Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ]

#1
Inocenta


Lumina lunii se revarsa asupra orasului intr-o stralucire nefireasca in aceasta seara . Dragonul cenusiu de pe luna se pierde in fumul de tigara , undeva unde niciodata timpul nu poate fi masurat . Strada ingusta dintre blocuri se vede ca un tunel infinit de negru , umbrit la intrare de lumina difuza a catorva camere de apartament , insa pluteste in acelasi mister si abur dens ce vine de sub capacele de canalizare .

Privesc blocul inalt , cam douasprezece etaje . La etajul trei , primul geam exact langa scurgerea de apa a acoperisului , fereastra este ridicata , perdeaua alba fluturand prin aerul rece . Prind teava de otel si-ncep sa ma catar , ca o pisica , in linistea noptii . Imi agat piciorul de pervazul ferestrei iar cu mana dreapta prind partea superioara de lemn ce face legatura intre cele doua bucati de geam . Intru asemeni unei feline , incet , atent , linistit , fara a-mi trada prezenta . Negru , totul e negru , singurul mod prin care ceva lumina ar patrunde ar fi geamul , insa-l inchid , mereu fac astfel .

Vin aici in fiecare seara , mereu tarziu , fara sa-mi pese cat de mult timp petrec aici . Mereu plec la rasarit sau inainte . E un obicei .

Ma apropii de patul din stanga mea si ating patura . Simt caldura celui ce doarme , imi pulseaza in organe , imi invadeaza porii , chiar si inima imi tresare cu doar o atingere . Se misca si brusc se intoarce spre mine , una din maini iese la fel de brusc de sub patura , tragand lantisorul lampii de pe noptiera , ce vibreaza la atingerea cu bucata de lemn . O parte din lumina se rasfrange spre chipul tanarului , in timp ce jumatatea cealalta , ramane ascunsa in umbra .

Imi zambeste , desi casca teribil de zgomotos , dand patrura la o parte , ma trage spre el ; alunec pe patul moale avand ocazia de a-l avea in brate , dupa o zi intreaga . Se strange cu totul la pieptul meu , gemand cald .

- Iar ai fumat ...

Mormaie vocea jucausa , insa avand un aer imbufnat , ce tradeaza un regret ascuns .

- Mi-a intrat in reflex , iar tie iti place . Nu degeaba imi imbraci camasa in fiecare dimineata si aproape ca nu mi-o mai primesc inapoi .

Isi afunda si mai tare capul in pieptul meu , astfel il aud cum imi inhaleaza mirosul , zgomotos , narile dilatandu-i-se intr-un ritm alert .

- Esti irezistibil...

- Stiu . Mai stiu si ca ma doresti , ma subjugi de fiecare data , imi iubesti parfumul combinat cu fumul de tigara , in cateva cuvinte mai semnificative , esti mort dupa fiinta mea .

- Iar tu , nu poti sa te opresti in a veni la mine . Intr-un mod sau altul , e cam acelasi lucru cu ce ai zis tu ..

I se citeste pe chip nedumerirea , ca si cum s-ar intreba daca eu si el cautam acelasi lucru . Nu asteptasem nimic , decat aceasta invitatie indirecta spre placere si de altfel nu mai pot astepta in a-l strange in brate , in a-l saruta , de a face multe lucruri , in doar o noapte ...
Profit de el si-l strang in brate , de aceasta data cautandu-i buzele , daruindu-ne unul altuia acele clipe de neuitat , pe care oricum le uitam pana la alt sarut . Este terifiant de dulce , un moment , intregile noastre momente la un loc , ne obsedeaza peste zi .
Nu-i plac sarutarile mici si incete , insa mie imi place sa-l chinui , atat de tare incat sa-mi strecor mana prin chiloti si sa-l gasesc umed . E cea mai mare placere a mea , pe langa multe alte ... chilipiruri .
Exasperat de rabdare , dornic de carne , zdrobit de propria fragezime , cat mai repezit , obraznic , sufocat de ceea ce iubeste mai mult , intr-un final , asa devine , asa il vreau , asa imi place . Obsedant .
De fiecare data cand imi infing dintii in buzele mici si umede il aud cum geme prelungit si sufocat , inecandu-se in propriul sange .

