Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo

#1
Ohayo Zuppy23

Ma numesc Claudia, sunt din Bucuresti si am 13 ani. Sunt mare fana anime, in special Vampire Knight :love:
Imi place sa ascult muzica [rock,metal, '80s pop], sa pictez si sa desenez [in prezent studiez cursuri de manga :chuu:] si bineinteles, sa ma uit la anime-uri [cum altfel?!]
Sunt o fire cam ciudata >.<" Ma enervez foarte repede. :grr:
Hmm. Ar trebui sa spun ce animeuri imi plac / am vazut 39

- Vampire Knight
- Bleach
- Ghost Stories (parca asa se numea106)
- Hellsing
- Tokyo Mew Mew
- Paradise Kiss
- Death Note
- Naruto

In prezent revad VK si ma uit pentru prima oara la Loveless ^^' si vreau sa vad Blood + si VK Guilty.
Ca manga, nu am citit cine stie ce, pe net nu prea gasesc si la librarii nu se aduc T_T
Sper sa ne intelegem bine :]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Crom.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
~ Singurul manga care l-am citit in totalitate e Bleach si o parte din Naruto. :[
~ Zero, bineinteles <3 desi imi plac mult si Kaname si Chairman [omul ala e atat de funny]
~ Filme. Hmm. cred ca Twilight, New Moon, Harry Potter, LoTR si filmele politiste in general..
~ nu, dar am sa incerc sa ascult hug




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)