bătut măr atunci ;D. Acum când îmi aduc aminte încep să râd, dar atunci chiar nu-mi ardea de râs...

Cred că atât deocamdată. O să mai trec pe aici ;]].
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)