Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ]

#11
ok. cand am citit prima oara mi-am zis ca e prea trist si am nevoie de o atmosfera trista ca sa pot intelege. azi e ziua in care pot citi si chiar simti ce scrie acolo.
nu am pierdut prea multe persoane la viata mea si nu pot spune exact cat de agonizator este sentimentul ce te cuprinde cand ramai fara cineva iubit, insa fiecare cuvantel din ceea ce ai scris m-a facut sa ma simt trista si sa resimt durerea lor. nici nu am fost atenta la ultima scena de dragoste...cautam mai mult sentimente decat actiuni in sine.
mereu m-am ferit de one-shot-uri pentru ca am crezut ca nu pot cuprinde o poveste in atat de putine pagini, insa povestile tale sunt minunate din toate punctele de vedere.
au tot ceea ce le trebui si sunt pline de sentiment si desi nu ma fac sa plang[ eu plang cam prea rar ] au reusit sa ma determine sa inteleg mai bine ce se poate intampla in sufletul cuiva.
nu e stupid si nici abureala. imi doresc sa pot exprima sentimentele atat de perfect pe cat o faci tu. e....mult prea captivant.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#12
Nani? Yaoi?! Hauu! Omoichikaeri! ^^
Ultimul capirol a fost pur-si-simplu... :X Cat de frumos descris, ce sentimente, ce actiune... (<- inca in stare de euforie). Primul one-shot a avut 2 part, nu il faci si pe asta la fel. Doar ai zis ca a facut parte dintr-un fic, onegai desu! Ce am mai observat, si nu cred ca a fost o parere, e stilul diferit de a scrie din al 2 one-shot (cel putin mie mi s-a parut diferit, sinu cred ca e din cauza spatiilor lasate). Nu vreau sa insinuez nimic (gen copy), doar ca e bine daca iti poti schimba stilul de scris.
La critici sunt varza, deci doar iti mai urez succes la scris si inspiratie cu carul.
Chuu~
~~* Visele sunt singura cale de a scapa de realitate *~~


My fic: Pretul unui "NU!" (SK & YYH)
Din intuneric, din nou la lumina (jurnalul unui vampir)


[Imagine: 36ea808.png]
Kira, my evil alter-ego

#13
Teama , perversiune si putin romantism .

Chiar azi imi amintesc noaptea cu luna plina si pe omul din umbra .
Mergeam prin parc , ca de obicei , singur . Contemplam natura in toata splendoarea pe care i-o putea oferi luna rotunda si stelele ce pareau puncte de foc gata sa se arunce spre mine .

Surdina pe care mi-o oferea acel loc , nu puteam sa o compar cu nimic altceva . Aveam insa acel presentiment ca noaptea aceea o sa fie mult mai speciala decat serile pe care le-am savurat de atatea ori , ca ceva se va intampla . Imi amintesc ca era o seara de vineri nu foarte tarziu poate aproape de miezul noptii .

Imi terminasem programul foarte devreme asa ca am profitat de ocazie . In ultimul timp eram intr-o stare de turbulenta din care nu puteam iesi chiar daca imi umpleam timpul cu mult mai multa munca decat obisnuiam . Inainte functiona perfect , dar de data asta tratamentul pe care mi-l administram se dovedea a fi cel care ma obosea mai tare decat sa ma ajute .

Era mai frig ca de obicei asa ca n-am stat foarte mult . Vantul incepuse sa bata din ce in ce mai violent si in momentul cand am ajuns in scara blocului incepuse ploaia .
Pentru mai mult de jumatate de an nu mai simtisem picaturile reci , nu mai avusesem bucuria atingeri ploii . Simteam senzatiile acelea izbindu-se in mine , explodau ca artificiile iar pielea mea se cutremura sub vantul aspru si ploaie .

