Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei pentru FA & FF

#31
Daca tot veni vorba acele mici semnaturi sau cum leor zice as vrea eu sa le fac 65 ! Si putem sa avem un Motto, ce zici Mitch ? Pentru ca vad ca noi incercam sa fie ca mai frumos acest concurs si observ ca fiecare vrea sa ii fie pusa ideea in aplicare, si putem crrea un Motoo chiar reusit 39.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#32
Scuze Zuzu...pina ce lasam totul cum este...
Voi colecta niste useri pentru ajutor...iar tu nu dezamagi coechipiera..ci continua concursul...
Nu stiu ce se mai intimpla cu toate echipele inscrise...voi merge sa intreb,,,au renuntat sau kum...pe moment linistitiva, participanti fiti buni si faceti temele...iar eu cu cei ce sunt inafara concursului vom discuta...oki...spor la tocit creierii in alta parte...adica la Tema4

#33
Este o problema mare, eu una ieri si azi am aruncat un caiet intreg la cosul de gunoi din cauza ca tot ce am scris pe tema aceasta nu mi.a iesit si placut, Nu stiu ce sa fac. Nu vreau sa o dezamagesc pe coelga mea dar nici sa ies pe locul de la coada pentru ca nu am fsot in stare s a fac ceva calumea.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#34
...mrr....Pai eu la fel acum pot spune ca nu am timp sa stau si sa va indeplinesc mofturile ca am scoala...dar stau sa ma lamuresc, cum si ce,,,Daca nu vreti sa incercati, sa va bazati nu doar pe fata temei ci si pe sens(pentru ca vam usurat tema cu mult) atunci nu vreti concurs...nu vreti concurs...nu va fi concurs....

#35
Mitch, calm.

Vrem concurs. Dar vad ca la mai multi, tema aceasta nu le place. Cel putin pentru cei de la Art, e mai usor din cauza ca se iau dupa fic. E o tema destul de grea, daca pot zice asa, dar s-a mai zis asta asa ca nu mai intru in alte detalii.

Venind vorba de cei pentru ajutor, ar trebui sa asteptam pana dupa concurs, pentru ai evalua si pe cei care participa.

Ps: Zuzu, daca tot ma lasi balta in truna pentru a ocupa bine mersi un loc in echipa FF&FA, renunt, si fii fericita. :-|
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#36
Uite că toţi ne înţelegem ca turcul cu gâina >.< ! Dar ştii hai să schimbăm rolurile, fă tu ficu' şi eu Artu' şi nu te las baltă ! Dar la Tema asta sunt varză aşa că nu pot face nimic demn de citit, dar dacă se schimbă Tema rămân cu cea mai pare plăcere.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#37
Mitch ! Nu este bine . Sunt de acord cu toate acum ( buna de mine ) dar nu si cu votingul. Eu fac ficu` de pomana. Sa nu primesc nimic. Parca Artu` ar fi cel mai important si cu lucrarea de la FF ` te stergi undeva si nici acolo 22. Eu zic sa bagi si Calitatea Ficului`. Pentru ca si data trecuta ma asteptam la ceva critica si pt mine si m.am ales cu trei surcele legate de art 22.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#38
Pai parca am spus ca introduc si Caliatatea fic-ului. Acolo la reguli, conditiile sunt inca demult, acelea sunt primele reguli...vom introduce si calitatea fic-ului!!! Numaidecit^^

#39
a fost o comfuzie de partea mea... Mitch si Dynn nu sunt moderatori... doar au drepturi de moderare pe sectiune... e o diferenta... Ambele au dreptul de a participa...

#40
Ce bine. Mie acum clar mi se pare corect si mitch poate participa, si eu. Asa cred ca acum subiectul e inchis si rezolvat. Deci Zuzu, daca nu castiam de data asta mai incercam o data, si alta data si cealalta data 21

3 Alte nelamuriri?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)