Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy all!

#1
Hy all!Dupa cum ati observat sunt fata,porecla mea e Orihime si sunt happy ca sunt aici.Imi plac anime-urile,desi nu ma omor dupa ele.Ce pot zice...sunt nebuna de felul meu si ma mandresc cu asta.Imi place sa-mi fac prieteni si-mi place sa ma imbrac casual si punk,rareori chic.De asemenea,imi place muzica rock,pop si punk,rareori hard rock.O ador pe Avril Lavigne si trupele Paramore,M.S.I si unele melodii de la Sonata Arctica.Daca vreti sa stiti mai multe,intrebati si sa nu ezitati.
Look what you've done
Now I'm like dust
Going in the air alone
Climbing in the heaven slow

#2
Bine ai venit pe Animezup, bLaCk aFiNa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Oriiiiiiii~ ! * jumps on her and hugs her * Scuze, doar mă ştii. :d O să încep să ţopăi de entuziasm că ai intrat şi tu pe zup. <3 Asta dacă durerea provocată de şutul minunatului nostru coleg, în stomac, nu îmi va descuraja ţopăiala. Da, ştiu, ştiu, e idiot and so on. 21 Oh, and sweety, de când te îmbraci tu punk ? Tu ?! Te rog, numai punk nu te îmbraci tu. * ROTFL * Întrebări . . . Well, te cunosc de şase ani. Nu cred că am ce întrebări să`ţi pun. Dar o să te întreb lucruri pe care doresc să le ştie ceilalţi [ deşi eu personal le ştiu ] :

~ Cum naibii te cheamă ?

~ Câţi ani ai ?

~ Melodiile preferate de Avril ? Dar de la Sonata ?

~ De ce te`ai apucat atât de brusc să asculţi Sonata ? 21 [ ştiu, ştiu, e vina mea ; dacă mă abţineam să turui la şcoală despre trupă habar n`aveai de ei, right ? 5 ]

Ok, so, cam atât. Welcome here, have fun şi fără spam [ mesaj mai mic de trei rânduri ] ! Nya luvs you ! <333
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#4
Hello,howdy friend!Stii cat te iubesk?Pai saru'mana pentru primirea calduroasa si pentru intrebari.Si,pentru ca ai fost cuminte,mosu' Afina a venit cu raspunsuri:

-Dragi cititori,ma cheama Alexandra,dar se poate spune si Alexa

-Am 13 ani si 3 luni

-Am muuuuulte melodii preferate de la Avril Lavigne:Take me away,Together,He wasn't,Nobody's home,Forgotten,Fall to pieces,Freak out,Slipped away,Hot si Skater boy
De la Sonata Arctica imi plac cateva:Shy,Full moon,Still loving you si...cred ca cam atat.Poate am omis un cantec sau 2...ma rog

-Ascult Sonata,dar nu ma omor dupa ei draga Nya...si tot aflam de ei:-*10
Look what you've done
Now I'm like dust
Going in the air alone
Climbing in the heaven slow

#5
Heeeeeey Alexa! *huggies* welcome here, sweety! pupic

Personal mă bucur că ni te-ai alăturat şi tu pe zup. Eu te ştiu dar nu foarte bine că ne cunoaştem doar de vreo lună... or whatever. Am şi eu câteva întrebări:

- Ce anime-uri ai văzut?
- Care este anime-ul tău favorit?
- Personaje favorite din anime?
- Manga citeÅŸti?
- Ai citit Twilight sau doar ai văzut filmele?
- Ai ascultat ultima melodie a lui Avril Lavigne? (Alice underground)

That's all and welcome here again ^-^ chuu

#6
Hello dear Merishor.Ce faci?Mi-e dor de tine:XMa bucur sa ne reauzim.Acum sa-ti raspund si tie:

-Inafara de Naruto am mai vazut si Death Note dar nu apuc sa ma uit tot timpul la el si nu e rau[m-a convins nya sa ma uit la el]si am vazut si Paradise Kiss...

-Dupa 2 priviri deja as putea spune ca prefer Death Note

-Pai din Death Note imi place Light,chiar arata bine,dar urasc faptul ca o face pe Misa sa sufere20Si Mello e un personaj simpatic...daca s-ar imbraca si cu altceva inafara de piele.Iar din Paradise Kiss nu m-am decis dintre Caroline si Miwako

-Manga nu citesc dar o s-o rog pe nya sa-mi imprumute,caci mereu reuseste sa ma faca curioasa

-Am citit toate cartile Twilight si'mi place la nebunie...si am vazut primele 2 filme

-Da am ascultat-o si,ca si piesele ei,e reusita
Look what you've done
Now I'm like dust
Going in the air alone
Climbing in the heaven slow

#7
Hello and welcome *hugs* am si eu cateva intrebari :biggrin: :

1. Care-i culoarea ta favorita?
2. Ce carti ai mai citit?
3. Ce zodie esti?
4. In ce clasa esti?
5. Iti place sa desenezi?

Cam asta e tot, pls answer :pls:
[Imagine: 28hd75k.jpg]

[Imagine: 2d5lja.jpg]

[Imagine: 15hk03l.jpg][Imagine: 20aaudj.jpg]

#8
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#9
Alexaa~ :3 . Hei , ce mai faci 108 ?
Imi e asaaaa de dor de tine , asa ca primesti o imbratisare calduraosa de la mine pentru ca ai venit si tu p-aici . Noi ne cunostem bine , eu te cunosc chiar mai bine decat chiar si eu credeam ( mai ti-aduci aminte 21 ? ) , asa ca nu prea am nici o intrebare .
Ah ba da ... Muse asculti ?
That's all , so ... have fun and make friends * hugs her *.

#10
Buna
Bine ai venit!!!
Nu mai am ce sa te intreb ca te-au intrebat restu.
Vreau sa te intreb doar daca iti place Cinema Bizarre
si daca iti place care membru din trupa iti
place si care este melodia ta preferata?


:bye:
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)