Atunci am vazut umbra . Umbra mea semana mai mult cu un om inalt si mare . Dupa infatisare era un barbat ; statea sprijinit cu bratul de perete , iar in mana stanga avea o tigata aprinsa din care tragea cu nesat . M-am oprit in fata lui si el s-a indreptat si-mi parea mult mai inalt decat prima oare , dar nu cu mult mai mare decat mine .
Apoi nu-mi mai amintesc decat ca a venit spre mine si apoi am simtit cum m-a tras de mana . A doua zi m-am trezit in camera mea , intre perne , gol dar acoperit de cearsaf .

Chiar azi imi amintesc acest ciudat incident , azi cand e vineri si se fac fix doua saptamani de atunci . N-am mai mers in parc deloc din acel moment si niciodata n-am calatorit pe jos . Am ciudata impresie ca de fiecare data cand se lasa noaptea cineva ma priveste si-mi urmareste toate miscarile . Ceea ce nu inteleg nici pana acum e cum de m-am trezit in patul meu , gol . Niciodata nu dorm gol . Nu aveam semne de violenta pe corp si ma simteam foarte bine pentru o persoana care se presupune ca ar fi fost violata sau agresata de un tip pe care nu-l cunostea .

Ma trezesc din visele mele auzind soneria de la usa . Imi iau halatul pe care il infasor in juru-mi , chiar daca nu mi-am sters corpul de apa si ma indrept spre usa pentru a deschide . In fata mea vad un barbat inalt ce ma priveste lung , dar care nu spune nimic .

- Pe cine cautati ? il intreb , captivandu-i atentia .

- Doctor Henry …… ?

- Da , eu sunt . Cu ce va pot ajuta la aceasta ora atat de tarzie ? il intreb dupa care ma dau la o parte , facandu-i loc pentru a intra inauntru , insa barbatul nu face nicio miscare .

Pentru un moment inchid ochii si cand vreau sa-i deschid simt cum parca nu as mai avea picioare sau pamant sub ele si ma prabusesc , narile usturandu-ma cumplit .

Nu a fost greu sa ma aproprii de persoana din fata mea . Mi-a fost mai simplu decat mi-am imaginat . Dupa atata timp il am din nou in bratele mele , ii pot simti caldura , pielea fina dupa care am tanjit atat . Ce mi-as mai putea dori ?
Ceva insa ma deranjeza . Aceste intalniri pe ascuns , fara ca el sa stie ca eu ma aproprii de trupul lui in fiecare vineri si-l fac sa tremure inconstient . Ca profit de el pentru a-mi satisface niste nevoi ...
As vrea sa se trezeasca si sa-i pot provi macar ochii , sa-i spun de ce ...
Sa-i spun ca mi-a fost dor , ca nu mi-a placut ca s-a ascuns atat de mine ...


Simt ceva cald ce se plimba pe tampla mea si prin par , peste buze , pe gat ...insa mi-e frica sa deschid ochii si sa vad ce este deasupra mea . De ce ? De ce s-a intamplat una ca asta ? Ce-am facut ca sa fiu in postura asta ? De ce eu ?

- Hai , deschide ochii , nu-ti fie frica…

Aud vocea unui necunoscut ce parca ma roaga sa-i intalnesc privirea . Imi misc mainile pe suprafata patului si dau de trupul meu iar gol . Deschid incet ochii si ma trag spre capatul patului in sezut in acelasi timp tragandu-mi ceva peste mine . Intalnesc chipul acelui barbat pe care l-am vazut la usa mea si incep sa-mi amintesc ce s-a intamplat .

- Cine esti tu ?

Il intreb in timp ce ma uit speriat spre el . Dupa cum arata nu ar avea mai mult de 27 de ani . Parul blond cu usoare tente de castaniu ii scoate in evidenta ochii albastri , un albastru pur ca un cer in miez de primavara . Are tenul alb ca laptele si buze mari si pale . Nu-mi pare cunoscuta figura ... total noua pentru mine .

- Un admirator secret .

Admirator secret , ha ? Tipul asta are mult tupeu si destula conditie fizica sa ma puna la zid cu doar o mana , asa ca nu comentez . Trebuie sa ma port normal , dar in acelasi timp sa-mi apar dignitatea .

