Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi Everybody

#1
Va salut ma numesc Ionescu Mihai Claudiu am 16 ani sunt din Bucuresti imi plac foarte mult animeurile in special4bz,Naruto si Bleach sper sa ne intelegem bine si sa fim prieteni puteti sa imi spuneti simplu Kyo.[/b]

#2
Bine ai venit pe Animezup, kyokusanagi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe animezup kyokusanagi!Sper ca te vei distra si iti vei face multi prieteni,si desigur speram sa fii activ4
Cateva intrebari din partea mea:
1.Animalul preferat?
2.Culoaraea preferata?
3.Cati ani ai?
4.Ce iti place sa faici in timpul liber?
5.Sportul preferat?
6.Materia preferata?
7.Ce zodie esti?
8.Care este floarea ta preferata?
9.Ce gen de muzica asculti?
10.Anotimpul preferat?

Scuze stiu ca sunt multe intrebariZuppy02
Numele meu e Hanna si sper sa fim prieteni.
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#4
1.Animalul preferat?
2.Culoaraea preferata?
3.Cati ani ai?
4.Ce iti place sa faici in timpul liber?
5.Sportul preferat?
6.Materia preferata?
7.Ce zodie esti?
8.Care este floarea ta preferata?
9.Ce gen de muzica asculti?
10.Anotimpul preferat?

Raspunsuri
1:Caine
2:Albastru
3:16
4:Sa ma plimb in parc
510arkour,judo.
6:Sportul,Engleza21
7:Berbec
8:Liliac
9:HipHop,Rap,House.
10:Vara.

#5
Heya and welcome on zup! 10 Sunt Ame si cum ai spus si tu, sper sa ne intelegem bine!^_^
So...Si tie iti place albastrul. Si mie .10
Hi, hi , hi, intrebari!
1. Practici judo? De cati ani?
2. Care este unul dintre personajele anime , cu care te identifici cel mai mult?
3. Ce iti place cel mai mult la zodia ta?
4. Care e trupa ta preferata?
OKy...Sper sa ne mai citim pe forum si succes!^_^

#6
1. Practici judo? De cati ani?
2. Care este unul dintre personajele anime , cu care te identifici cel mai mult?
3. Ce iti place cel mai mult la zodia ta?
4. Care e trupa ta preferata?

Raspunsuri

1:Nu practic judo,dar din pacate am probleme cu coloana desi mi-ar placea sa practic.
210ei Yusuke(Yuyuhakusho),Goku(DBZ) deoarece sunt foarte glumet,dar cand ma enerveaza cineva foarte tare sar la bataie21
310entru ca este zodie de foc si ca simbolizeaza urmatoarelele lucrurui:începutul, dimineaţa, primăvara, forţa, violenţa, lupta, impulsul, tinereţea, accidentele la cap, fierul.
410fff o trupa Gang Starr,dar artistii mei preferati sunt P.Diddy,Usher,Lil John si Justin Bieber.

#7
Hey Hey ^^ Bine ai venit pe forum si sper sa te distrezi. Hmm te numesti Claudiu?15 Funny lil thing, celalalt nume al meu este Claudia, deci s-ar putea spune ca avem ceva in comun, relativ.
Asa, trecand peste asta, a sosit timpul intrebarilor
1.Ce culoare au ochii tai?
2.Te uiti la seriale? Daca da, numeste cateva.
3.Care este tara ta preferata?
4.Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa-l faci in acest moment?

Well, that was all. See you on Zup. Have phun ^^
Zbye~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#8
Hey kyokusanagi si bine ai venit!
Surfing around pe aici am dat peste raspunsurile tale si ma gandeam sa iti pun si eu niste intrebari.

~Ziceai ceva de parkour ca fiind printre sporturile tale preferate, practici?

~In domeniul filmelor cum stai? Preferinte?

~Dar al lecturii?

~Daca ar fi ca viata ta sa fie asemenea unui anime, ce ai alege?

Hey cam atat...see you around!
Inca o data welcome and have fun.
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


#9
Raspunsurile pentru ♪ Ąѕђą ♪

1.Ce culoare au ochii tai?(Caprui)
2.Te uiti la seriale? Daca da, numeste cateva.(Poi Trasniti Din Nato si cam atat nu prea am timp)
3.Care este tara ta preferata?Elvetia si mi se pare cea mai frumoasa.
4.Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa-l faci in acest moment?Cu prieteni mei sa ma distrez.

Raspunsurile pentru Chlo'

~Ziceai ceva de parkour ca fiind printre sporturile tale preferate, practici?am practicat,dar nu mai pot practica acum.

~In domeniul filmelor cum stai? Preferinte?Comedie filmele mele preferate.(Arma mortala,Singur acasa,Pistruiatul,Bd la munte si la mare,National Security.

~Dar la lecturii?...

~Daca ar fi ca viata ta sa fie asemenea unui anime, ce ai alege? Sa am puteri supranaturale si sa particip la un turneu de arte martiale si sa ajung campion.

#10
Heya, bine ai venit pe animezup :]]
Intrebari nu am, deoarece momentan duc lipsa de idei, iar ceilalti useri te-au intrebat deja esentialul. Eu iti urez sede placuta, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Multi, multi :]] Cu siguranta te vei adapta repede. Ce pot sa mai spun...sper sa fi un user activ si sa ramai mult timp printre noi.
Eu sunt Beki, incantata de cunostinta :] Diana, numele real, dar nimeni nu imi spune asa pe aici :]. Din raspunsurile tale pari o persoana foarte de treaba, ceea ce cu siguranta si esti :]] Donno...sper sa ne mai intersectam pe forum :]]
Inca o data bine ai venit si spor la postat.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)