Rasufla usurat cand in sfarsit isi simte gura libera , dar pentru asta stie ca trebuie sa plateasca , imi datoreaza o examinare amanuntita de care a scapat noaptea trecuta . Incep sa-l dezbrac , lent , temator , lasciv , ca-n prima noapte cand eram atat de nesigur de ceea ce faceam , eram incitat , dar constient si terifiat . De fapt , fiecare noapte pe care o petrecem langa cel iubit , seamana cu prima , nu neaparat pentru ca prima a fost curiozitate ; a face dragoste e un prilej de a descoperi , iar eu descopar mereu ceva nou , oricat de mult cred ca-l cunosc .

Geme mereu , iar atunci cand i-am spus ca-mi place cum geme , cred ca de atunci mi-o face intentionat . Dar chiar si asa , imi place pentru ca doar eu il fac sa simta atat de intens , si il pot avea neconditionat . Are acea dulceata , ca a unui copil mic , si pe care inca nu am intalnit-o la nimeni altcineva , pentru ca e special , evident , pentru ca pot ucide pentru el , pot renunta la orice , chiar si la mine , pentru ca mi-e destinat .

Preludiul unei astfel de intalniri poate dura minute sau chiar ore . Imi place sa-l privesc in toata splendoarea lui , in pielea goala , intins pe cearsaful alb , trupul mladios si subtire de copil , doritor si excitat sub miscarile lenese ale mainii mele . Pot sta , chiar si ore in sir , numai sa-i ating pielea , sa-i aud rasuflarea sufocata , facandu-l sa vibreze intr-un ritm stabilit doar de mine .

Imi trec mainile prin parul lung , negru si ondulat , incalcindu-mi-l pe degete . Il mangai cu atat nesat si-l musc atat de tare ca trebuie sa-i astup gura cu propria-mi pentru a nu fi auzit .

Cu toate astea niciodata clipele nu sunt deajuns . Mereu e nevoie de mai mult , de mai multe gemete si sarutari , de mai multe mangaieri si lacrimi . In astfel de momente , ne place sa spunem ca putem opri timpul si sa prindem secundele in eternitate . Doar noi doi , atat de multa dragoste . Astfel avem timp de orice , chiar sa si dormim , goi , unul in bratele altuia , pana rasare soarele , iar eu plec din nou .

- O sa ne intalnim diseara .

- O sa te astept dormind , ca de obicei .
__________________________________________________
Aici voi posta one-shots yaoi sau shounen-ai pe care le am facuta sau pe care le voi face .
Sper sa va placa .

#2
Vai, Vai ce interesant.Mereu reusesti sa ma surprinzi.Ai idei multe si frumoase.

Cat despre capitol...super.E tot ce pot spune.
Desigur ca nu am aflat numele personajelor dar ma rog, poate aflam mai incolo.Ca doar un are doar un capitol...nu?Mei, sper ca mai pui un capitol, doua:-w
E foarte interesant cum "tipu" se strecoara pe geam pana la etajul 3...stii exista usa, dar ma rog in intimitatea gandurilor mele, stiu ca usa nu e o optiune daca baiatul locuieste cu parintii:)) In fine, lasand parintii la locul lor, in pat(unde ar trebui sa fiu si eu..dar deh, ce sa facem daca Raul are chef de vorba la 8 dimineatza si ma suna pe mine)mi se pare ciudat ca se intalnesc doar noaptea:-? Nu se pot intalni si ziua...sau nu se poate?
Greseli..deh, nu am vazut:bv:

Cam atat...sper sa pui un next cat mai repede.Mult noroc in continuare.Ja-ne!:bye:
I'm Kira.

#3
WOW !! Yes ... Hot . Dar intr-un mod ciudat . I mean ... ai descris doar atmosfera si mai putin gesturile lor si ai reusit sa ma faci sa zambesc gandindu-ma la ceea ce s-ar putea intampla . Mirific , nu pot spune altceva . Descriere superba , naratiune si mai si dialog bine plasat . Ce sa mai ?! Frumos , foarte frumos . Astept sa vad ce ne mai rezervi :D . Spor la scris si muuuulta inspiratie [ ar trebui sa-mi vina si mie :-J :)) ]
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#4
Pierdut in durere .


