Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Incantata de cunostinta XD

#1
Hei ...eu sunt...uh..imi urasc numele Crazy-monkey-emoticon-164 spuneti-mi Pika,Pikachuu sau..nu conteaza, am 13 ani (in 18 August voi avea 14)
pentru inceput trebuie sa va spun cateva lucruri despre mine...
1.Nu gandesc mult inainte sa spun ceva,asa ca va rog nu va suparati daca spun ceva stupid 123 imi folosesc doar 1% din creier la procesat..
2.Sunt ciudata la ultima limita a ciudatului,nu va speriati daca spun ceva idiot,cum spuneam,folosesc 1% pentru procesat,neintentionat.

Astea eu fost avertismentele...Crazy-monkey-emoticon-164

Animeuri preferate: D. Gray-Man,Magi the labirynth of magic,Vampire Knight,Shugo Chara,Camisama hajimemashita,Durarara,Special A,Shaman King,Bleach,fairy Tail,Ouran ,etc..
Trupe/artisti...nu am un preferat,eu apreciez mesajul muzicii,nu cred ca e vre-un artist de la care sa imi placa toate piesele.
Imi place sa fac RPC in timpul liber Smile nu sunt buna la asta,o fac doar de un an,inca sunt in curs de dezvoltare,nu ma pricep,dar probabil nu m-as fi priceput deloc daca nu as fi avut alaturi de mine anumiti oameni speciali Crazy-monkey-emoticon-165 le multumesc foarte mult T^T

Visez sa pot vedea candva Japonia si sa imi pot vedea cu proprii ochi modelul in viata ,Hoshino Katsura,cea care a dat viata animeului meu preferat,D. Gray-Man,si chiar daca are probleme la mana,continua sa faca ce stie ea mai bine,desii posteaza destul de rar,tot o iubesc Crazy-monkey-emoticon-165

Nu mai stiu ce sa scriu..etto....uh..
aaaa da ^^
Sper sa ne intelegem si sa ne cunoastem mai bine! Vreau sa cunosc cat mai multe persoane care impart pasiunea aceasta. Eu la scoala si in orasul meu nu cunosc multi otaku si creatori de anime,si mi-as dori sa pot cunoaste Smile
Raspund si la alte intrebari daca vreti sa aflati cevaCrazy-monkey-emoticon-093

#2
Bine ai venit pe Animezup, Pika-tama!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Saluuuuuuut si bun venit!

Intai de toate te anunt ca mi-am luat libertatea de a-ti modifica postul si a mai scoate din emoticoane; in viitor incearca sa nu folosesti mai mult de 10 intr-un post ca nu da bine. De asemenea, iti sugerez sa folosesti culori doar atunci cand ai ceva foarte important de subliniat, dar cel mai indifcat este sa scrii cu negru.

O sa te rog sa "rasfoiesti" regulamentul si daca ai vreo nelamurire sa vii la mine sau la ceilalti moderatori/ administratori. Spor la postat!

Salve!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Salut Pika si bine ai venit... aici... pe acesta planeta...
Nu-i nimic daca folosesti doar 1% din creier, stiu sentimentul 017 . Ciudata , hmmm... Hahaha deci cumva noi doua avem un punct comun .
Si mie imi place D. Gray-Man , Vampire Knight , OHSHC (Ouran High School Host Club), Special A, Kamisama hajimemashita.
Timpul intrebarilor:
1.Iti place sa citesti manga?
2.Care este anime-ul care te-a facut sa plangi cel mai mult?
3.Poti sa-mi spui care este melodia care te reprezinta cel mai mult?
4.Daca ai putea sa devi personajul principal dintr-un anime , care ar fi amine-ul ?
Timpul a expirat , trebuie sa plec. La revedere, ne vedem mai incolo ! Yolo!
[Imagine: tumblr_mp6vk6KnhW1svqg3do1_500.gif]
Aha...Interesant! Uimitor! ... N-am inteles nimic din ce ai spus .... Nu inteleg nimic... Yolo !
[Imagine: tumblr_m4xvllBcZN1qam1cxo1_r3_500.gif]

#5


Hei! XD ,WOW O_O cate anime-uri avem in coun TT^TT imi pare bine sa te cunosc
Si intrebarile..

1.Am o engleza de cartof T^T citesc in romana sau cu dictionarul langa mine.
2.Am plans la multe,dar cred ca cel mai mult am plans la Magi QQ
3.Melodie sa ma reprezinte..? Nu m-am gandit niciodata la asta..imi place foarte mult Rolling girl de la Hatsune Miku in varianta synthesia
4.D. Gray-man,clar! Dar nu mi-ar placea sa fiu chiar personajul principal,poate unul dintre ele,desii rolul de personaj principal i se potriveste cel mai mult lui Allen.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ohaya!!! Facetzi cunostinta cu Torika-chan!! :P torika-chan 5 2.902 08-11-2008, 11:17 AM
Ultimul răspuns: torika-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)