Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi all

#1
Buna! Ma numesc denysa...13 ani...(piticotu` forumului...presupun) sunt din constanta...ce mai vreti...?
aaa...da...muzica...poi cel mai des ascult rock...apoi rap si hip-hop...
motivul pt care mi`am facut cont: phun...
Animeuri preferate...poi o sa pun doar 3...
1. Rosario + Vampire
2. Vampire Knight
3. Le Portrait De Petit Cosette

Culori preferate(tot 3...in afara de alb sh negru)
1. Blue
2. Red
3. Yellow

Despre mine:
Poi sunt o fire prietenoasa...jucausa...vesela...antipatica21 etc...va ajunge...daca vreti mai multe...PM
[Imagine: gothic.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Nyzu`Chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Nyzu-chan, bine ai venit pe animezup. Sper să te simti bine aici xD.
Nu eşti chiar piticotul forumului, cum ai formulat tu, sunt şi altii ce au vârste de 13 ani, you know. Cred că şi mai jos : P . Nu ai tu stres de asta xD.
Întrebari.. Nu am : P. Şi eu am vazut Vampire Knight şi mi-a placut foarte [ foarte foarte foarte etc ] mult. Este unul din animeurile mele preferate de asemenea. Ca personaje, mie , mi-a placut în special de Kaname. A fost chiar tare, poate de aia am iubit aşa tare animeul. Şi Vampire Knight Guilty este super, adică al doilea sezon. Dacă nu l-ai vazut, ar trebui să o faci.
Am zis că nu am întrebari, dar am una :- ? , ce zodie eşti?
Cam atât, sper să te distrezi.

Şedere placută! :bye:

#4
Zodia taur...va iau in coarne pe toti21 (just kidding)
Si da...am vazut si vampire knight guilty si imi place foarte mult...
Acum ma gandesc sa incep Rosen maiden...l`ai vazut? daca da mi l`ai recomanda?
[Imagine: gothic.png]

#5
Constanta poweeeer! Forward,go!!1one1!11 xDDD Same from constanta XD si n`ai idee inca suntem 21 Mai avem putin si depasim fanii din Bucuresti 21 just kiddin` 3 Well,welcome here,have fun,no spam,chestii dinastea..hmm..intrebari pai cam pe unde stai? XD ce`ti place sa mananci ? Si personajele preferate? XD Cam atat,see ya around!
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#6
Well,whaddaya know,Constanta,eh ?15
Eu sunt din Mangalia si am 13 ani si doua luni asa ca nu,nu esti piticotul forumului.Imi asum eu titlul asta <333 *cough*
Etooo,ce muzica asculti? [singura intrebare care mi-a venit in minte 21]

Sper sa te acomodezi cu siteul si iti recomand din tot sufletul Toradora [daca nu l-ai vazut deja 5]

Ne mai vedem x333
LOLNOPE

#7
Rock...j-rock...love metal:X:X samd...
Alte intrebari??? Haideti...nu fiti timizi...21
[Imagine: gothic.png]

#8
My dear...De ce imi pari tu atat de cunoscuta?Poate pentru ca te cunosc?71
Cam stiu totul despre tine...dar ca sa fiu la subiect.Ai frati, surori?
Ai vrea sa fim prietene?etc.Oricum sper ca te vei simti bine pe zup si ca iti vei face noi prieteni aici.Kiss u.Bye!
Si nu uita!!Fara spam!!

#9
Hehe...uite peste cine dau eu aici...fiica mea scumpa si dulce...de care nu mai pot scapa21 (just kidding)
si da...am o sora, din pacate...
oke...fara spam...(sper)
[Imagine: gothic.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)