Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I know you like

#1
Hmm let's see : creatille lu Pricop

Prima creatie eu sper ca va place o sa revin si cu alta 4 ..

Am incercat sa il fac pe Ilidan din Warcraft 3 sper ca am reusit si ca va place :
[Imagine: 111111.jpg]

Astept comentari si sfaturi .. (cat mai multe)

#2
Hey!! Am ceva de reprosat, doar un desen? :mean:

Asa, revenind, imi place conturul creaturii, ai lucrat minutios, si ti-a iesit chiar frumos!

Nu pot sa-ti reprosez mare lucru, poate doar ca mi-ar fi placut daca l-ai fi colorat, dar avand in vedere ca eu nu joc Warcraft...

Mai pune desene!
Ja' :bye:
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#3
Merci Anyoka de coment ...
Am sa mai pun desene , eu nu colorez creaturile,oameni etc Smile foarte rar 21 ..

#4
foatre reusit desen cu multe detalii.stau si ma intreb cat ti-a luat sa-l termini.tine-o tot asa!!

#5
Am mai vazut imaginea pe net 10 si stiu ca-i usor s-o reproduci pe hartie.
Still, data trecuta cand am jucat Warcraft 3 Frozen Throne, Illidan avea si ceva par in cap, nu avea armura aia pe burta gen Thrall si nici pelerina 39 Oi fi vorbind tu de alt Warcraft 3? Daca da, imi poti zice de care ? xD N-am mai jucat demult un Warcraft, si sa-l refac de 'nspe mii de ori pe FT si RoC nu-i prea calumea -_-" plus ca mi-e lene sa caut pe net altele 39

Revenind la desen, cred ca incepe sa-mi revina memoria; nu era cumva un dreadlord care arata la fel ? 39 [nu-i vorba, ca toti dreadlorzii aratau lafel, doar culoarea difera xD ] Oricum ar fi, arata bine. Insa ar vrea sa vad si unul original, adica un personaj creat de tine 10

Bafta in continuare! ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)