Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hiiiii. xDD

#1
Bună, bună, bunăăă. =D
Mă numesc Corina, am treisprezece ani şi sunt din .. Bucureşti.
Sunt născută în luna septembrie .. blah blah. xD
Sunt o persoană destul de de treabă, I mean .. sunt glumeaţă, sensibilă, loială, romantică .. and I'm also 100% honest person ^^.
Îmi place engleza şi mi-aş dori să învăţ germană şi japonezăăăă. :3
Hobbyurile mele sunt cititul, scrisul, plimbările, photoshopul .. sportul .. ş.a.m.d.
Ah, btw, practic scrimă şi mi-aş dori să practic şi voleii. ^-^
Hmm .. Well, ascult aproape orice gen de muzică, exceptând muzica populară şi manelele. Susţin cu înverşunare campania ANTI - manele. : ))
Trupa mea preferată este Linkin Park, iar cântăreaţa mea preferată este Lady Gaga. Ştiu, poate mulţi o să spuneţi că am gusturi cam ciudate, dar na, gusturile nu se discută. So .. ^^
Iubesc animeurile, mă uit de la vreo nouă - zece ani .. Sau poate exagerez. În fine, ideea e că mă uit de mult timp şi le vizionez cu plăcere.
Animeul meu preferat este Gravitation, dar îmi mai plac şi Spiral, D.Gray-Man, Kaleido Star .. Naruto .. etc.
Filmele mele preferate sunt .. Nu, staţi, am formulat cât se poate de greşit. : )) Filmul meu preferat este Angels and Demons. xDD
În general mă uit la comedii, filme de animaţie / aventură / fantezie şi uneori Science Fiction. =d I hateeee horror movies. ._.
Mi-ar plăcea să-l întâlnesc pe .. Tom Kaulitz .. sau pe Zac Efron. Ăăă, sau pe Corbin Bleu. =p ~
Îmi iubesc prietenii .. with all my heart. Nu permit nimănui să se ia de vreunul din ei. And I hate fake friends.

Nu ştiu ce să mai zic .. Aş vrea să-mi fac o multitudine de prieteni aici, pe AnimeZup ...
Şiii ... şi atât. =]

Byeee ! ^^
>;d<
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#2
Bine ai venit pe Animezup, sunnie.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Cori-chan (pot sa-ti spun asa? 4 )
Bine ai venit pe forum hug Io's Ann 4
Am si eu niste intrebari pt. tine, sper ca nu te superi 4
1. Citesti manga? Da ca da, ce gen de manga iti place?
2. Canti la vreun instrument muzical?
3.Ce trupe mai asculti inafara de Linkin Park?
4. Culorile tale preferate?
So... sper ca n-am fost prea stresanta... Distractie placuta si ne mai citim pe forum
Bye bye
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#4
Buna sunnie.

Hope you're going to make our days sunny.

=D

Quick question: pe ce forumuri ai mai fost?
Ask for it

~aDitZa Girl: do you wanna marry me?
Arken: Zup! i mean Yup!

#5
Bună și bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- vrei să fim prietene ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#6
Mulţumesc pentru întâmpinăriii. =d

♫rocky_ann♫, or Ann, sigur că-mi poţi spune aşa, dar prefer Corii [ cu doi de i : )) ]. Şi acum să-ţi răspund la întrebări :
1. Nu, nu citesc manga, dar mi-ar plăcea să o fac. Tocmai de aceea aştept Nijikon 2010.
2. Nu, nu cânt la nici un instrument muzical, deşi mi-ar plăcea să cânt la chitară. \ m/
3. A lot of. Paramore, Green Day, Tokio Hotel, My Chemical Romance, 30 seconds to mars .. etc.
4. Culorile mele preferate sunt rozul [ banal, ştiu ._. ], galbenul, potocaliul, turcoazul, albastrul, verdele .. violetul .. şi urăsc ROŞUL.
Nu, n-ai fost stresantă, aşa că poţi sta liniştită. Chiar îmi place să răspund la întrebări. =D

Arken, mulţumesc pentru întâmpinare.
Şi da, am avut conturi şi pe alte forumuri, dar mai neînsemnate .. ca de exemplu 3xforum. În fine.
I'm going to make your days sunny. :]
Thanks again. >;d<

Nanami-chan, mulţumesc mult, apreciez efortul. xD
Ia uiteee, ÅŸi tu scri cu diacriticeeeee. ^^
Daaa, vreau să fim prietene. ^________^

