Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi!

#1
Salut,ma numesc Stefania,am 14 ani si sunt din Iasi.Am observat din greseala site-ul ,dar mi-a placut foarte mult.
*Ador anime-urile.My favorites are:La Corda d'Oro,Vampire Knight,Inuyasha,Kaleido Star,Marmalade Boy,Kamikaze Kaito Jeanne,Fruits Basket,Fushigi Yuugi,Pretear,Lovely Complex,Sailor Moon,Rurouni Kenshin,Maison Ikkoku,Ranma1/2,Ouran High School Host Club,Aishiteruze Baby,etc
*I love shojo manga:Fushigi Yuugi,Fruits Basket,Inuyasha ,etc(autoarea preferata Yuu Watase & Rumiko Takahashi)
*Ador sa ascult muzica ,sa stau pe calculator,Tv(chiar dak mi se mai zice siu mie cate odata sa-l mai inchidbla bla )
~Si... nu stiu cam atat,dak mai aveti intrebari,bucuroasa astept sa le raspund si sa ma imprietenesc cu voi.Ja'Ne!:bye:

#2
Oi Kahoko`chan!

Inca un membru nou....yaay ce bine devenim si noi The Big Dango Family :yes: *gomene delirez de la prea mult Clannad :perv: *
Huh mereu am avut o slabiciune pentru fetele cu numele de Stefania....pur si simplu ador acest nume. Si pe veriosara mea tot Stefania o cheama ^^.
Lista ta de anime-uri e destul de draguta, la fel pot sa spun si despre manga`urile pe care le-ai citit!
Intrebari ...~cauta prin caiet~ uite ca am gasit cateva pentru tine:
1.Culoare preferata?
2.Ce gen de muzica preferi? Formatiile/solistii preferati/e?
3.Ce zodie esti?
4.Care este piatra ta semi/pretioasa preferata?*nu cea zodiacala Smile ,dar daca iti place si cea zodiacala, da-i drumul*
5.Personajele preferate din anme`urile/manga`urile enumerate mai sus!


Si asta e tot....aaa eu sunt Diana, dar imi poti zice Didy sau Kyandee *pentru ca luw dulciurile....si kyandee=candy ^^*

Sper sa devenim bune prietene si sa fi cat mai activa!
Chuu pupic !

#3
Ok merci mult..ai dreptate..trebuia sa dau mai multe date:bv: Well...
*Culori preferate :albastru,o//o hi pink,galben,purple
*La muzica nush ,pop cred (nu sunt atat de pretentioasa la muzica ,imi place cam aproape tot ,infara de manele)
*Sunt in zodia capricorn si in Junishi(zodiacul chinezesc)in anul cocosului
*Si personaje preferate din anime-uri39 :Sesshomaru from Inuyasha o//o ,Nuriko from Fushigi Yuugi,Yunoki Azuma & Hino Kahoko from La Corda d'Oro
~ So..mai intrebati "because I'm Happy"~smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)