Florile de cires pluteau in vazduh , precum penele unei pasari ce tocmai isi intinse aripile spre vazduh , pregatita sa-si ia sborul . Luna isi revarsa protectoare razele , incarcand obiectele pe care le atingea in sclipiri aurii . Parfumul copacilor in floare imi inunda corpul ca o mare briza dinspre oceanul albastru .

Ii simteam trupul fierbinte cum tresarea intr-o dorinta fiarta , buzele imi sopteau la ureche cuvinte , fara legatura intre ele , dar cu fiecare cuvant ma aprindeam mai mult . Cateodata bataia lina a vantului ne intrerupea . Degetele firave mi le prindeam de gat pentru a simti pulsul crescand si pielea umezindu-se .
De pe frunte mi se prelingeau rapid spre gat firicele de transpiratie . M-am lasat purtat de valsul dorintei si mi-am asezat trupul langa al lui . M-a imbratisat tandru , desfatandu-mi gura cu saruturi apasatoare , lingandu-mi pielea ca un catel , intretinandu-mi fierbinti poftele perverse . Era prima noastra noapte impreuna , pe o banca din parc . Noi doi , luna si stelele firave ce ne luminau corpurile . Prima seara dupa atatea suspine , priviri aruncate de la distanta si o dragoste interzisa . Bratele lui ma cuprindeau , fortandu-ma sa il imbratisez , iar buzele rosiatice din cauza saruturilor le acopereau pe ale mele . Nici mie nu imi venea sa cred ca primele noastre clipe de amor se vor consuma intr-un parc , pe o banca . Si cu toate astea era frumos...

Am gemut cand mi-a muscat limba cu dintii ascutiti ca ai unui vampir . Plangeam de fericire cand fiecare particica a corpului cadea prada gurii infometate , limba imbalsamandu-ma in saliva calda . Limba lui imi lasa dare de saliva pe tot abdomenul , ajungand pana jos . Simteam cu isi desfata mana acolo , cum limba jucausa ma controla . Il priveam cum ingenunchea in fata mea , aplecandu-si capul , sugandu-ma , apoi una din maini se plimba pe organul meu in miscari de dute-vino . Vroiam sa ma smuncesc , dar palmele i se transformara in clesti de otel capturandu-mi corpul . Incetul , slabea stransoarea , dar era prea tarziu , deja ma molesisem , scotand gemete profunde . Gura se misca singura iar tipetele de extaz rasunau in tot parcul , formand ecouri .

Nu stiu cat timp am tinut-o asa ; inimile noastre contopindu-se intr-una , sufletul devenind acelasi , trupul rasuna in aceeasi vapaie . Saruturile devenisera mai tandre , mangaierile , soaptele , erau creatia acelei intensitati , mult prea dulci pentru a o alunga . Eram dependent de toate acele lucruri .

Pedeapsa cea mai grava pe care o putea primi un prizonier era sfarsitul .
Mi-am incheiat pantalonii si mi-am aranjat de forma camasa desi am lasat-o descheiata la primii doi nasturi .Ii placea asa , sa-mi vada gatul . M-a prins intr-o imbratisare fierbinte , inca incitati de propriile scene , eu mi-am lasat capul pe umarul lui . Nu ne-am spus nimic , niciun cuvant , desi in timpul actului ne-am strigat numele de nenumarate ori .
Nici la despartire nu ne-am spus nimic . Mi-a atins gatul si m-a sarutat lung , lingandu-ma dupa care mi-a sfarmat buzele intre dinti . Practic , din acel moment eram doi straini , nu mai aveam nicio legatura unul cu altul , si eu stiam asta .
Luna parea mai intunecata , stele nu mai sclipeau , o pojghita de ceata le invaluia . Pe cer se plimbau nori vineti si albastri ce infiorau privirea , dandu-ti un fior pe sira spinarii . Parcul era pustiu , doar eu si nimeni altcineva . Am asteptat ore in sir , minute apasatoare ceva ce niciodata nu avea sa vina . Eram , pe atunci , prea naiv sa cred ca dupa ce m-am facut tarfa lui , o sa ma mai ia din nou , dar tot am asteptat , in zadar . La un moment dat lacrimile s-au exteriorizat iar chipul a inceput sa mi se umezeasca. Am plecat , dupa aproape o ora de asteptare , am fugit pe strazi , nebun , rece , pierdut in mine .