- Si crezi ca un admirator secret face lucruri din astea ? Pun pariu ca tu esti cel care ma urmareste . Ce ai cu mine ? Cine te-a pus ? Vrei bani , iti scriu un cec , o sa fii multumit .

Si ma trag de pe pat , pe partea opusa locului in care se afla cautandu-mi servieta . In acelasi timp cel din spatele meu vine spre mine si cu ambele maini incepe sa-mi prinda talia . Are mainile putin transpirate , dar care emana caldura . Simtindu-le pielea mi se cutremura usor , avand o senzatie calmanta in acelasi timp .

- Nu , nu am nevoie de bani .

Si spunand asta imi parcurge provocator mana cu a sa , impiedicandu-ma sa ajung la cec .

- Atunci , ce vrei ?

Il intreb enervat , incercand sa ma trag din bratele lui insa fara succes , iar din cauza acestui gest incepe sa stranga si mai tare imbratisarea .

- Daca ti-as spune ca te iubesc , m-ai crede ?

Imi sopteste incet la ureche . Ii simt respiratia calma , varful limbii atingandu-mi varful urechii . Si simt cum ceva in mine cere mai mult de atat .
Ii simt mana cum cuboara , pe picior , traversandu-mi pulpa si apoi urcand . Ma mangaie incet , in timp ce limba imi face cerculete fierbinti pe gat . Nu pot decat sa gem , atunci cand imi simt corpul atins cu atata finete , cum isi imprima orice atingere in pielea mea .

- Si acum , ce ai de gand ? O sa profiti iar de mine ?

Ma rastesc , intorcandu-mi fata spre a sa intalnindu-i-o , plina de sine . Ma priveste si dupa cateva clipe incepe sa rada .

- Ah , deci iti aduci aminte ?

Ranjeste lasciv spre disperarea mea . Incep sa ma inrosesc la fata , simtind fierbinteala in obraji .

- Vag , nu chiar asa de clar...

Raspund incercand sa evit privirile iscoditoare de pe fata lui perversa . Dar cu toate astea nu-l fac sa renunte . Ma roteste astfel incat sa ma poata prinde de barbie ; mi-o apropie de gura lui , isi infinge mainile in par , impingandu-si limba spre interiorul umed al gurii mele . Senzatia rece este inlocuita imediat de multa saliva cu care-mi unge limba in impingeri lente si arzatoare .

- Atunci , hai sa ne amintim ce am facut acum doua saptamani . Vrei ?

Dar nu mai asteapta un raspuns si ma ia in brate lasandu-ma pe pat . Incepe sa se dezbrace in fata mea , pe rand . Incepe prin as descheia camasa , cu miscari lente insa atent studiate , ce ma fac sa ma inrosesc si sa pierd firul ratiunii . Isi maseaza gatul lung , dandu-si capul pe spate , iar cu cealalta mana incepe sa-si parcurga abdomenul , trecand cu mana peste partea inferioara pe care si-o apasa cu un deget de sus pana jos .
Ma priveste , apoi isi linge buzele cu limba , un strop de saliva curgandu-i in coltul guri .
Isi atinge sfarcurile cu aratatorul iar degetele celeilalte maini si le introduce in gura , frecandu-le de limba rosie . Inghit in sec .

- Vrei sa ma desfaci la pantaloni ? Sunt un pic cam ocupat .

Ma intreaba . Dau din cap , dintr-un motiv nu prea precis , merg in patru labe pe suprafata moale si ma asez in genunchi pe marginea parului . Ii ating cureaua si incep sa trag de ea , pana o desfac . Trag de slitul pantalonilor , apoi ma indepartez . Intre timp , barbatul isi maseaza bobitele rozalii , gemand .

- Scoate-l si ocupata de el .

