Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Industrial user

#11
Haha, same problem here. Mie imi da eroare si cand vreau sa schimb parola deci =/
Nu cred ca exista antonim la pedofilie, lawl. Vineri stateam cu o colega pe scarile de la sala de sport si a trecut un baiat de 7-8 ani. Si si-a bagat si si-a scos-o pana a facut spume la gura si i-am dat una peste frunte sa se sature.
Billy Zane/Pierce Prosnan?
Ai potaie? sau ma rog, alta necuvantatoare.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#12
Welcome here, wulf!
Ce îmtrebări inteligente nu ţi-au pus ăştia şi-o să-mi vină mie-n minte? None.

Depp or DiCaprio?
Jolie or Portman?
Cel mai bun actor/actriţă?
În cazul în care ai o potaie, ce nume are?

#13
@Istorie: Pierce Prosnan
Da, am un catel, defapt o javra de catea pe care o cheama Jessica. E o corcitura intre bichon si vagabond, are picioare scurte rau de tot si e neagra cu sosete albe. E adorabila si ma trezeste la 6 dimi ca sa o scot afara cu doua limbi peste ochi de put toata ziua a caine.

@Briskly.
Deep, Jolie. Cea mai buna actrita conform oscarurilor castigate este Portman.
Cel mai bun actor cred ca ar fi, in opinia mea de copil, Mr. Been (Rowan Atkinson or smthg like thatt) pentru ca mi-a facut copilaria amuzant.
Cat despre potaie, Jessica.

#14
Da,pai vin si eu oleaca mai tarziu insa descriere ta m-a facut sa ma opresc aici si inca ceva... faptul ca locuiesti si tu in Focsani (intr-un final o persoana de pe aici) si bineinteles ca te cheama Sara (era la mine la scoala o Sara pana anul treut care bine inteles a plecat la liceu)...asta da coincidenta.

Pai intebari (ca sa nu para ca am venit aici degeaba *laughts*). Stai ca aveam una insa mi-am pierdut-o pe parcursul discursului meu emotionant *laugts*.
A da, mi-am amintit-o.
In timpul liber ce altceva iti place samai faci ?
Care este cea mai importanta calitate a unui prienten pentru tine ?

Well, am fost stansa la intrebari avand in vedere ca am venit camtarziu, cum o fac eu de obigei.Gata, ma duc in coltul emo...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  New user here ForeverAlone 2 1.980 30-07-2008, 08:23 PM
Ultimul răspuns: ForeverAlone
  New user Azeyra 2 2.272 22-03-2008, 10:47 PM
Ultimul răspuns: Azeyra


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)