Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Imvu

#21
Imvu?
Da, am jucat in total vreo 2-3 ani, cu pauze, bineinteles. Cum sunt o persoana care se plictiseste destul de repede de anumite lucruri, l-am lasat deoparte si am revenit intr-o alta perioada. La inceput mi s-a parut o prostie. Eram mai mica si incurcam prezentul cu trecutul in engleza, nestiind nici vocabularul prea bine, asta indemnanadu-ma sa joc IMVU doar de fatada. Apasam pe butoane, ma asezam pe un scaun si imi costumam caracterul fara sa ii cumpar haine, doar le probam. A fost un joc de dress-up pentru mine, la inceput... Asta pana cand l-am reinstalat acum un an jumatate(?) si l-am reinceput. Am gasit romani, dar nici de englezi nu ma feream. A fost distractiv, unele seri le petreceam doar acolo si ma uitam la un film, dansam sau faceam o plimbare in oras virtual... Asta mi-a afectat intr-un fel situatia cu prietenii, asa ca am renuntat la el destul de repede. Ma atrasese pentru ca aflasem cum sa fac bani simplu si... nu prea usor. Era totusi de munca. Sau cum sa am cont VIP doar completand un chetstionar de pe un site unde imi cerea parola. Ciudat, dar a mers.
Grafica bunicica si ideea jocului la fel, cu toate ca mai sunt n multiplayere de tipul asta gen There, SecondLife, Kaneva... Le-am jucat pe toate.
As reveni asupra lui, asta daca mi-as regasi vechii prieteni acolo.

Da, Weed, si in vremea cand jucam eu erau la fel. De multe ori imi placea sa petrec timpul cu toti inafara de romani, lol.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)