Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

In dormitor

#1
heheee.... vin si yo cu o creatie scurta si lipsita de insiratie...nu am mai facut asa ceva in veci...deci nu e asa de "kuul" dupa cum va asteptati :))

In Dormitor

Stau in dormitor
Intinsa pe covor,
Si ma uit pe cer
La stelele cuprinse de mister,
Si ma intreb:
"Cum oare uitandu-ma mirat,
Tavanul meu de sus
Usor el a plecat".

hehhh....sami spuneti ce parere aveti de creatia mea =))
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#2
Am mai pus odata com dar mia fost sters.

Stau in dormitor
Intinsa pe covor,
Si ma uit pe cer
La stelele cuprinse de mister,
Si ma intreb:
"Cum oare uitandu-ma mirat,
Tavanul meu de sus
Usor el a plecat".

Nu prea are logica ce ai scris, eu una nu pricep, sunt mai proasta dar chiar nu inteleg. Nu ma cred chiar proasta dar asa m-am simtit cand am citit poezia ta si nu am inteles.
Ca legatura are acea intrebare? Ce tavanul a disparut? A fugit ca sa se intalneasca cu cel din bucatarie? Poate o sa inteleg cand pui continuarea, pana atunci:
:x:x:x Ja ne :x:x:x

#3
In cazul in care fiinta caruia i-ai atribuit rolul de personaj principal nu e rama (hermafrodit) atunci alege intre masculin sau feminin: Intinsa pe covor, si Cum oare uitandu-ma mirat

Puerila,simpla ,dar are farmecul ei. Ai fi putut sa scri mai mult

@♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫: tavanul ala e defapt cerul noptea(bolta de stele) si "a plecat" cand a venit ziua.
God?...I've surpassed him long ago....

#4
Invictus iti multumesc, nu mi-am dat seama. Poezia nu este punctul meu forte, dar las comentarii deoarece nu este corect ca poezia sa nu aiba comentariin asa cum au celelalte. Te-ai uitat la ficuri sa vezi cat de cautate sunt? Nu e corect, si poeziile sunt frumoase dar nimeni nu le citeste. Ce nedrept.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)