Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi ?_?

#1
Well, am decis sa ma alatur si eu, nu stiu cat de prietenoasa pot fi, sau cati prieteni imi voi face, dar e un loc bun sa-mi pierd timpu si sa gasesc parerile altora in subiectele ce ma intereseaza.
Ma numesc Marra, momentan locuiesc in Londra, ceea ce face imposibil sa ma prezint la eventurile anime din Ro, desi tare mi-ar placea. Dar fiind in vacanta, poate am noroc sa ajung la cateva meeting-uri, in caz ca se vor face.
Anyway, timpu nu-mi prea permitea sa lenevesc si sa vizionez animeuri cat as fi vrut eu, dar acum pot profita de inca o luna de libertate si poate primesc niste sugetii in legatura cu anime. Unele dintre cele ce le prefer sunt : Claymore, Cowboy Bebop, Yu Yu Hakusho, Blue Gender, 7 Samurai.

Hobbys? Am destul de multe, dar momentan prefer video games si mancarea.

Intrebari? ?_?
[Imagine: kateavatar_zpsf122dc5b.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Qimarra!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Well blimey, London!<3 Lucky you, Romania would use some rain now too.
Salut si bun venit printre noi! 4

In materie de anime-uri, in perioada asta, cel putin, toti iti vor recomanda Psycho Pass, Steins;Gate, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online sau Mirai Nikki, asa ca poti incerca unul din ele. Poti cauta recenzii pe internet sa vezi care din seriile astea e mai pe gustul tau. Eu am inceput manga-ul la Shingeki si e intr-adevar foarte bine realizat, iar plot-ul te da pe spate.

But enough about this, sunt curioasa cum ai ajuns prin Londra. Facultate?

Ne citim, have fun around!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Bun venit pe la noi si distractie placuta :3
-Ce gen de muzica asculti?
-Care e culoarea ta preferata?
Ne mai citim :33
And...you're not fat, you're fluffy
[Imagine: oh0j9c.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)