Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^_^ Buna^_^!!!^.^

#1
Buna sunt Andreea dar porecla mea este Kitty(pisicuta)^.^ am 13 Despre mine? sunt o fetytza thaleee cuminte ... imi place sa ma uit la TV"tie" ....sa fac poze .....sa stau pe mess toate ziua ....sa ascult muzica sa dorm ....sa imi fac prieteni noi....... Cat de draguta sunt? Va spun eu foarte draguta ^.^ Cum arat? Ca un trandafir ...... pai am ochii caprui si parul lung blond dar pana nu ma vezi nu ai cum sa iti dai seama daca sunt draguta sau nu Ce cred descpre Anime-uri imi plac foarte mult le ador sunt FAN (imi place foarte mult cum sunt desenate si eu desenez) cum spuneam imi plac foarte mult urmaresc Anime-urile de la 4 ani I LOVE ANIME!!!!!( si prietenelor mele le-am bagat asta in cap le-am facut si pe ele fane anime) I LOVE ANIME!!!!^_^^.^ Culori? pai mai multe dar pe primele locuri ar fi rosu mov....si albastru Locatie? Craiova ^^"Vis? pai nu stiu sa termin scoala sa dau la liceu sa dau la facultate si mai vad eu Zodie? Varsator .....nu stiu cum sunt ceilati varsatori dar eu sunt o fire draguta......Anime-uri preferate ? hmm.... cam toate cu exceptia celor stupide sau foarte ciudate ^^" ohh da si mama se comporta cu mine ca cu un copil mic >_< si ma striga Pisicuta >_< (offf nu poate si ea sa imi spuna Kitty) ID? il dau tuturor imi place site asa ca .......


Daca aveti intrebari.......simtitiva liberi sa le puneti !!!


^_^ Ja ne^_^!!!^.^

#2
Anime preferat nu am unul in special ......dar totusi daca vrei......Death Note trec in clasa a 7-a dap citesc manga le ador trupa preferata Sugar(o trupa de japonezoaice canta sweet) muzica ascult pop si o sa trec la o barfa pe shout sune-mi doar cand


^_^ Multumesc de intampinare foarte calduroasa ^_^!!!!!

#3
ohh da si imi place mult Bleach as spune ca asta e cel cre imi place cel mai mult ^.^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)