Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iesiri in Galati

#31
21 bravo măi. Şi dacă ar fi să ne întâlnim cu mulţi unde crezi că ar fi bine? Poate la păpădie .. toata lumea ştie unde e.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#32
ei...eventual desenam o harta de mana 21...Ce vreme frumoasa a fost zilele astea 4.Da la papadie ar fi perfect Smile.

#33
Intr-un weekend daca e sa ne intalnim ar fi bine? Papadia chiar ca o stie toata lumea, mai ramane sa tina si vremea cu noi ^.^
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#34
Heii^^stati asa, nu plecati fara mine21. Si eu dainui pe aici prin Galati, deci este o oportunitate`:]]. La papadie ar fi ok, daca nu stie cineva este chestia aia mare din care curge apa`21.
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#35
Haku, daca nu stia careva care unde era chestia aia mare din care curge apa ne facea Natsu o harta de mana 21 . Oricum, bine ai iesit la iveala,poate ne vedem :]
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#36
daca nu vin cu bicicleta si va iau de acasa pe toti 21))

#37
Deci pana la urma cand se va organiza aceasta intalnire ca sa zic asa 4 ?

#38
AAAaaaaa... cand se face mai cald sau cand avem timp toti.. 39 Daca nu, eu nu ma supar sa ne vedem si in weekend-ul asta ^.^
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#39
weekendul asta eu nu pot.. am piciorul scrantit si nu prea pot sa merg pana acolo. 21
nu mai bine sapt viitoare?si in plus azi este urat afara xD
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#40
ploua 20....ce naspa e perioada asta .....se putea inca cateva zile de caldura



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fani anime Galati Shuichi 1 3.571 31-01-2015, 12:42 AM
Ultimul răspuns: Saizo
  Iesiri(Iasi) Shiro. 14 9.346 20-05-2010, 12:47 AM
Ultimul răspuns: manga


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)