Imi spune . Si ma conformez . Eu insumi sunt aproape de a ma topi cand il vad cat de provocator se misca si cum se joaca cu el insusi . Ii dau pantalonii jos , privindu-l pret de cateva secunde . Are ceva in pantaloni , nu gluma . Incep sa-i ating materialul boxerilor si in aceasi timp sa-l privesc . Incepe a geme si mai pronuntat iar organul incepe sa-i fie nelinistit . Se lasa spre mine , in pat sarutandu-mi buzele . Se intoarce pe o parte si mi-l ia in ambele maini , jucandu-se cu el . Ii trag si ultima piesa vestimentara si fac exact lucrul pe care-l face .
Isi departeaza picioarele , facandu-mi spatiu . Imi parcurge organul cu limba , de sus pana jos , concentrandu-se pe partea superioara pe care mi-o atinge incep sa tremur si sa eliberez prematur lichidul pe care-l tin in mine de cand a inceput sa se dezbrace . Eu , la primul contact de acest gen , inchid instinctiv ochii . Pielea visinie , moale , imi poate oferi pentru prima oara o viziune de ansamblu . Incerc sa nu fiu scarbit de ceea ce fac si ii ating capatul cu limba . Il umezesc , saliva curgandu-mi necontrolat , apoi , incep sa-l parcurg cat mai des de sus pana jos . Imi maresc cavitatea bucala si il iau in gura . Imi aud propriul icnet infundat in timp ce il simt cum mi se mareste in gura .

- Esti excitat rau .

Se opreste pentru cateva cuvinte , apoi cu degetul imi maseaza varful , la care eu gem liber , excitat pana in cel mai mic por .
Imi trec limba peste mucul tare si umed ce geme de excitatie , il iau in gura cu totul si-l inghit , pana simt cum imi ajunge pe cerul gurii . Imi trec degetele peste partea umeda , masandu-l , privind cum ejaculeaza . Apoi il ling inghitind lichidul combinat cu saliva .
Deodata , se ridica in genunchi , lingandu-se pe la gura .

- Esti delicios , dar nu mai rezist , daca nu intru in tine , o sa-mi para rau .

- Ai mai facut asa ceva ?

Il intreb , fiind curios . Ultima oara nu aveam urme de violenta nici semne ca as fi fost folosit intr-un act sexual .

- Nu puteam face asta , puteam ?

Ma linistesc , intr-un fel cele spuse de el . Pe neasteptate , ma trage de picioare si ajung sa stau dedesupt , corpul masiv amplecandu-se spre mine si dintr-o miscare , patrunzandu-ma

- Ahhh ...

E tot ce pot sa scot . Incepe sa execute miscari de du-te-vino , frecandu-si organul ce se mareste cu fiecare miscare , tot mai mult in interiorul meu .
Gem intr-o dorinta atat de inflacarata , straniu , cald , vibrand . Simt cum isi elibereaza produsul pasiunii pe peretii corpului meu , apasandu-si greoi si din ce in ce mai vlaguit obiectul actului , pana cadem amandoi , unul langa altul , franti in extaz . Imi cauta cu mana organul , masandu-l . O stare de explozie ma cuprinde si eliberez si ultimele picaturi din mine .

- Esti cel mai bun , de departe exceptional .

Si cu aceste cuvinte rostite , ne invelim cu cersaful inca cald , adormind .


Multumesc pentru reply . > : D <

#14
Wow ... Hot ... :)) . Deci , am ramas fara cuvinte . De-a dreptu speechless :)) . Ca de obicei , o descriere de milioane , exprimi sentimentele personaelor intr-un mod cat se poate de captivant .

Aura de mister ce invaluia povestea la inceput a reusit sa ma faca sa stau cu sufletu la gura , asteptand sa vad ce se va intampla 8-} :)) . Ideea in sine , m-a lasat [ iarasi :)) ] fara cuvinte .

Ce mai pot sa zic ? De criticat nici nu poate fi vorba :))) =)) . Astept sa vad ce ne mai rezervi :*
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste la indigo Sushi 15 8.790 04-01-2014, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Anime-one`shots [yaoi/yuri/hentai] (16+) Aliss_anime 0 2.587 10-08-2010, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)