Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Initiale

#11
ana nu ia merele elenei.... MDA.....
My turn.....

A.N.G.E.L
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#12
Andreea Naste Gandacul Elefantului Leului. O.o
Text: C.T.M.R.T.F
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#13
cornelia taie merele rotund taind farfuria

o da.....21

M.E.R.E
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#14
bogdan merge cu beat repede... ea....sunt un geniu.........

my turn...

B.A.L.O.N

nu am stiut ce sa scriu
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#15
Bogdan A Luat Oracolul Negru 10

I.N.F.I.N.I.T.Y ( y = i )

#16
Iulia nu face icre negre. iritand tipul iubaret... 21 ce ma stiu...21

deci.....my turn:
C.A.R.T.E
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#17
Cosmin Asculta Rugaciunea Tare Evlavios 21

next:

L.I.L.I.U.M

#18
L.I.L.I.U.M hmm..... pai ar suna cam asa:
Liliacul Irinei Lupescu Imita Un Ulm Mare.... 21

next:
T.M.E.C.N
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#19
Trecutul Meu Este Ceva Necunoscut

E.T.G.S.I.M.P.M.S.U.C.K.S *k relativ c"
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#20
Super Tare E Petrecerea Ta , din Sinaia , in faleza apartamentului
21
T.O.R.N.A.D.O
21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)