La o intersectie am auzit femei ce vorbeau despre un accident , insa nu le-am dat atentie . Povesteau despre un tanar ce s-a aruncat de la etajul zece . Am ajuns acolo in fuga pentru ca stiam cine e . O multime zgomotoasa era stransa in jurul unei balti de sange si unde un trup firav zacea cu creierii zdrobiti . Privea cerul , cu ochii inca deschisi iar lacrimile inca-i curgeau , fierbinti si totusi reci . M-am repezit ca o fiara spre el si i-am luat capul in maini . Murise ? Vroiam sa strig dupa el , dar tacerea era de aur . Oricat incercam buzele mi se dezlipeau fara sunet . Din cauza socului ramasesem fara voce . Lacrimile uscate mi se umezira din nou , dar nu ma puteam abtine . Stiam ca el nu vrea sa il plang , sa tip sau sa imi exteriorizez vreun sentiment . Pentru el , eram nimeni .

In scurt timp au ajuns cei de la ambulanta impreuna cu parintii ce m-au indepartat . Era mai bine asa , mereu imi spuneam asa . Nu am fost la inmormantare , nu aveam niciun motiv , nu eram ruda , prieten sau coleg , eram doar un nimeni ... insa de atunci , mereu vin la mormantul lui si chiar pierd noaptea pe el .
Ma asez pe piatra si crucea imi sustine capul sau poate mainile lui , si plang , sau rad , sau ii vorbesc . Si m-am obisnuit cu ideea ca nu-l voi mai avea , dar ca de acum el ma va vedea mereu si va sti ce-i in sufletul meu . Mereu ma gandesc la momentele din parc , cand m-a iubit , cand l-am asteptat , cand ma simteam vinovat sau cad pur si simplu dadeam vina pe el .

Singurul meu regret din toata povestea asta e ca nu am reusit sa-i spun cat il iubesc , atunci cand a trebuit . Dar daca ma auzi , sa stii ca te iubesc , te voi iubi mereu si astept sa te vad , cat mai curand .
________________________________________
Mousy
Multumesc pentru reply si pentru ca mi-ai citit povestea . Nu m-am gandit la o continuare , dar daca vrei si am timp , o sa fac , alta data , o continuare la ceea ce am scris in primul post . Sper sa mai treci .
Multumesc din nou . >:D<

pres.mar.only.me
Buna xD
Cand vad o continuare pe animax ? Ai cam abandonat :[
Multumesc pentru reply si pentru ca ai citit . Ma bucur ca-ti place si sper sa mai treci . >:D<

#5
:( Ce trist...saracutzul baiat.S-a aruncat de la etajul 10.

Pei, a fost foarte, foarte trist.Il iubea si nu a mai apucat sa i-o spuna.Pacat...probabil il impiedica sa faca asta daca ii spunea, sau poate ca nu.
Cert e ca acum nu mai poate da timpul inapoi.
"Dar daca ma auzi , sa stii ca te iubesc , te voi iubi mereu si astept sa te vad , cat mai curand "=>sunt sigura ca l-a auzit:)

Pei, cam atat.Mi-au dat lacrimile cand am citit povestea, si sper sa vii repede cu alta.Mult noroc.Ja-ne!:bye:
I'm Kira.

#6
yeeee ... As putea spune ca nu m-a aprins asa cum a facut-o primul , dar ramane frumos scris :P . Mi-a placut , chiar daca a fost trist , a reusit sa ma tina cu sufletul la gura . AI un stil aparte de a scrie :)) .

