Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy all new here

#1
Eu sunt Valentin Din... ( nu spun :blush: )
Imi plac toate anime-urile in afara de cele agresive.
Dak insistati sa va spun anime-ul preferat el este DBZ si Naruto.
:001_rolleyes:
:001_tt2:Nu citesc manga prefer sa ma uit la anime .
Cam atat despre mine.Daca aveti vreo intrebare pentru mine ( sau despre hosting making anime sites and forums tehnical problems about anything from anywhere) nu ezitati sa maintrebati.Sunt la dispozitia voastra oricand:001_tt2: .Nu ma mai incurc cu alte site-uri neprimitoare.
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]

#2
Hy hy!!Yo deja am vorbit cu tine pe mess si mi-ai creat o impresie foarte buna.In primu rand iti urez Bun-Venit si sper sa te acomodezi cat mai repede.Pe mine deja ma poti considera prietena ta.In al doilea rand...tin foarte mult sa iti precizez un lucru:No Spam.Cred ca deja ai citit regulile...daca nu...citeste-le.Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
hehe bine ai venit 3
dbz si naruto..no comment 10..mi-a placut doar DB originalul primul perfectul 21
Pacat de manga,sa stii ca nici eu nu eram asa, pana am avut manga in mana 19
Ce gen de muzica asculti? formatii/cantareti preferati?
Sa te acomodezi pe aici ,see ya
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#4
Salut, Valentin! Bine ai venit pe Animezup!
Ne bucuram sa te avem printre noi! Imi place ca vrei sa imi furi meseria de vrei sa te intrebe lumea de probleme tehnice :lol:
Faci mai bine ca nu te mai incurci cu alte site-uri neprimitoare, sper doar ca noi sa nu iti lasam aceasi impresie!
Have fun pe forum!

#5
welcomes blueobelix... have a long and warm stay here. no spam, no hacking and no trolling and we're friends, k? 4

#6
Friends? FRIENDS? Poate cu ceilalti dar cu tine nu no offence si sorry pt flame-ul asta dar asta e adevarul Estu cu totul impotriva mea.Oricum ms pentru primiri.Chiar am fost primit asa cum imi doream si cred ca o sa raman aici 4 ever 4 ^_^_^
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]

#7
Very bad and sad past .No comment^_^..I have a badd very bad past with him.Nu conteste oricum.It is very bad that admin.Oleak nesuferit.Scuze kyo so dreamskeeper . Ma rog sa nu facem offtopic
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]

#8
Ohayo blueobelix si bun venit printre noi! Ma bucur ca ramai 4 ever with us (hope u don't mind the creepy english-romanian combination I use) si sper sa te impaci pana la urma cu kyo.. nu e asa rau cum crezi.. nu musca! XD
nu prea sunt cu db ,dar cu naruto sunt ^^ astept episodul 24 acuma din shipuuden (dar cica a aparut deja de 2 zile...i have to get it now! ) Dupa numele tau cred ca erai fan yu gi oh ,right? ca de asta imi aminteste numele Obelix ,mai ales cu blue in fata ^^'
Sper sa mai vorbim (pe shoutboxul forumului ,prin threaduri ,pe mess ,I don't care) si sa ne vedem (citim )des pe animezup!

Glad to meet u!

#9
daca tot faci atat pe victima spune si de ce ai luat ban acolo! apoi plange'te ca esti in conflict cu mine!

#10
Tac kyo .Esti un blestem pentru mine.Taci m-am saturat de voi gata.Esti mereu peste tot.Nu ma consider deloc o victima.M-am saturat pana peste cap de site-ul ala PLIN DE SPAM pe care din intamplar il moderezi tu.scuteste-ma bine? taci.vreau sa ma simt bine aici .Nu si niciun drept sa imi raspesti aceasta bucurie:thumbdown:.
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)