Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy...

#1
Buna! Numele meu este Marina, am 13 an si sunt din Alexandria. Imi place sa scriu, sa citesc, sa pictez si sa cant. Sunt o fire destul de prietenoasa, calma si linistita. Sper sa-mi fac multi prieteni si sa nu deranjez pe nimeni.

#2
Bine ai venit pe Animezup, coral!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Animezup ! As vrea sa te intreb, sa-ti spun coral sau Marina ? Apropo, frumos nume. Se aseamana cu al meu, Maria. Si eu sunt prietenoasa si sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine. Mie imi place sa am multi prieteni si sa ma inteleg bine cu toata lumea ...
Iti urez un calduros bun venit si happy posting !

#4
Multumesc pentru primire.
-Shuu- poti sa-mi spui coral sau poti sa-mi spui Marina. Depinde care iti place mai mult. Coral ma duce cu gandul la mare, de aceea il adopt pe fiecare forum. Si mie imi place numele tau si sper sa ne imprietenim!

#5
Bun venit Marina!
Eu sunt Emilia,am 13 ani si sper sa ne imprietenim.As putea sa-ti pun cateva intrebari:
Care este animeul tau preferat?
Ca tot spuneai ca-ti place sa canti.Ce gen de muzica iti place sa canti?(si eu ador sa cant4)
Ce cantareti/cantarete/formatii preferi?
Iti plac filmele?Si ce filme?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)