Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

____....::Hy everybody!!Come you to know me!!::...____

#1
Buna tuturor!!!Ma numesc Emilia si am 13 ani. Sunt o fata amuzanta, mereu pusa pe soti si glume, foarte zambareata, miloasa, buna la suflet si rusinoasa. Imi place sa-mi fac prieteni noi, sa cunosc foarte multe persoana si sa calatoresc. Hobby-urile mele sunt muzica,cantatul(am o voce uimitoare, dar nu-mi place sa ma afisez prea mult) , dansul, intrumentele, teatrul, actori/actritele si cititul. Ador sa scriu poezi si povesti inventate de mine.Am o imaginatie bogata si plina de anumite idei. Culorile mele preferate sunt: toate nuantele de albastru, violetul, galbenul etc. 4.Imi plac animalele in special catelusi si papagali. Cam asta-s eu si imi pare bine sa va cunosc! :XAstept intrebarile voastre!:bye:

http://images2.layoutsparks.com/1/230442...n-girl.jpg

I'm an angel I'm a devil
I am sometimes in between
I'm as bad it can get
Sometimes I'm a million colors
Sometimes I'm black and white
I am all extremes
I am special
I am beautiful
I am wonderful
I'm powerful
Unstoppable
Sometimes I'm miserable
Sometimes I'm pitiful
But that's so typical of all the things I am[/font]

#2
Bine ai venit pe Animezup, until_we_bleed!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)