Mda, that's all ... cel puţin pentru moment. xD

Byeeee ! ^^
>;d<
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#7
Bună Corina. Bine ai venit pe animezup. Sper să te simți bine aici și să îți faci cu adevărat foarte mulți prieteni noi. E destul de ușor să te împrietenești cu lumea pe acest site. Vorbește experiența din mine = )) . Eu sunt Teh, adică așa mi se zice pe aici. Zilele astea sunt înnebunit după Timbark, așa că poți să îmi zici așa = )) înainte să întrebi, da nu sunt întreagă cu nervii : )) am nevoie de un psihiatru, sunt nebună.
Îmi plac gusturile tale în materie de muzică. De la L.P la Lady Gaga e ceva, și faza e că așa sunt și eu. Nu că ar fi favoriții mei, dar cam așa ascult și eu muzică. De la Nightwish la Christina Aguilera, de la Pink la Black Eyed Peas și tot așa : )) și L.P și Lady Gaga sunt destul de tari. Îmi plac și mie.
Gravitation este un anime destul de drăguț, asemenea celor pe care le-ai îșirat mai sus. Filmul tău preferat nu l-am vizionat dar am auzit de el, cum că ar fi foarte bun.
Îmi placi că scrii cu diacritici 21 am eu ceva cu ele. Daaaaaaap le iubesc din tot sufletu` meu ăsta mic în care intră toată lumea. Întrebări nu am. Distracție plăcută p`aci și dacă ești activă, ne mai întâlnim.
Ședere plăcută!

Haidi pa.

#8
Buna,Corina!!!Welcome to Animezup ^.^
Am si eu cateva intrebari pt tine4
1)Care este personajul tau fav din D.Gray-man?4
2)Ce preferi la Naruto animeul sau mangaul?
3)Ati place sa citesti fanficuri?
4)Ce trupa sau cantaret japonez iti place?4
Distractie placuta!
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#9
Waw, merciii enormamente. ^^
Teh, îţi mulţumesc foarte mult pentru post, n-ai idee cât înseamnă asta pentru copilu' ăsta. xD
Şi tu îmi placi mie, dar nu pentru că scrii cu diacritice, ci din cauza faptului că eu mă ataşez repede de oameni şi-mi fac repede prieteni. Iar tuuu îmi placiii.
Hei, vreiii să fim prieteneee ? >;d<

WolfSakura, thank you for your post. Iar acum răspunsurile la întrebările tale :
1. Personajul meu preferat din D.Gray-Man este Lavi, dar îmi plac şi Allen, Kanda şi Lenalee deasemenea. But my favourite character is Laviiii. ^-^
2. Hmm, prefer animeul .. dar nu mă pot pronunţa, deoarece n-am citit Naruto Manga. ^^'
3. Evident. Iubesc să citesc FanFicuri, iar astă-vară mi-am petrecut o zi întreagă citind un fic care m-a uns la inimioara mea de copilă. : ))
4. Nu ştiu, nu prea cunosc multe formaţii japoneze .. Totuşi, îmi place cum cântă Myavi. El e din Japonia, nu ? =]

Vă mulţumesc din nou pentru posturi. Şi Teh, îţi ador semnătura. <3


Byeee ! ^__^
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#10
Hey.
De obicei nu fac prea multe posturi la acelaşi thread de la welcome, doar ca să urez bun venit şi aşa mai departe.
Dar am văzut că mi-ai pus o întrebare şi cum văd că nu ţi-ai activat opţiunea de PM şi nu pot să o folosesc, am zis să postez acilişa .
Să ştii că şi eu mă ataşez destul de repede de oameni aşa că sunt deschisă şi eu la tot felul de chestii. O prietenie, deşi nu se poate lega doar printr-un " dap , vreau să fim friends" e clar că e totuşi interesant să o zici. Şi mai ales dacă te ataşezi uşor de persoane, cum se pare că o facem amândouă =]] so, yeah. Vreau să fim prietene.
Uau, un post pentru aşa ceva. Încă odată, bine ai venit. Şi poate îţi activezi şi tu opţiunea de PM, ca să nu mai utilizez eu thread-ul ăsta şi excesiv de posturi inutile . I guess.
Merci că mă placi. Şi eu te plac. Nu, nu e o declaraţie de dragoste... :]]

Haidi pa.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hiiiii people! :D yulobo 6 2.948 15-07-2011, 08:22 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)