Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hiiiiiii!^_________^

#1
Hey! Sunt Andreea si...vreau sa-mi fac noi prieteni care au cam aceleasi hobby-uri ca si mine...adica un hobby comun ar fi ca ne plac la toti anime-urile( cred ) dar sunt sigura ca mai sunt si altele4. Anime-uri pe care le-am vazut: Naruto, Rosario+Vampire, Death Note, Elfen Lied, Inuyasha, Chrno Crusade, Ouran High School Host Club, Full Metal Panic, Full Metal Alchemist, Paradise Kiss si lista mai continua...Muzica...Pai trupele mele preferate ar fi 3 days grace, metallica, within temptation si nightwish ...cred ca am spus ce era mai important...Daca mai vreti sa stiti ceva despre mine, doar puneti intrebarea si vi se va da raspunsul3.

P.S: Am (doar) 13 ani...dar varsta nu conteaza noh?

#2
Bine ai venit pe Animezup, kuroneko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit andreea....[-.-...ohhhh...same name as me...]
Cati ani ai?
Ce zodie esti?
Anime preferat?
Manga preferata daca ai citit?
Asculti j-rock sau j-pop?

cam atat..mai las si pe altii..^^..welcome
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#4
heya pe forum , sper sa fii activa si sa-ti fac prieteni si spor la postat . Ne bucuram ca esti aici *hugs* *hugs* [ sorry azi prea mult zahar 21 ] cum spuneam , sper sa te distrezi aici , deoarece sunt sigura ca iti vei face multi prieteni cu care sa vorbesti si sa imparti opinii si pareri despre lucrurile pe care le aveti in comun . Well , sunt curioasa sa aflu daca te-ai uitat la naruto ? si ce personaj iti place de acolo , daca l-ai vazut .
Well sper sa te distrezi si ne citim pe forum . Zbye-Bye hug *hugs*
-

#5
Salut din nou!!! wow ce primire calduroasa *hugs*4
Am 13 ani, sunt varsator, anime-ul preferat ar fi Death Note dar mai sunt o gramada care imi plac foarte mult. Manga nu prea citesc acum...citeam mai demult dar m-am lasat21.M-am uitat la naruto si poate pare ciudat dar...personajul meu preferat era neji21 Oricum asta a fost cu muuult timp in urma...acum sasuke e pe primu loc:X21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)