Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi!

#1
Buna! Mă numesc Andreea, am 14 ani şi sunt în zodia taur. După cum vedeti sunt nouă pe forum şi aş vrea să-mi fac multi prieteni şi să mă integrez. Culorile mele preferate sunt mov şi bleo. Ca hobby...îmi place să ascult muzică în special Evanescence, Avril Lavigne, Cinema Bizarre etc. şi să mă uit la anime-uri. Anime-urile mele preferate sunt : Gravitation, Paradise kiss, Kiddy Grade, Mirage of Blaze, Jigoku shoujo şi Blood+.
Cam atât aş avea de spus despre mine dar dacă vreti puteti să mă întrebati mai multe şi vă voi raspunde. bye
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#2
hy! welcome on the forum, happy posting and no spam.
Vad ca iti place gravitation :X hope enjoy it 'cause this anime is verry :love:
yeah, any way sper ca te vei integra repede si de abia astept sa-ti vad posturile hug
niste intrebari.... :--?
-ce mainga ai citit?
-urmaresti naruto?
-care este personajul tau preferat din gravitation [ i hope shuichi :X or thoma]
cam astea ar fi.
welcome on the forum..
ps: spiridusul akasuna-chan vine cu un cadou ptr tine.Fii pe faza 4
-

#3
deci voi raspunde la intrebari
1. manga inca nu am citit
2. da m-am uitat la multe episoade din naruto
3. ma bucur ca si tie iti place gravitation :chuu: dupa cum ai spus si tu este un anime super tare :love: si cel mai mult imi place de yuki eiri, dar dintre shuichi shi thoma il aleg pe shuichi
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#4
bine ai venin la animezup si mie imi place gravitation mai ales de shuichi e super cute inca o intrebare:ai un rpc?
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#5
ms de intrebare ...dar din pacate nu stiu ce inseamna "rpc" "? sper ca ma poti ajuta sa-mi explici ce inseamna. dupa cum am spus sunt noua si inca nu stiu prea multe lucruri despre forum si te-as ruga sa ma ajuti :pls:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#6
Bun venit pe forum miwako!
Sper sa ne intelegem cat mai bine.

Am si eu cateva intrebari:
1. Esti autoare de fic-uri? Scrii proza/poezie? 65
2. Care sunt hobby-urile tale?
3. Iti place sa citesti carti?

Cam atat. Happy posting & no spam! victorie
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#7
1. m-am gandit sa scriu un fic pentru ca la scoala mi se spune ca am talent la scris si as vrea sa incerc sa scriu proza dar asta ramane de vazut. deocamdata nu am scris nimc dar niciodata nu e prea tarziu Smile
2. hobby...pay cred ca sunt animeurile si muzica in special, dar imi place sa fac si alte lucruri cum ar fi sa ies cu prietenii, sa ma dau cu rolele sau patinele, sa desenez si uneori sa citesc
3. cred ca ti-am raspuns deja la intrebare...imi place sa citesc, dar nu prea am timp in ultima vreme, insa sper sa nu se mai intamplestea
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)