Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm new XD

#1
Buna ^^
Pai dupa cum v-ati dat seama ma numesc Gabi . ^^
Sper sa ne intelegem bine XD
Si acum cate ceva despre mine .
Varsta: 17 ani
Oras: Bucuresti
Muzica preferata: ascult tot felul de muzica , mai putin manele >.<
Anime preferat: Lovely complex
In timpul liber imi place sa ies cu prietenii,sa ascult muzica,sa ma uit la anime-uri sau sa citesc manga .
Acum nu mai am inspiratie 10 (prea multa scoala -.- ) , asa ca nu stiu ce sa mai scriu . Intrebati-ma voi ^^

Bye~bye

#2
Bine ai venit pe Animezup, gabytza_12!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe zup Gabi, sper să-ţi placă aici.
Am eu ceva întrebări:
1. Cânţi la vreun instrument?
2. CiteÅŸti manga?
3. Lucrezi în photoshop?
4. Scrii? Nu la teme mă refer. : ))
5. Îţi place să desenezi?

Ei, cam atât. Btw, spuneai că-ţi place Lovely Complex; eu nu am văzut anime-ul dar am citit ieri manga.: )). Dacă vrei s-o citeşti dă-mi un pm şi-ţi dau link-ul. 5
Bun venit încă o dată. :]

#4
Hello, Gabi. ^^ Bine ai venit pe zup.
Cateva intrebari:
1. Top 5 anime?
2. Ce genuri de carti citesti?
3. Top 5 band-uri favorite?
4. Sportul preferat?
Cam asta ar fi cu intrebarile. Nu prea am idei acum. Anyways, sper sa iti placa aici. Ne mai vedem pe forum. Bye. pupic
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

#5
Cum puteam lipsi eu de pe aici? Buna, Gaby.
Ai trecut pe la regulament?
Descrierea ta a fost frumoasa, simpla si la obiect si mai ales alb-negru =]] [ n'am ce face ] , genul meu de descriere.
Distrezate! Welcome!
Sa fi cat mai activa, intrebari au zis ceilanti, ce rost mai are sa intreb degeaba? Draga mea, iti urez o zi buna si... multa iubire. Unde'i iubire e si bataie, iar de acolo nu lipsesc. XD
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Bună, Gabi. Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi toate cele : )
I'm 17 as well. huhuhuhu.
Dar se spune că a 11a este cea mai uşoară clasă de liceu, şi chiar e din perspectiva mea ( presupunând că şi tu eşti tot a 11a xD ) anyway there are so much things to do and life is just wonderful, deşi e obositor tare, de exemplu eu acum sunt frââââântă, absolut.
Trecând peste asta, I have to ask you :

- ce zodie eÅŸti ? ( am ceva cu zodiile )
- Mircea Eliade-Å£i place?

That's all.
Sper să te simţi bine aici, îţi urez şedere şi postare plăcută : ) şiii... ăăă, hugs, hugs.
See ya 'round.

#7
Wow...Și eu sunt din București.
Welcome here:3 Sper să te distrezi,Gabi.
Mă bucur că ni te-ai alăturat.
Sper să fim prietenee :3 .
Take care,la mai multe posturi și puncte pupic .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#8
(13-10-2010, 04:31 PM)Abbeh. A scris: Bun venit pe zup Gabi, sper să-ţi placă aici.
Am eu ceva întrebări:
1. Cânţi la vreun instrument?
2. CiteÅŸti manga?
3. Lucrezi în photoshop?
4. Scrii? Nu la teme mă refer. : ))
5. Îţi place să desenezi?