Astept sa vad ce ne mai pregatesti si muuuulta inspiratie .


p.s. continuarea la First Love ?? Pfiu , ma doare capu' numa' cand ma gandesc . Sincera sa fiu , n-am avut chef de scris , iar ceea ce am scris a fost doar un one-shot , azi noapte , care s=ar putea sa devina un capitol . Am cam abandonat scrisul ... chiar si Viata Dubla :(( . Dar nu am avut inspiratie , si n-am vrut sa scriu doar din obligatie :D :* .
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#7
Cenusa visatorilor

Te-ai schimbat !

Asa-i . De cand ai plecat zilele par mai mici iar timpul trece atat de repede ca mi se pare totul doar o secunda . Cateodata imi vine sa las totul balta si sa plec undeva , oriunde , undeva unde sa nu existe timp si spatiu , unde totul sa fie alb si unde sa ma pot gandi doar la...tine

Cand sunt la servici , ma pierd printre foi si ma gasesc gandindu-ma la tine . Lacrimile imi curg pe obraji si nu le mai pot conteni . Mi-e atat de dor de tine ! Desi a trecut atat de cand nu te-am vazut , inca te pot vedea in minte ca si cand totul s-a intamplat ieri . Azi sper doar ca intr-o zi sa poti trece peste tot pentru ca nu e usor , nici mie nu mi-e usor . Nu pot uita mirosul tau , felul in care ma imbratisai , cum ma strigai , zambetul tau imi apare mereu cand inchid ochii si chiar daca vreau sa ma gandesc la altceva , tu inca imi bantui gandurile .

Aveam tot , dar te-am pierdut !

Aveam o viata ca in vise , fara griji si fara rautatea altora . Eram doar noi doi , tot ce conta era doar noi , impliniti si inca necaliti . Spuneam mereu ca e prea frumos sa fie adevarat , prea dulce e viata noastra si speram ca ceva sa se intample . Vroiam acea adrenalina ca in orice relatie ca a noastra si parca cineva a vrut sa ne de-a o lectie . Am avut o cearta cu parintii mei , dar nu credeam ca asta va afecta atat de serios relatia noastra . Parintii nu erau de acord ca eu sa fiu cu tine , cu cineva care nici macar nu a trecut de varsta majoratului , care a renuntat la scoala pentru a face parte dintr-o formatie de tembeli si mai e si baiat pe deasupra . Nu voi permite ca baiatul meu sa-si strice viitorul si reputatia din cauza unui copil , nu-ti voi permite sa ajungi un homosexual . Iti interzic sa il mai vezi . Nici macar nu-ti spuneau pe nume , ma indoiesc ca-l stiu , dar nu asta conta atunci .
Timp de jumatate de an ne-am intalnit pe ascuns , dar nu era suficient . Veneam seara la 11 si stateam cateva ore , pana la rasarit , de unde plecam la servici . Clipele erau prea scurte iar eu te doream prea mult .

Mai stai...vreau sa mai stai !

Asta-mi spuneai de fiecare data cand trebuia sa plec . De fiecare data ma implorai sa raman pana dimineata in zori si eu stateam , pentru ca nu rezistam farmecului tau . Erai un baiat cu o voce deosebita , cantecele tale ma fascinau , facandu-ma sa le ascult fara sa imi dau seama de nimic . Doar eu si vocea ta .
In fiecare seara ma asteptai la metrou . Stiam ca nu-ti placea situatia , insa tu imi zambeai , parand fericit . Stiam ca te raneam prin ceea ce incercam sa numesc iubire nedespartita . Te vroiam mereu alaturi , sa fii al meu mereu , fara sa imi pese de ceea ce tu simteai . Si totusi nu protestai , tanjeai la fel de mult dupa mine ca si eu , iar cand ne intalneam , oriunde era , la hotel , la mine , la tine , eram doar doua suflete pierdute , cautand iubirea si dragostea pe care o gaseam doar atunci cand eram doi .
Visez in fiecare noapte fata ta plina de lacrimi si cuvintele spuse de tine atunci , imi rasuna mereu in urechi ca un ecou surd .

Te urasc...vreau sa te uit !

