Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm new!!:)

#1
hEllO..I'm Fadila..stiu ca e ciudat numele meu dar..106 eu m'am obisnuit..4..nu stiu exact ce trebuie sa scriu...imi place sa citesc..manga'uri.=p~..si imi place naruto ff mult..dar nu cred ca sasuke si sakura vor fi 2gether vreodata..pt ca e vorba de naruto nu de dragostea lor ori etc..dar imi place sa sper ca intr'o zi poate or sa fie impreuna..ok sa revenim..sunt o persoana sociabila..so..sper sa'mi fac prieteni..si nu dusmani..Btw..I Love Japan..si traditiile lor:X:X..imi plac fic'urile celor de aici..alea sasusaku...god..sunt asa de faine..


ohh..am uitat sa mentionez..sunt araboaica4..

deci..cam atat..c'ya
PS:ups am uitat sa mentionez..am 16 ani!..daca aveti intrebari...nu ezitati sa mi le adresati..am sa raspund cu placere hug

hughug
I heard my name. Just my name. Like a whisper.[/size][/font]




She drank the blood like limonade!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Crazy.Froggie.InTown!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Fadila.4
Da, nu am mai auzit numele tau, probabil si din cauza originii taleSmile Si cum sa nu am intrebari:
1.Cum ai descoprit animezup-ul?
2.Ai citit ficuri?daca da, care ti-a placut cel mai mult?
3.Ai animeuri favorite?5
Revin poate mai tarziu daca e cv....Aaa, da, eu sunt Adynapupic

#4
Buna Fadila,imi pare bine de cunostinta....bine ai veni pe animezup!distreazate,si fa-ti prieteni...succes
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#5
Hey ! Bine ai venit pe forum ^_^ . Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni .
Cateva intrebari :
1.Ce zodie esti ?
2.Ce filme iti plac ?
3.Ce muzica asculti ?
Atat ! Ne mai vedem . Bye .

#6
Hey Crazy.Froggie.InTown .

The questions :
1 . De unde esti?
2 . Iti place k-pop`ul?
3 . Ce crezi despre viata?
4 . Cum privesti tu prietenia si cati prieteni adevarati ai?

Well , that's all . Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#7
Bun venit Fadila!

Deci...
1.Ai citit manga? daca da, Ce manga ai citit?
2.Ce prajitura/ fel de mancare iti place?
3.Ce bautura iti place?
Atat si sa imi raspunzi repede3...
oke' Bye-bye!:bye:

#8
Adyna
1: am cautat forumuri..si mi'au dat o lista cu forumuri..si asa am descoperit animezup
2: imi plac toate.
3: NaNa mi'a placut cel mai multSmile

Alya
1: gemeni
2: horror
3: soul,raggae, R'n'B

Zuza
1: sunt din iashington/iasi..
2: da..am observat ca in ultima vreme k-pop'ul e la putere..si pe la noi in tara..(lucru care ma incanta)
3: Este o piesa ieftina de teatru...iar noi niste marionete in mainile destinului..numai ca noi avem suflet..avem sentimente..si tot ce se intampla in jurul nostru ne afecteaza intr-un fel sau altul..radem..plangem..zambim...ne intristam...Ce frumoasa ar fi viata fara dezamagiri si fara deziluzii..fara suferinta..Dar daca ar fi asa,nu s-ar mai numi ‘’VIATA’’..s-ar numi ‘’VIS’’..
4: pfff..nu am prea multe prietene adevarate..duc lipsa..22 am doar una..si niciodata nu am stat prea mult sa meditez pe tema "prietenie"

Branzaaaaa
1: am citit muuulte..nu mai stiu care dar am citit multe
2: tiramisu si pizza:X
3: coca-cola
I heard my name. Just my name. Like a whisper.[/size][/font]




She drank the blood like limonade!

#9
Hei Fadila! Welcome on Zup! hug
Nu am sa-ti pun multe intrebari and stuff fiindca sunt destul de intarziata si nu prea am ce sa te intreb :go:

1 Un scriitor preferat ai? 4
2 Cum ai dat de Zup?
3 La ce profil esti la liceu?
4 Araboaica zici? Wow oO Awesome, nu mai cunosc nicio araboaica. De ce Romania? Sau te-ai mutat cu parintii? 71
That`s all dear!
Have fun and happy posting!
Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#10
Hey Ang.
1:Jhon Saul
2: am cautat forumuri si am dat si de animezup
3: Mate-Info
4: pai tata e arab..si e doctor..si mama e romanca..so..mama a vrut sa vina in Romania si tata a vrut sa ramana acolo sa lucreze..si in vacante vine in Romania sau noi ne ducem la el..depinde


cam atat..c'ya:Xhug
I heard my name. Just my name. Like a whisper.[/size][/font]




She drank the blood like limonade!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)