Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Illuminati

#11
Atunci mere ma. Ma urc intr-un bananier si mananc mere aduse de acasa.
Desi...dupa ultima conspiratie masona, s-ar putea ca si ele sa fie de fapt nocive. O sa traiesc pe aer. Da si pe asta l-au nenorocit nenorocitii, stuchi-as intre ochi. Totu e vina lor!
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#12
Nu-mi vine sa cred ! Deci totul ... Acum va intrebati despre ce vorbesc,dar nici eu nu prea stiu.Stiu doar ca am un profesor(nu stiu daca vreau sa dau locatia,daca este reala chestia cu illuminati sau cum so numi).In fine, rpofesorul de tehnologica de la mine de la scoala esre reporter si are tot felul de contracte mai stiu eu unde prin Turcia s.a. si stie cam totul.Ba chiar ne spunea ce o sa se intample in politica Romaniei si iaca asa o fost.DAr intr-o zi ne-a povestit ca America face experimente pe oameni(dupa ce a terminat pe animale) si deja exista oameni in lume cu "Pedigree" (nu mancarea de caini, micro-cipurile!!!) prin care ei aveau de gand sa evite si sa reduca condiderabil numarul crimelor,rapirilor etc. Ba chiar majoritatea religiilor s-ar fi aliat impotriva chestiei asteia ca zicea in Biblie ca atunci cand omul va puta fier in el, va veni Aocalipsa.Dar mai grav, va imaginati arabii,indienii,chinezii,crestinii,protestantii,toti luptand laolalta pentru o singura cauza???Oau..Asta suna a razboi.DAr momentan doar atata ne-a zis.Apoi ne-a mai spus si atentie : Telefoanele din Romania sunt mereu ascultate,desi aveti grija ce vorbiti.Toate convorbirile sunt INREGISTRATE.In America, ele sunt si salvate si puse in memoria calculatorului,iar cele suspecte,deja cautate.Apoi aveam un coleg in spatele meu care mereu vorbea despre Illuminati,cum ca nu stiu ce ar fi facut vedetelor si de-aia s-au sinucis.In fine, in alta zi ne-a zis profu de geogra(alt prof) ca exista o conspiratie legata de extinctia rasei umane pe jumatate, astfel incat pana in 2020 sa fie jumatate din populatia actuala si toate astea prin razboaie,prin mai stiu eu ce metode si in special ca cica virusul HIV ar avea vindecare, insa virusul fusese pus in circulatie fix cu acest scop : diminuarea populatiei globale cu scopul de a salva din resursele care se termina pe zi ce trece.
Intrebare : Ce legatura au,totusi, vedetele care s-au sinucis, cu Illuminati ??????Astept raspunsuri.A! Si inca ceva ! Stiati ca satelitul militar ( cel ce poate trece prin pereti) este activ mereu?Ce ziceti de asta ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#13
(14-07-2012, 10:22 PM)Mykoto A scris: Nu-mi vine sa cred ! Deci totul ... Acum va intrebati despre ce vorbesc,dar nici eu nu prea stiu.Stiu doar ca am un profesor(nu stiu daca vreau sa dau locatia,daca este reala chestia cu illuminati sau cum so numi).In fine, rpofesorul de tehnologica de la mine de la scoala esre reporter si are tot felul de contracte mai stiu eu unde prin Turcia s.a. si stie cam totul.Ba chiar ne spunea ce o sa se intample in politica Romaniei si iaca asa o fost.DAr intr-o zi ne-a povestit ca America face experimente pe oameni(dupa ce a terminat pe animale) si deja exista oameni in lume cu "Pedigree" (nu mancarea de caini, micro-cipurile!!!) prin care ei aveau de gand sa evite si sa reduca condiderabil numarul crimelor,rapirilor etc. Ba chiar majoritatea religiilor s-ar fi aliat impotriva chestiei asteia ca zicea in Biblie ca atunci cand omul va puta fier in el, va veni Aocalipsa.Dar mai grav, va imaginati arabii,indienii,chinezii,crestinii,protestantii,toti luptand laolalta pentru o singura cauza???Oau..Asta suna a razboi.DAr momentan doar atata ne-a zis.Apoi ne-a mai spus si atentie : Telefoanele din Romania sunt mereu ascultate,desi aveti grija ce vorbiti.Toate convorbirile sunt INREGISTRATE.In America, ele sunt si salvate si puse in memoria calculatorului,iar cele suspecte,deja cautate.Apoi aveam un coleg in spatele meu care mereu vorbea despre Illuminati,cum ca nu stiu ce ar fi facut vedetelor si de-aia s-au sinucis.In fine, in alta zi ne-a zis profu de geogra(alt prof) ca exista o conspiratie legata de extinctia rasei umane pe jumatate, astfel incat pana in 2020 sa fie jumatate din populatia actuala si toate astea prin razboaie,prin mai stiu eu ce metode si in special ca cica virusul HIV ar avea vindecare, insa virusul fusese pus in circulatie fix cu acest scop : diminuarea populatiei globale cu scopul de a salva din resursele care se termina pe zi ce trece.
Intrebare : Ce legatura au,totusi, vedetele care s-au sinucis, cu Illuminati ??????Astept raspunsuri.A! Si inca ceva ! Stiati ca satelitul militar ( cel ce poate trece prin pereti) este activ mereu?Ce ziceti de asta ?