Oare ma mai urasti ? Azi ma urasc si eu pentru ce am facut , insa cum pot sa imi repar greseala ? Azi implinesti 20 de ani si pari destul de fericit . Concerte , fane , viata buna si prieteni care sa aiba grija de tine . Oare m-ai uitat ?
Eu nu mai am loc in inima ta , nu te mai pot avea asa cum indraznesc sa visez mereu . In bratele mele nu o sa te mai strang niciodata . Viata mea e pierduta fara tine...Te rog , intoarce-te !
Dar nimeni nu ma aude , nimeni nu ma iubeste . Am renuntat la tine pentru ca asa a fost mai bine . Ei mi-au spus ca asa e mai bine , insa eu sufar cel mai tare . Pentru ce sa ai o viata in care sa nu fii fericit ? Orice clipa care trece fara tine ma face mai trist si mai disperat .

Nu pot sa te ating...as vrea sa te sarut...

Insa esti prea departe ca sa te pot lua in brate si sa-ti spun cat mi-ai lipsit , ca te iubesc si mai mult si ca nu te-am putut uita nici pana azi . Dar cred ca tu deja m-ai uitat si m-ai inlocuit cu altcineva .
Nu stii ca sunt langa tine sau poate ma insel . Pari fericit si eu sunt . Zambesti . De ce ? Oare la cine te gandesti ? As vrea sa-ti spun cat te iubesc si sa te iau in brate , sa te sarut si sa uitam de toate . Ai crescut , esti mai inalt , dar inca pari pustiul de care m-am indragostit atunci . Hainele negre iti vin perfect , iar pielea ti-e alba ca atunci . Buzele mici , rosii , intredeschise , parca imi spun ceva . Dar cred ca doar mi se pare . Eu insa sunt mai batran si cred ca de nerecunoscut . S-au scurs zilele atat de repede si s-au adunat atatia ani...

Plec si te las !

Inaintez si as vrea sa vii dupa mine , dar nu te simt , nu-ti simt parfumul , nu-ti aud pasii . Ma-ntorc si fata unui om matur plina de lacrimi e tot ce vad iar aceasta fata imi aduce aminte de vechiul tu , de vechea mea iubire .
De ce te repezi asa la mine ? Nu plec nicaieri...nu mai plec de langa tine , niciodata !
Acum sunt fericit ca te am din nou in bratele mele si te pot atinge cu atata dragoste si iubire pe care ti-am purtat-o mereu .

Te-am iubit atat de mult ! Si inca te iubesc !
_______________________________________
Inca una veche , pentru ca voi pleca un timp . Daca e cineva care abureste bine cu sentimentele , eu sunt aia :]] .

Mousy
Da , trist , mereu la mine o sa fie trist sau mai mult de atat :]]
Multumesc pentru cuvinte . Sper sa-ti placa si aceasta , chiar daca nu e chiar atat de "complexa" . Am ascuns multe lucruri sau le-am omis pe unele ; ma refer la faptul ca nu am detaliat mult , am lasat lucrurile in mister . Si , din pacate , nu e nimic hot .>:D<

pres.mar.only.me
Multumesc mult pentru cuvinte . Imi pare bine ca ti-a placut . Cat despre ce ai spus , e mai bine sa scrii atunci cand ai inspiratie decat sa o faci fara noima . >:D<

#8
am mai citit one-shotu' asta ... cred ce pe animax :-? . Oricum , e frumos , cuvintele si modul in care exmprimi totul e de-a dreptu' superb :X . Cuvintele italice parca dramatizeaza si mai mult , iar lipsa numelor si detaliilor de genu' invaluieste totul intr-o aura de mister , cum ai spus si tu :D .

Spor la scris si muuulta insipiratie :*
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#9
De fiecare data cand citesc ceva scris de tine plang!

Esti foarte buna la "aburit sentimente"
Ai talent iar asta se vede din capitolele pe care le faci.Mereu cand o sa vreau sa plang o sa citesc ceea ce scrii tu...sau indiferent, eu tot iti voi citi ficurile sau one-shout-urile.
Sper sa vii repede cu un altul.Mult noroc in continuare.Ja-ne:bye:
I'm Kira.

#10
Intr-o camera de hotel...

