Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi there! :)

#1
Hi. Numele meu este Liana, in general mi se spune Lia. Am 19 ani, sunt studenta. Anime-urile mele preferate sunt: Naruto, Kiddy Grade, Mew Mew Power, Shaman King si Kaleido Star.

Am ajuns aici din intamplare. Totusi imi place si am hotarat sa imi fac un cont Smile Inca nu am reusit sa imi pun o poza la profil. Lucrez la asta 21

Cam atat ar fi de zis.

Bye Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, LiaVoice!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit in casa noastra bantuita. Nu te speria... sunt doar ecourile. Aici nu mai e nimeni. Forumurile in Romania au cam decedat. Si nici fenomenul anime nu se simte mai bine.

Pai, ce sa spun altceva: Naruto... vazut cateva episoade cu multe lacrimi, nu am reusit sa devin atras de fenomen. Am ramas la Dragon Ball - care e ceva mai vechi si are ceva rasunet in copilaria mea. Kiddy Grade - e cu fetele alea doua imbracate sexy... misto ideea. Vazut cateva episoade. Mew Mew Power - mi se pare ca-l dadeau si pe asta pe Animax... s-ar putea sa fi vazut si din el ceva-ceva... dar nu-mi mai amintesc de el. Shaman King - sigur nu l-am vazut. Iar Kaleido Star... imi aminteste de fiecare data de sintagma Leila-san. Cumva creaza oamenilor ideea ca circul e o forma de arta si nu ceva care seamana cu ce se intampla in Parlament. Sau la Presedintie si Guvern etc. Si da... copiii pot fi fascinati de ceea ce vad cateodata incat dau proportii epice. Vor sa devina si ei ce au vazut cand erau mici... Asa se creaza dorintele. Visele si destinele. Interesanta ideea. Doar ca uneori exagerata. Ma rog, chestie de gust.

Am vazut ca ai reusit sa-ti pui si poza la profil. Asa e... cam multe optiuni unele din ele absolut inutile. In rest, sedere placuta. Nu-i prea multa lume pe aici. Nu stiu cum a reusit forumul sa-ti faca o impresie bune. LOL. Ai sansa sa te convertesti la religia cea dreapta a crestinatatii dacice sau latura islamica a crestinatatii pe aici... sau oricum ceva de genul.

Bine zis bye... asa preventiv. LOL
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#4
Bun venit.
Naruto e nasol.
Ce acesteptari ai de la forum?
In rest sedere placuta cat o sa explorezi pe aici. Smile
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#5
Helau. Bine ai venit. Chiar daca nu mai suntem sau cred ca mai bine ma refer la mine, decat sa ranesc egourile baietilor de aici; prea des pe aici, astazi mi.am zis sa citesc niste fan ficuri vechi, dar absolut geniale.Yaoi, logic 21)
Ai vazut Tokyo Ghoul? 21 Daca da, ar fi minunat sa.ti spui parerea despre el. Daca nu, dont worry, la sectiunea de animeuri, am uitat la ce gen e 21) gasesti tu acolo,sunt niste recenzii... poate vei vrea sa il vezi .
Omg si eu m.am uiat si mi.a placut la nebunie Mew Mew Power, dar preferatul ramane Yu Yu Hakusho. Nu pentru Kurama.ci pentru poveste si luptele acelea de minim 3 episoade pana se termina... genial...

A da. Spor la sesiune.
Si ne mai citim 4
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#6
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Miauti te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa miauni!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)