Hai sa vorbim un pic de LOGICA aici, caci nu prea ai.

1. Oamenii poarte fier in ei? Hmmmm...or fi oare microchipurile ceva asemanator cu pacemakere? Chestiile alea care le permit unora bolnavi de inima sa traiasca?
Sau or fi poate asemanatoare cu tijele metalice introduse in oase dupa ce au fost rupte prea grav pentru a mai putea corpul sa-si revina?
Sau or fi poate asemanatoare cu steriletele pentru femei care sunt introduse ca metoda de contraceptie?
Sau or fi oare asemanatoare cu placile metalice introduse chirurgical pentru intregirea craniului traumatizat?
Sau or fi oare asemanatoare cu orice alte implanturi actuale care ne permit sa traim in continuare dupa accidente? As zice ca Apocalipsa e un pic intarziata daca asta-i cazul.

2. Cat ocupa o melodie pe computerul tau? Melodie de 3 minute...3 Mb poate? Hai sa presupunem ca folosesti vreo metoda de super compresie, o reduci la 1 Mb.
Acum, cat scriu asta, numai in Romania se efectueaza milioane de conversatii telefonice, de durate variabile. Tu poti concepe cat spatiu de stocare este necesar pentru a inregistra atat de multe conversatii? Tu esti macar vag constienta de cat de multa forta de munca este necesara pentru a monitoriza atat de multe conversatii? Chiar daca permitem introducerea in ecuatie a ideii ca exista programe automate ce monitorizeaza dupa cuvinte cheie, iti poti imagina puterea de procesare necesara pentru a tine pasul cu atat de multa conversatie? Sa nu mai zic ca pentru a scoate o conversatie cu adevarat importanta politic sau mama naibii din milioanele de conversatii aleatorii intre oameni (ca da, numai teroristii vorbesc de Jihad, bombe, sau orice de genul la telefon, corect? )
Daca profesorul tau de tehnologie (ce o mai fi asta prin scoala acum) sustine ca exista o posibilitate sa inregistrezi MILIARDELE de conversatii telefonice zilnice, atunci e un idiot si n-ar avea ce sa caute sa predea ceva legat de tehnologie.

3. Virusul HIV nu are momentan leac, dar are tratament. Care tratament este pe viata si care poate fi costisitor. Asadar, daca vrei o conspiratie pe tema asta, gandeste-te ca exista un avantaj economic urias in avea o boala incurabila (HIV, Herpes, Raceala comuna) care poate genera profit constant din tratamentele sale. DUH! E economie simpla: de ce o "organizatie secreta axata pe profit si control" ar dori sa-si micsoreze in vreun fel baza de oameni pe care isi castiga painea?
Toate conceptele astea se contrazic singure prin insasi logica lor si din considerente simple economice.
Daca HIV a fost creat pentru a micsora numarul oamenilor, de ce tratamentul pentru HIV este disponibil publicului?
Daca populatia va fi injumatatita, de ce ne chinuim cu plante modificate genetic pentru a obtine recolte mai mari in scopul de a ne hrani pe toti? Ar putea la fel de bine sa ne lase sa murim de foame si gata, scop atins.

4. Satelitii sunt MEREU activi, nu au un buton de on/off. Iar pentru a trece prin pereti...chiar as fi curios sa stiu cum face asta si cum seteaza la ce adancime poate vedea. Ah, tu crezi ca smecheria aia a lui Superman in care vede ce vrea printr-un perete e posibila din punct de vedere fizic. Ce dragut!
Nu e, din atat de multe considerente de mi-e lene sa le scriu acum.

5. Vedete ce s-au sinucis? Ei, oamenii sunt cretini prin natura lor si cauta sa dea vina pe cinva. Ergo, Illuminati au facut-o!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)