Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hmm..hei.

#1
Ups...

Hello^^"

Eu sunt Adina Iuliana ÅŸi am 14 ani. : D
Sunt din România, oraşul x şi...dunno, îmi place foarte mult iarna. Citesc, ador ciocolata caldă alături de o pătură pufoasă şi sunt înnebunită şi după vizionatul anime'urilor de toate felurile. Mă uit şi la filme şi privesc orice, de la horror până la drame sau documentare, nu'mi pasă atâta timp cât pelicula vizionată îmi place. Sunt în clasa a 9-a , la profil de mate-info.
Mhm, am un căţel - Rusk - în vârstă de 6 luni şi jumătate.

The end.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Bubbles.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
aha ! sunt însfârşit prima 8 .
bun, încep.
welcome here, Bubbles ! (i like to say bubbles). Să fii cuminte, să respecţi regulile să îţi faci prieteni, alea alea, nu mai ştiu ce să îţi spun lalalala...
Să te întreb.
1. Ce animeuri ai văzut şi te-au impresionat?
2. Măngi, ceva? ceva mai mult?
3. Ce fel de cărţi citeşti? autor preferată, carte preferată...
4. hmm... ce să te mai întreb... Uh, da. Du iu like Buggs bunny?

Şi cam atât, nu ştiu ce să mai întreb, mă şi grăbesc...
Welcome again !

Love, Firefly.

#4
Kon'nichiwa , Bubbles. !
Ăăă, să ai o Iarnă fericită o.o.. Doresc să adaug că abia aştept Cadourile de Crăciuuun ! :3.. Cred că şi tu doreşti asta . Aşa.i? ;x .
Păăi, nu vreau să iţi pun intrebări . :o..
Cam atât pentru postul meu. Nu vreau să fie un commentariu kilometric, deci mă opresc pur şi simplu . xD ...
Umm, Sayōnara! :3
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#5
Mulţumesc, mulţumesc şiii...mulţumesc! 8D

Firefly :

1. Nana, Naruto, Death Note, Lovely Complex - dar nu foarte mult, dacă vorbim de impresionat - ; KHR.
2. Lorrr, lorr, lorr. hmmm.... Battle Angel Alita, KHR , Bleach; Hellsing, Highschool of the Dead, D.Gray-Man etc.
3. Lashalalahslala -Faust de Goethe sau Mircea Eliade - Nuntă în cer / Romanul adolescentului miop / La ţigănci - sau REM de Mircea Cărtărescu - sau ar mai fi şi colecţia CHIC. ^^"
4. Ohoho, that perv' bunny. I love him! *p.s. he's my husband, but he don't know that. so shht! : > *

Yuuki -
Me 2 , me 2, m 2! :3 Deja ştiu ce vreau de la Moşul - şi există, da? EXISTĂ! *laughs* - ( ok, ştiu de un an ce vreau de la el, dar...anyway ) .
Plus, ador luminile de Crăciun şi toată fericirea asta tâmpită. : ))

AÅŸa...thx, thx aaannnddd thx! ^^

bam-bam-pam-pum-pam

#6
Bună, Bubbles! *hugs*

Eu sunt Laura sau Autumn sau Lala. Oh, încântată să te cunosc. Bine ai venit pe zup , sper să-ţi faci prieteni şi să fi cât mai activă ! : ) Şii să te distrezi, da, da.
Mhm, care-i culoarea favorită - ce întrebare stupidă - şi cântăreţul/trupa/cântăreaţa? ="D
Ei bine, uelcăm again! hug

Autumn.


#7
Ioi, o fană NANA pe la noi ! bubbles bubbles bubbles . Ia zi, de cine îţi place cel mai tare ? (Ren şi Yasu sunt ai mei şi nu dau nici măcar un fir de păr din capul chel al lui Yasu.)
Uuu, atunci nici tu nu trebuie să ştii că Buggs Bunny e amantul meu , nu ... Lalalalaaaa... Nu, nu ştii. falalala. Welcome again, bubbles ! (ce-mi place să zic bubbles !)

#8
Autumn, thankkiiies! :3

Culoarea - negru, roşu-sângeriu şi albastru. 8DDD
Nu am cântăreţi sau trupe favorite, dar îi ador pe cei de la Trading Yesterday.

Firefly - mă gândeam eu că-ţi place să pronunţi Bubbles. Doar e un cuvânt genial! 15
Ren, Ren, Ren, Ren and Hachi. But Ren is still my fav.
Bugs Bunny e amantul tău? Uhh, vede el! *laughs*

Mulţuuumesc încă o dată.

bum-pam-pum-bam-bam.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)