Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy all new here

#11
ok... oficial m-am saturat de certuri intre membrii animezup.. tocmai asta-i si cauza din care animezupul mai avea putin si nu exista! deci terminati-o amandoi si gata! Intamplator ,blueobelix ,cred ca imi dau seama de ce forum vorbesti , dar acela nu este animezup deci nu ar trebui sa fie nici un motiv pentru care voi doi sa va certati si aici! I hope I made you guys calm down ^^

A da: bun venit pe Animezup! (iar...)

#12
blueobelix A scris:Tac kyo .Esti un blestem pentru mine.Taci m-am saturat de voi gata.Esti mereu peste tot.Nu ma consider deloc o victima.M-am saturat pana peste cap de site-ul ala PLIN DE SPAM pe care din intamplar il moderezi tu.scuteste-ma bine? taci.vreau sa ma simt bine aici .Nu si niciun drept sa imi raspesti aceasta bucurie:thumbdown:.

Nu vei tacea. te voi vana pana in adancul tartarului daca mai vorbesti urat despre mine fara sa zici ce ai facut tu. :angry:
nu mai face acuzatii sau comentarii prapadite, ca atata timp cat nu faaci nimic, nu vei avea probleme cu mine.

#13
Animezup nu e un camp de lupta! Aveti pm-urile daca vreti sa va certati!
Ce fel de impresie lasam userilor?
Imi pare rau ca iti inchid topicul de bun venit, Blueobelix, dar macar stii ca eu unul nu am nimic cu tine 3

Thread closed!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)