Privind pe fereastra unui hotel oarecare , un fulger auriu brazda in doua camera . O camera destul de mare cu peretii galbeni , dar nu de vreme , ci de vopseaua in degrade cu un portocaliu pal , cu doua ferestre duble , foarte bine securizate printr-un geam din fier cu sageti spre partea superioara , care in lumina tulburata a fulgerelor formau umbre obscure in incapere si un pat de mijloc incadrat intre doua noptiere de culoare visinie . Un candelabru cu iz medieval , strajuia incaperea intr-o lumina usor cafenie si placuta ce se revarsa calduros peste cersaful de matase fina , de culoarea graului . Intre cele doua ferestre pe peretele opus se afla usa . O usa din stejar masiv , sculptata manual si bine lacuita , ca si restul camerelor de hotel .

Usa se deschise cu un scartait mascat de tunetul ce il urma . Inauntru pasi , mai intai un domn la costum ; barbat , imbracat fin , cu mult gust , rafinat in parfumuri , cu un aspect aparte , pe numele lui Herry , proprietarul hotelului . Conduse in ospitalitatea acestui loc pe doi tineri . Primul care intra , Drako , cerceta toata incaperea cu privirea apoi se intoarse spre celalalt plin de satisfactie , apoi il urma un baiat simpatic si foarte modest la prima vedere , Simmon . Ochi albastrii , ca spuma marii , ce sclipeau in tonurile calde de lumina si de sunet . Parul ciufulit si negru ii punea in evidenta cateva din trasaturile tenului si ale buzelor , nemaipunand la socoteala imbracamintea , o uniforma noua , de la o scoala importanta . Drako ii intinse mana baiatului care , in jocurile umbrelor de pe pereti incearca sa il priveasca si sa i-o cuprinda .

Insotitorul le ura distractie placuta , iar Drako nu intarzie in a-si manifesta aprecierea , surazand . Usa se inchise moment in care alt fulger se ivi pe cer , umbra lui despartindu-i pe cei doi .

Drako simtea ca nu mai poate astepta asa ca lua initiativa si merse cat mai mult sper Simmon . Acesta incercand sa-l evite , pasi cat mai mult in spate pana se lovi de peretele rece . Brunetul avea grija ca in aceasta seara sa poata profita cat mai mult si sa-si satisfaca placerile chiar daca iubitul acestuia parea timid .
Cu ambele maini incepu sa ii atinga picioarele care tremurau si il forta sa le desparta cat mai mult posibil . Isi strecura piciorul drept intre picioarele acestuia , apasand intre coapse , la aceasta miscare adolescentul eliberandu-si icnetul slab , o combinatie de teama si excitatie in acelasi timp . Incepand cu miscari mai lascive , trecu din ce in ce mai vijelios genunchiul facandu-l sa tipe de placere , pentru ca Drako avea grija sa nu-l raneasca pe baiat . In tipetele , cand mai slabe , cand mai pronuntate , se simtea o nota de gingasie si puritate .

Inchise ochii si in gemetele lui isi desparti buzele asa incat brunetul sa poata sa introduca doua degete , masand in acelasi timp buzele deja infierbantate . Isi lasa piciorul in jos , indreptandu-si mana spre pantalonii lui , descheindu-i usor si strecurandu-si degetele pe zona intima a acestuia . Mana ii urca pe sub camasa pana la sfarcurile moi si rotunde . Ii desfacu cravata apoi o mirosi . Simtea un parfum de cires inflorit din momentul in care atinse gulerul camasii , dar acesta devenea mai pronuntat cu cat il descoperea mai mult pe acesta . Semana cu parfumul pe care-l simtea de fiecare data cand se plimba prin parc , in serile cand era doar un pusti singur .

Camasa ii cadea in jos cu fiecare nasture ce era descheiat . In urma , i se dezgolea pielea rozalie si fina , imbacsita de parfumul tineretii lui Drako si de degetele lui , ce o pipaiau intr-una si ii savurau aroma . La tot tratamentul , baiatul il privea cu ochii micuti si sclipitori , pierduti in raceala fetei partenerului , dar in a carei priviri se zareau vapai de dorinta si placere . Drako il prinse pe baiat in brate . Increzator , Simmon isi incolaci bratele de gatul lui , lipindu-si fata de cea a partenerului . Brunetul ii raspunse cu un zambet ce se contopi intr-un sarut care dura pana in patul acoperit de matase . Isi simtea buzele supte , o stare de usturime aprinzandu-i zona faciala , dar senzatia se diminu cand saliva rece i se prelingea pe coltul guri .
In pat , Simmon se destinse , prinzand si increderea de care avea nevoie . Incepu sa isi treaca mainile pe corpul lui Drako , il scapa de camasa , cu miscari lente , ii desfacu si cureaua de la pantaloni , iar Drako la randul lui il lasa fara pantaloni .