Ei, cam atât. Btw, spuneai că-ţi place Lovely Complex; eu nu am văzut anime-ul dar am citit ieri manga.: )). Dacă vrei s-o citeşti dă-mi un pm şi-ţi dau link-ul. 5
Bun venit încă o dată. :]

Mersi XD
1. Nu cant , dar mi-ar placea sa invat sa cant la pian .
2.Desigur, in fiecare zi XDXD
3.Da ! ^^ Imi place sa fac bg-uri si avatare pt YouTUBE
4.Pai imi place sa scriu , numai ca nu prea am talent asa ca prefer sa citesc ce scriu altii . 21
5.Yup , dar ca si la scris nu am talent , dar totusi imi place sa-mi realizez mazgalelile 24

Imi place mult Lovely Complex, e manga mea preferata si de asemenea ador si anime-ul .Asa ca deja am citit manga si am citit si Lovely Complex Plus XDXD
Oricum mersi ^^

(13-10-2010, 05:48 PM)Shanny. A scris: Hello, Gabi. ^^ Bine ai venit pe zup.
Cateva intrebari:
1. Top 5 anime?
2. Ce genuri de carti citesti?
3. Top 5 band-uri favorite?
4. Sportul preferat?
Cam asta ar fi cu intrebarile. Nu prea am idei acum. Anyways, sper sa iti placa aici. Ne mai vedem pe forum. Bye. pupic

Mersi mult ^^
1. Pai top 5 anime ar suna cam asa:
I.Lovely Complex
II.Kodocha
III.Vampire Knight
IV.Kuroshitsuji
V.Uraboku
2.Imi plac cartile mai romantice ^^
3. Pai in loc de band-uri pot sa zic cantareti ? XDXD
I.Jang Geun Suk
II.Rihanna
III.Beyonce
IV.Adam Lambert
V.Shontelle
4.Innotul XD

(13-10-2010, 06:04 PM)Obsession A scris: Cum puteam lipsi eu de pe aici? Buna, Gaby.
Ai trecut pe la regulament?
Descrierea ta a fost frumoasa, simpla si la obiect si mai ales alb-negru =]] [ n'am ce face ] , genul meu de descriere.
Distrezate! Welcome!
Sa fi cat mai activa, intrebari au zis ceilanti, ce rost mai are sa intreb degeaba? Draga mea, iti urez o zi buna si... multa iubire. Unde'i iubire e si bataie, iar de acolo nu lipsesc. XD

21 Mersi mult XD Pai da nu prea imi place sa ma "lalai" 21
ms la fel 10

(13-10-2010, 06:21 PM)Teh A scris: Bună, Gabi. Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi toate cele : )
I'm 17 as well. huhuhuhu.
Dar se spune că a 11a este cea mai uşoară clasă de liceu, şi chiar e din perspectiva mea ( presupunând că şi tu eşti tot a 11a xD ) anyway there are so much things to do and life is just wonderful, deşi e obositor tare, de exemplu eu acum sunt frââââântă, absolut.
Trecând peste asta, I have to ask you :

- ce zodie eÅŸti ? ( am ceva cu zodiile )
- Mircea Eliade-Å£i place?

That's all.
Sper să te simţi bine aici, îţi urez şedere şi postare plăcută : ) şiii... ăăă, hugs, hugs.
See ya 'round.

ms^^ Multi inainte XD
pai din punctul meu de vedere clasa a11a a fost chiar usoara pt mine , mai ales ca anul acesta vine iadul (bacul) . App sunt a 12a 21

1.Capricorn ^^
2.Da imi place, mai ales Maitreyi 4

ms din nou XD *hugs back*

(14-10-2010, 01:46 PM)Kai.__. A scris: Wow...Și eu sunt din București.
Welcome here:3 Sper să te distrezi,Gabi.
Mă bucur că ni te-ai alăturat.
Sper să fim prietenee :3 .
Take care,la mai multe posturi și puncte pupic .

Mersi mult ^^
Si eu sper sa fim prietene XD
pupic

#9
Buna Gaby si bine ai venit pe forumhug
intrtebari:
anotimp preferat?
animal preferat?
animal d eplus preferat24?
cam atat have funhug
[Imagine: n3w6eu.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)