Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

#31
Ati fost trecute in grup amandoua!

Daca sunteti membri mai vechi, nu prea aveti de ce sa va faceti griji. Sunteti acceptati aproape automat. Topicul asta e facut mai mult ca sa fim siguri ca nu pot intra persoane dubioase pe acolo 10

#32
Păi . . . eu am o problemă -_- '' . M-am înscris la secţiune şi am fost primită pentru că azi pe la 1 puteam să văd secţiunea secretă, dar acum, nu. Şi nu ştiu de ce :d .

__________
Edit : Mulţumesc mult, Flaw : D . Acum merge iar, pot să văd din nou Secţiunea Secretă .
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#33
Aş vrea şi eu să mă înscriu. Dacă să se poate, bineînţeles. Mi-ar plăcea să dau o mână de ajutor membrilor.
Dacă nu pot, nu e nici o problemă.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#34
@Berry: E din cauza ca ai fost trecuta recent in grupul de FFS. Nu e genul de eroare care se intampla in mod normal, a fost probabil o scapare de moment. Acum ar trebui sa mearga iar.

@NamiÅŸhor.: Bine ai venit in grup 21

#35
Mm ...intr-un mod dubios am ajuns si eu aici si sper sa intru.
Imi place ideea de a intinde o mana, chiar si verbal daca pot, macar atat sa fac. Sper sa mai fie loc daca nu, nu21
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#36
E loc destul. Ai fost trecuta in grup!

#37
Eu aş vrea să mă înscriu, adică chiar îmi place să dau sfaturi celor care au probleme. Cred că mă şi pricep. Deci, chiar aş vrea să fiu acceptată. : 3 Dar asta rămîne la latitudinea ta, Flaw.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#38
@Nya.: You're in!

#39
Doh, vreau sa ma inscriu si eu. Chiar vreau sa ajut pe cineva si deasemenea sa primesc sfaturi. Mi se pare interesanta sectiunea, so, de ce nu?
Ei, sper sa fiu si eu acceptata.

#40
Si eu as vrea sa intru...chiar vreau sa ajut
Sper sa fiu acceptata ^^
[Imagine: senjo.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.114 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)