Isi intoarse partenerul cu spatele . Il privi cum isi incorda corpul dupa miscarile lui , ii atinse fundul mic si bombat ce tremura in senzatia de necunoscut . Ii desparti picioarele , incepand sa i le linga , sa-i sarute pielea rosiatica si infierbantata ce mirosea a parfum de cires si nu-si putu stapani nostalgia , amintindu-si acele nopti pierdute . Saliva ii picta picioarele , acoperindu-l cu o masa vascoasa si calda . Cu mainile , brunetul ii prinse talia , tragandu-l mai aproape de el , fortandu-l sa-si uneasca trupul cald si doritor intr-unul singur . Simti o senzatie de usturime in timpul penetrarii si isi elibera gemetele de durere . Barbia ii fu ridicata in sus , buzele moi si lipicioase tachinate de degetele jucause ii luau foc din ce in ce mai tare , simtindu-l cum ii atinge abdomenul , apasand bazinul , mangaindu-i picioarele ce impingeau asternutul moale . In gemetele lui necontrolate , tanarul pronunta de cateva ori numele celui ce-l infierbanta , dandu-i o satisfactie nemaipomenita . Continua sa se miste incet , pret de cateva secunde , pentru ca acesta sa se obisnuiasca , insa cu cat isi auzea mai mult numele pronuntat si cu cat era implorat sa se opreasca se incapatana sa continue , mereu cu miscari mai violente decat cele precedente .
Mana ii cobora din ce in ce mai jos , prinzandu-i organul ce abia se eliberase intre degete , incepand sa-l maseze , sporindu-i excitatia . Brunetul i-l atinse tandru , provocandu-i o stare euforica combinata cu placere .

Isi lasa capul pe spate , pe umarul brunetului , sprijinindu-se de corpul cald si iubitor .
Miscarile deveneau tot mai sigure si placute incat corpul lui Drako era strabatut de sageti de foc , facandu-l sa se simta in al noualea cer .
Fulgerele se dezlantuiau mai puternic pe masura ce placerea devenea si mai intensa .
Drako continua sa-l penetreze , pana simtea ca lichidul eliberat se scurgea in jos pe picioare , iar el ramanea fara vlaga . Se lasa pe Simmon , cuprinzandu-l de la spate , apoi trase cearsaful , cazand in obscuritate .
Afara , ploaia continua sa curga din cerul brazdat de lumini scanteietoare .
_____________________________________________________
Este o parte dintr-un fic pe care l-am abandonat , dar pe care sigur il stiti , Pacatul unui inger versiunea de la inceput , insa partea pe care o aveti sus am refacut-o , am mai adaugat ceva si sper ca a iesit ceva dragut . Sper sa va placa . xD

pres.mar.only.me
Da , l-am postat si pe Animax , in vechiul meu topic , dar am sters topicul si nu cred ca o sa-l mai postez in cel nou . Ma bucur ca ti-a placut si ca ceva viridic a razbatut asfaltul , crapandu-l . Nu conteaza ca e un el si un el sau ca e un el si o ea , sentimentele sunt aceleasi . Multumesc >:D< .
Merci pentru reputatie [:*]

Mousy
Sa ma bucur ca te fac sa plangi ? >.< Sunt cam incurcata , dar sper ca au fost lacrimi de fericire :]] . Ma bucur enorm de mult ca iti plac si ca le citesti cu placere . Multumesc >:D<



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste la indigo Sushi 15 8.791 04-01-2014, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Anime-one`shots [yaoi/yuri/hentai] (16+) Aliss_anime 0 2.589 10-08-2010, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)