Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi everyone ^_^

#1
Buna!

Sunt Mistique Swan!!!Numele meu real este Anita.Sunt din Bucuresti...m-am mutat in Franta (Groaznic!!!).Ador anime-urile si manga-urile!!! pupic (Ca toata lumea presupun 4) Imi plac fan-ficurile! (Sunt incepatoare)!So..Ascult musica haponeza ...Miyavi,Gackt Ayum Hamasaki...Si piatra (ROCK).Imi place actoria....(urasc franceza 4)
LOL!<<= cuvant necesar mie 4
Ador Japonia si japoneza!!!Intrati pe www.GenkiJapan.net pt lectii
Kawaii!!!!!Vreau sa-mi fac prieteni noi....Si astept questanile voastre!!!
Pai....LOL.....Ja ne!

#2
Bine ai venit pe Animezup, ~Mistique Swan~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome..si cum e "populatia" din Franta15? eu una urasc franceza Zuppy04,....mai ales accentul Zuppy08..huggieshug
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





#4
Buna OverTheRainbow Pai sa vedem...Populatia di Franta ...cred ca te referi la betiivii, si retardatii minatl francezi, nu?
In mare parte sunt betivi(mi se intampla noaptea sa ma trezesc si sa-l aud pe cate unu mai breaz cantand 4)
Dupa sun nespalati si au paduchi 2
Si ff multi golani...

restu polpulatiei e normal si de treaba
deci cam asa sta treaba:
55 la suta betivi
45 la suta nespalati
5 la suta normali
4 4 4

#5
Hey, Anita hug Welcome on zup ^_^

Ma bucur sa vad inca o fata care adora japoneza :X Ca tot veni vorba de asta, that site is very nice :X

Eu nu prea sunt cu intrebarile, insa o sa imi storc creierii daca e vorba de inca o fana a Japoniei 21 So:

Ce te-a atras la japoneza?
De ce iti place actoria?
Ce zodie esti?
Ce iti place sa faci in timpul liber?
Hobby-uri avem? 5

Cam atat, nu vreau sa fiu indiscreta ^^ Insa chiar sunt curioasa ce vei raspunde.

See ya around, Anita-chan (imi dai voie sa-ti spun asa? btw, ai un nume foarte kawaii :X )

:bye:
[Imagine: thekillers.png]

#6
Umm..buna Anita.
Si eu sunt tot din Buc ^^. Dar de ce urasti atat de mult Franta?Nu e mai bine acolo decat pe la noi? (Sunt doar curioasa 4 )
Alte intrebari...Umm..
Cati ani ai? si ce gen de animeuri iti plac?
Mai vorbim bye :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#7
Buna Anita. Bine ai venit pe animezup. Sper sa te simti bine aici!
Eu sunt Ninno,

#8
Hello , hello ! Bine ai venit pe forum Anita ! Sa sti ca imi place numele tau 4.
Deci, sti tu poezie , nu? Bine ai venit pe forum ! Sper sa iti placa pe aici , sa fi activa, sa iti faci multi prieteni si deasemenea sper sa ne imprietenim si noi doua :] .
As avea cateva intrebari :
1. Asculti Lost Prophets ?
2. Care e animalul tau favorit?
3. Crezi in extraterestrii ?
Cam atata..ne mai citit [lol cum suna 21 ] ! Bye bye ~
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#9
Buna all!!
Glad to see you Smile

Raspuns pt Agent Eli
1 Pai...japoneza, sa vedem faptul ca e o limba prin care anime-urile se exprima pupic dar si ts-urile lor intortochiate...si accentu!
2.Actoria? pt cred ca e amuzant sa filmezi si te distrezi de minune Smile.Am luat si niste cursuri dar profa a demisionat2
3.Taur! Apropos anul 2009 e anul taurului 4
4.Pai, sa stau la calculator.(cui nu-i place ?),Sa ascult muzica...Sa ies in parc...Si sa ma plimb pe malul raului (locuiesc langa unul 4) deci: sa ma distrez!
5.Daaa!Actoria, dansul, pc-ul 4,un piculet inotul,escaladarea ...cam atat ca m-ai stocat de hobbyuri
Ja ne!

Acm randul lui:Nolazy
De ce urasc franta? PAi din cauza populatiei!Si pentru ca urasc si franca 4 A, si nu, nu e mai bine ca la noi!Ei poate doar la poluatie si cladiri dar restu horrible!
Varsta? Pai...o sa postez si yo pe aicia fanficuri ca sa va dati seama singuri.Animeuri preferate:
Kaleido Star,Death Note 4, Vampire Knight, Final Fantasy (dak se pune ca anime), Spirala,Chibi Vampire Karin,Hell girl,Full Metal Panic Fumofu 4

Ninno :Angelina Jolie ..pt ca o joaca pe Lara Croft!I LOVE LARA CROFT 4 pupic
Am mai multe carti preferate sti ce?Iti fac topul cinci:
1.Magie de angie sage (si restu volumelor) recomandata pt cine vrea fantasy
2.Cartea secretelor de F.E.Higgings recomandata pt cine vrea ceva un pic scarry si de aventura
3.Cartea timpului de Guillaume Prevost (da, scriitorul e francez dar eu am citit-o in romana) aventura
4.Manga
5.Amurg de Stephanie Meyer (Twilight)

Topaz:
Pai nu!Dar il ascult acum. Just kawaii!Imi place...deci de acum incolo.Mersi de trupa..Daca vrei sa razi cauta Nightwish-while your lips are still red..Solistul are o barba 4
Animal:Tigrul, feroce dar si bland..Sincer mai bine un fluture4(Nu trebuie sa-l hranesc cu o tona de carne pe zi)
Normal ca da!cine nu crede? Maybe they;re real! Just Maybe

Mi-a facut placere sa vorbesc cu voi!Id-iul meu e swan_mistique

Al vostru?

#10
Asa , mersi ca mi'ai raspuns la intrebari 4
Bun venit in grupul meu , cel alor persoanelor care cred in extratestrii :]]
O sa ascult Nightwish-while your lips are still red si o sa ma uit la barba solistului , dar asta nu acum pentru ca netul meu face fite si nu merge.:-l [sa nu zic vreo injuratura..]
Eu o sa'ti iau idul :] da asta cand va merge messul 24 .
Apropo, mai am o intrebare :scri ficuri?Daca da , o sa pui vreunul pe Zup?
Scuza , deabea acum mi'am adus aminte sa te intreb asta..65 . Happy postig in continuare ! Ja ne !
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)