Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi ^.^

#1
Buna si ma bucur sa va cunosc!
(Voi trece totusi peste partea de informatii personale.)
Anime-urile mele preferate sunt Aldnoah.Zero, Attack on Titan, Death Note, Durarara!, Fate/Zero, Psycho-Pass, Tokyo Ghoul, etc.
Citesc de asemenea si manga. Favoritele mele sunt cele in stilul Battle Royale, gen Bloody Junkie sau Real Account. Dar mai citesc si manga-urile de la anumite anime-uri.
In restul timpului vizionez seriale sau citesc.
Cam atat despre mine.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kanra!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salutare cu intarziere.....

Da stiu nici dracu nu I pe aci, dar o sa apara si el pe parcurs ca sa faca pacte muhuhaha

Deci cu ce te lauzi

Oooooo vad ca ti place battle royale... Cool

#4
Bine ai venit pe zup, Kanra.
Oooooh Kanra e unul din nickname-urile pe care le are Izaya pe net, nu? Tocmai acum am realizat si eu >w<" #durararafansunite
M-ai facut curioasa cu Aldnoah, am vazut cred ca vreo 5 episoade din primul sezon si m-a plictisit prea mult, dropped it. o.o Welp am fost si spoilerita destul pe tumblr, stiu ceva de sfarsit si nu mi s-a parut mare chestie. Plot twists just for the sake of plot twists. Dar tie ce ti-a placut?

Sa ai o sedere placuta prin desertul asta. ^3^

#5
Raspund tot cu intarziere si eu.
Da... Nu prea e lume pe aici.
Multumesc pentru mesajele de bun venit ^.^

Cat despre Durarara!!!, ma bucur ca mai sunt fani pe aici Smile
Acum, referitor la Aldnoah.Zero... intr-adevar, destul de cliseic. Totusi, am apreciat evolutia lui Slaine ca personaj si nteligenta lui Inaho. Defapt, e unul din putinele personaje care mi se par eficiente. Apoi, imi place si modul in care au abordat conflictul dintre protagonisti si ca *Bless!* au neglijat partea de romance mai mult sau mai putin.

Multumesc din nou pentru primire. Sper sa mai invie totusi forumul...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)